Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 185
13 454
113
Én egy régi francia filmet keresek amit gyerekkoromban láttam és sajnos nem emlékszem a címére. Arrol szól va film, hogy van egy öreg és a népes családja akik az egész filmen keresztűl megpróbálják kinyírni a vagyon miatt. Persze az öreg mindíg megússza és ők hullanak mint a legyek:D
 
  • Vicces
Reactions: donpepe84

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
Unio! Köszi mindent! Már régóta nyomoztam a film után.

Szívesen és máskor is! ;)


Én egy régi francia filmet keresek amit gyerekkoromban láttam és sajnos nem emlékszem a címére. Arrol szól va film, hogy van egy öreg és a népes családja akik az egész filmen keresztűl megpróbálják kinyírni a vagyon miatt. Persze az öreg mindíg megússza és ők hullanak mint a legyek:D

Erről még bővebb információk kellenének :). 60-as vagy a 70-es évekből való? Történelmi témához köthető? Ismertebb francia színész van benne?


Nekem is a Magnum a kedvencem :). Egyebkent az egyik legjobb kemfilm a Negyedik
Zaradek , Pierce Brosnannel.

Kevés sorozatról mondható az el, hogy megöregedve is még mindig tud szórakoztatni és újat mutatni mint a Magnum. Klasszikus idézetek:

„Higi bébi.” „Zeusz, Apolló!!” és még sorolhatnánk ugye :).

A negyedik záradék szerintem nálam kimaradt vagy csak nem emlékszek rá. Könyvjelzőbe rakva! ;)
 
  • Tetszik
Reactions: alali77

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 185
13 454
113
A francia film amiről beszélek asszem 70-es évek. Nem emlékszem semmilyen nagy névre a filmből és vegigkíséri egy elég gazdag család életét a világháborútól egész napjainkig.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
Én egy régi francia filmet keresek amit gyerekkoromban láttam és sajnos nem emlékszem a címére. Arrol szól va film, hogy van egy öreg és a népes családja akik az egész filmen keresztűl megpróbálják kinyírni a vagyon miatt. Persze az öreg mindíg megússza és ők hullanak mint a legyek:D
Olasz film. Csúfak és gonoszak.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
A francia film amiről beszélek asszem 70-es évek. Nem emlékszem semmilyen nagy névre a filmből és vegigkíséri egy elég gazdag család életét a világháborútól egész napjainkig.
Akkor nem az.
 

Luthero

Well-Known Member
2010. április 25.
1 717
2 464
113
Mostanában láttam egy nagyon jó NORVÉG krimit mindenkinek csak ajánlani tudom. Elsőre én is idegenkedtem de pozitivan csalodtam.

http://www.youtube.com/watch?v=gq4Ef0HfkwQ
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 185
13 454
113
Az északiak nagyon kemény filmeket szoktak csinálni.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 185
13 454
113
True Detective
http://www.imdb.com/title/tt2356777/
http://youtu.be/p4zluA60hjs
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 427
18 841
113
Megmondaná valaki hogy mi értelem egy szuperman vs Batman filmnek?

Hogyan képes harcolni batman szuperman ellen?
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 019
113
Megmondaná valaki hogy mi értelem egy szuperman vs Batman filmnek?

Hogyan képes harcolni batman szuperman ellen?

Szintetizál kriptonit... Ha nem, akkor "így járt". :)
Amúgy úgyis biztos "összeborolás" lesz a vége, miután Batmanó csodával határos módon túlélet pár talit.
 

Luthero

Well-Known Member
2010. április 25.
1 717
2 464
113
Végre lesz a Hardcore cimű filmből valami :D
Akció orgia. Ha jól látom még ikarus is volt benne meg mi-8

https://www.youtube.com/watch?t=146&v=wv33e0TyL6M
 

Luthero

Well-Known Member
2010. április 25.
1 717
2 464
113
Tarzaan OOOHHHHHHH Yeessssss.
És itt egy jó kis PS4 reklám. Megborzógtam egy kicsit, nekem is előjöttek a gyerek kori érzések.

https://www.youtube.com/watch?v=mByznNYCWTY
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 583
63 950
113
Remélem végre egy pörgős SW filmet raknak össze. Az idővonal szerinti események miatt érdekesnek ígérkezik. De azért egy Thrawn trilógiát is gyártanak egyszer remélem.