Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 928
48 635
113
Ajánlom mindenkinek a Prospect-et.
Valami hobbiprojektből nőtte ki magát, de szerintem az utóbbi évek egyik legjobb scifije.
Nagyon jók a színészek, illetve ami az egészet elviszi a hátán az a world-building. Az egész filmet körüllengi a klasszikus Star Wars filmek redvás-mocskos géphangulata. Ami azt illeti, egy kis fantáziával elmehetne valami peremvidéken játszódó SW filmnek is :)
Kicsit lassan indul, de elég hamar történik valami, és utána már jó a tempó.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 977
14 024
113
Ajánlom mindenkinek a Prospect-et.
Valami hobbiprojektből nőtte ki magát, de szerintem az utóbbi évek egyik legjobb scifije.
Nagyon jók a színészek, illetve ami az egészet elviszi a hátán az a world-building. Az egész filmet körüllengi a klasszikus Star Wars filmek redvás-mocskos géphangulata. Ami azt illeti, egy kis fantáziával elmehetne valami peremvidéken játszódó SW filmnek is :)
Kicsit lassan indul, de elég hamar történik valami, és utána már jó a tempó.

Kis fantáziával, mélyen kutatva az új-emlékek arcai között --hát ez is vicces volt, "a mélyben" ;) -- bizony ez egy rejtett SW, ugyanis van benne egy rejtőző Mandalorian...:oops:


U,I,: Még az is lehet, hogy nem rejtvénynek indult ez a hsz-vonal, de azt csináltam belőle, egy szolídat! ;) + :oops: + :cool:

.
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 170
33 533
113
Ajánlom mindenkinek a Prospect-et.
Valami hobbiprojektből nőtte ki magát, de szerintem az utóbbi évek egyik legjobb scifije.
Nagyon jók a színészek, illetve ami az egészet elviszi a hátán az a world-building. Az egész filmet körüllengi a klasszikus Star Wars filmek redvás-mocskos géphangulata. Ami azt illeti, egy kis fantáziával elmehetne valami peremvidéken játszódó SW filmnek is :)
Kicsit lassan indul, de elég hamar történik valami, és utána már jó a tempó.
ennek van valami köze a bátrak karavánjához vagy a harc az endorbolygón hoz?
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 977
14 024
113
Kellemes meglepetéssel fedeztem fel a --szerintem egésszen jó-- filmben egy korábbi aranyosan beskatulyázott színészt!
...vagy a régi, kiváló szinvonalon csillant meg ismét a szinkron-rendezés és szinkron-fordítás, jól kiegészülve a szinkron-hang kiválasztásával: Wind River – Gyilkos nyomon

...mindez úgy, hogy szegény Renner valamiért nekem nem szimpatikus, pedig én is elismerem, hogy vannak egész jó filmjei, szerepei.
Freud után szabadon ötletelve: lehet. hogy hasonlít egy gyerekkori játszótárs bunkó papájára! ...vagy még rosszab! :eek:

A továbbiak helyett inkább az előzetesek...
...magyar szinkronnal:




...vagy magyar felirattal:



Jó szórakozást!

.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 338
54 916
113
Kellemes meglepetéssel fedeztem fel a --szerintem egésszen jó-- filmben egy korábbi aranyosan beskatulyázott színészt!
...vagy a régi, kiváló szinvonalon csillant meg ismét a szinkron-rendezés és szinkron-fordítás, jól kiegészülve a szinkron-hang kiválasztásával: Wind River – Gyilkos nyomon

Igen, ez egy nagyon jó film!
Teljes film:
 
K

kamm

Guest
Terminátor felkel az ágyából, és látja a Gidran topic legújabb megjegyzéseit.

patrick-bateman-stare-into-your-soul.gif
One of my favs of his movies. I moved here such a long time ago I did see the last bits of that "masters of the universe" era, the Wall St hubris (in business standards, attires, protocols, the cokeheads, the gold diggers etc) American Psycho depicts so vividly, that looked so gross when the movie came out, and looks so laughable today. In a way, the movie aged surprisingly well. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Vlad

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
547
1 369
93
Sikeresen nem tudtam meg, hogy miről szól a film. De legalább ez is olyan, mint amit a Netflixről mesél az akinek van, hogy mindenből van egy női meg egy néger változat. Szóval jön majd a négerhulk is, meg a buzihulk is előbb-utóbb.
She-hulk nagyon rég óta létezik a képregényekben. Amúgy rokon Bruce Bennerrel. Van egy Hulk "szuper csapat" is, szóval itt most nem kell a woke baromságot látni :)
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 047
113
She-hulk nagyon rég óta létezik a képregényekben. Amúgy rokon Bruce Bennerrel. Van egy Hulk "szuper csapat" is, szóval itt most nem kell a woke baromságot látni :)
Ez igaz de hulk valójában egy dühöngő vadállat nem egy irodai úriember mint mostanság. Igen tudom van vörös hulk meg stb.