Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

anonim999

Well-Known Member
2016. március 19.
2 747
4 503
113
 
  • Imádom
Reactions: Pocok75

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 594
25 859
113
Volt már?

"Újszászy Istvánt jellemezték már ravasz szakembernek, simulékony taktikusnak és Karády Katalin legendás szerelmének is, ám őt mindig csak a hazája sorsa érdekelte. A katonai hírszerzés vezetőjeként bár rendszeresen tájékoztatta a Harmadik Birodalmat a szövetségesek hadi terveiről, ám végül ő maga lett a nácik üldözöttje. A háború után a frissen felállított politikai rendőrség házi őrizetébe kerül. Karrierista, ám szakmai tudással nem rendelkező kihallgatója mindent trükköt, fortélyt és cselt bevet, hogy a vezérőrnagy tudását megszerezhesse, ám Péter Gábor ármánykodásai hamar elbuknak. Az ÁVO vezetője ezért kénytelen egy olyan ajánlatot tenni Újszászynak, ami egy ördögi játék kezdetét jelenti.

Magyar dokumentumfilm, 2018"

 
  • Tetszik
Reactions: Loken and LMzek 2.0

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
19 986
38 283
113
Egy nagyon jó animációs sorozat ha valakit érdekel a középkori japán és szamurájok világa...


(nagyon nem gyerek film! - 18+ szinte minden rész!)
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Hobbit/Gyűrűk Úra utazásai Európára vetítve.

Szerintem telitalálat :D


p7YMOi7.jpg
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 125
7 105
113
Nem tudom figyeltétek-e, de a Termiátor egyik rendőre és a Terminátor 2 bevásárló központos fotósa ugyanaz a személy.

5:40 után:



4:20 után:




Ő William Wisher, a két film (egyik) forgatókönyvírója


Akkor én is elárulok egy titkot: a Bolygó neve halálban a Vasquez-t játszó Jenette Goldstein játsza a Terminátor 2-ben John Connor nevelő anyját, őt öli meg a robot és a nevében beszél John-nal telefonon. De nagyon nem lehet ráismerni:
https://celebrityinkautographs.co.uk/cdn/shop/products/15233W_large.jpg?v=1591909561
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 128
15 746
113
Akkor én is elárulok egy titkot: a Bolygó neve halálban a Vasquez-t játszó Jenette Goldstein játsza a Terminátor 2-ben John Connor nevelő anyját, őt öli meg a robot és a nevében beszél John-nal telefonon. De nagyon nem lehet ráismerni:
https://celebrityinkautographs.co.uk/cdn/shop/products/15233W_large.jpg?v=1591909561

Ezt amúgy tudtam, de tényleg érdekes. Cameronnak vannak liebling színészei akik több filmjében is játszanak. Lásd Arnold, Michael Biehn, Weawer.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 594
25 859
113
Akkor én is elárulok egy titkot: a Bolygó neve halálban a Vasquez-t játszó Jenette Goldstein játsza a Terminátor 2-ben John Connor nevelő anyját, őt öli meg a robot és a nevében beszél John-nal telefonon. De nagyon nem lehet ráismerni:
https://celebrityinkautographs.co.uk/cdn/shop/products/15233W_large.jpg?v=1591909561
Kicsit látszik és meg is szólal ( :D ) Vasquez.

A könyvben engem nagyon megfogott, amikor kifogytak az automata fegyverekből a lőszer., hogy mi lesz itt.


 
  • Tetszik
Reactions: Luthero