Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 308
54 731
113

molnibalage


Nekem elég vegyesek a sorozatokkal kapcsolatban az érzéseim.
Szerintem van egy-két nagyon jó (Trónok harca, Vaják, Csernobil, Londoni rémtörténetek, Vikingek) de ezek a kivételek.
Mindegyikre jut legalább 100 nézhetetlen.
Magyar nyelven pedig nem tudom, hogy van-e olyan ami tudományosan hiteles sci-fi lenne. Én még keresem. :)
(Más nyelven vagy felirattal nem nézek se filmet se sorozatot. Nem szeretem. Nem tudok úgy kikapcsolódni)
 
  • Tetszik
Reactions: KoviUbi

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 456
23 915
113
Az SW pontosan elmesélhető lenne óceánjáró hajóval, gerillákkal és szuper harckocsi és csatahajóval.
Aha és a jediket-sitheket mivel helyettesíted? Felhevült fűtőellenállással vagdalkozó rendőrök és gerillák? A természetfeletti erejük?
Az irodalom a 8. utast is sci-fi-horror kategóriába sorolja, pedig ott is kicserélhető 1 hajóra meg egy pszichopata gyilkosra az 'élien'
Avatar scifi-kaland, közben meg mondjuk amerika megszálja a bauntinégereket a talált olaj miatt afrikában...

Na de mind1, nem akarok ezzel vitát generálni, a star warsban is van tudomány, nem feltétlen a filmekben, a könyvekben inkább.
 
M

molnibalage

Guest
Aha és a jediket-sitheket mivel helyettesíted? Felhevült fűtőellenállással vagdalkozó rendőrök és gerillák? A természetfeletti erejük?
Vodoo mágia, varázslók, amit akarsz, bármi természetfeletti. Pont ettől nem sci-fi.

Az irodalom a 8. utast is sci-fi-horror kategóriába sorolja, pedig ott is kicserélhető 1 hajóra meg egy pszichopata gyilkosra az 'élien'
Az imdb-n Horror , sci-fi sorrendet ír. Mert minimálisan a narratíva része az, hogy van MI, hogyan dönt, kinek engedelmeskedik és ugyebár idegen ÉRTELMES faj (a halott space jockey), ami űrutazás nélkül nehéz emberekkel.

Ez meg az SW.
Action, Adventure, Fantasy
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 559
14 454
113
Abszolút igaz.
Már jó ideje én is szembesültem vele, hogy fiatalkorom filmjeit visszanézve, átgondolva, a 90-es évek, 2000-es évek első fel minőségi volt még Holywoodban is. Hol vannak ma már olyan filmek és ami még fontos, színészek.
Egy Apollo 13, Remény rabjai, Forrest Gump, JFK, Farkasokkal táncoló ma már jó eséllyel nem készülhetne el. És az általad is említetthez hasonló kisebb nevű, de komoly filmek sokasága.
Meg is jegyzem magamnak, mert már ezer éve láttam.
Sportban a Minden héten háború nagy kedvenc (ehhez persze nem árt ismerni az am.focit).
Akció, háborús filmekben is voltak sokkal értelmesebbek, Kapitány és katona egy gyöngyszem a vitorlás hajós korszakból.
És édes Istenem, semmi CGI, valódi hajók és épített modell: Replica ship at Baja Studios
A Kémjátszma Redforddal és Pittel az egyik hatalmas kedvencem.
Ilyenek után ma már csak jobbára nedves álmaimban vágyakozom.

Az utóbbi 10-15 évben a mozikból kikoptak a közepes költségvetésű filmek, ill. a nem franchise-nak szánt blockbusterek. Ennek okai pénzügyiek.

A középkorú és idősebb közönség kevésbé megy moziba, mert a HD tévék számukra már kielégítő filmélményt adnak otthon, a fiatalabb közönség pedig inkább a blockbusterekre vevő. Ezek közül az az anyagilag sikeres, ami - erről a Jay és Néma Bob reboot-ban van egy jó eszmefuttatás - többrészes, mert azoknál olcsóbb a marketing, ill. a sikeres első film már önmagában is egy jó marketing.

Ráadásul a sztárkultusz sem működk már, a 80-as/90-es évekkel ellentétben mára csak néhány olyan sztár (színész vagy rendező) maradt, aki pusztán a nevével közönséget vonz a moziba.

Ezért ahogy írtam, a közepes költségvetésű filmek ill. a nem sorozat/franchise jellegű blockbusterek kikoptak a moziból, max kisebb költségvetésű filmek vannak kisebb számú kópiával.


Ezzel együtt most megfigyelhető egy új tendencia.


A NETFLIX és társai pont most kezdenek belelendülni. A több előfizető bevonzása érdekében elkezdtek olyan filmeket (és sorozatokat/mini sorozatokat készíteni), melyek költségvetése minimum közepes kategóriás, de akár a blockbustereket is megközelíti. Csernobil sorozat, 22-es csapdája sorozat, Az ír, a közelgő alapítvány sorozat, stb.

A hátrányuk, hogy olyan töménytelen menyniségű filmről és sorozatról beszélünk, amiket nincs ember aki követni tudjon.
 

mberger

Well-Known Member
2020. szeptember 1.
106
295
63
Az utóbbi 10-15 évben a mozikból kikoptak a közepes költségvetésű filmek, ill. a nem franchise-nak szánt blockbusterek. Ennek okai pénzügyiek.

A középkorú és idősebb közönség kevésbé megy moziba, mert a HD tévék számukra már kielégítő filmélményt adnak otthon, a fiatalabb közönség pedig inkább a blockbusterekre vevő. Ezek közül az az anyagilag sikeres, ami - erről a Jay és Néma Bob reboot-ban van egy jó eszmefuttatás - többrészes, mert azoknál olcsóbb a marketing, ill. a sikeres első film már önmagában is egy jó marketing.

Ráadásul a sztárkultusz sem működk már, a 80-as/90-es évekkel ellentétben mára csak néhány olyan sztár (színész vagy rendező) maradt, aki pusztán a nevével közönséget vonz a moziba.

Ezért ahogy írtam, a közepes költségvetésű filmek ill. a nem sorozat/franchise jellegű blockbusterek kikoptak a moziból, max kisebb költségvetésű filmek vannak kisebb számú kópiával.


Ezzel együtt most megfigyelhető egy új tendencia.


A NETFLIX és társai pont most kezdenek belelendülni. A több előfizető bevonzása érdekében elkezdtek olyan filmeket (és sorozatokat/mini sorozatokat készíteni), melyek költségvetése minimum közepes kategóriás, de akár a blockbustereket is megközelíti. Csernobil sorozat, 22-es csapdája sorozat, Az ír, a közelgő alapítvány sorozat, stb.

A hátrányuk, hogy olyan töménytelen menyniségű filmről és sorozatról beszélünk, amiket nincs ember aki követni tudjon.
Jól látod. A sztárkultusz még úgy-ahogy müxik, viszont a gyártási költségek annyira elszálltak hogy épeszű befektető már nem fog csilliárdokat kockáztatni olyan filmekre amiknél a megtérülés legalább nagyjából nem reális.
Technikailag tök mindegy ma már hogy mozifilmet vagy tv-sorozatot csinálsz - ugyanazokat az eszközöket, stábot, infrastruktúrát fogod használni. Max egy nagyobb költségvetésű több embert/helyszínt/felszerelést használ, a kisebb meg kevesebbet.
15 éve még nem így volt, többek között ezért volt a moziba járás egy kiemelt program - a tv meg egy bútor a nappaliban:)
A töménytelen mennyiségű sorozat meg kb. azon az elven készül hogy amíg lószar van, veréb is akad...
A mozikba szánt közepes költségvetésű filmeknek meg ugyanezen financiális okokból reszeltek - mennek tv forgalmazásra meg BluRay-re.
Ahogy eltűntek a régi mozi épületek, úgy fognak eltűnni lassan a multiplexek is. Talán marad egy-két olyan méretű mint a Corvin pl., de ahogy a fórumban feltűnt mindenkinek, előbb utóbb a jónép is rá fog jönni hogy lassan nincs miért moziba járni....
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1711

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 308
54 731
113
Mondjuk nekem az utóbbi időkben is pont a közepes költségvetésű filmek tetszettek a legjobban:
Az aszfalt királyai, Tőrbe ejtve, Úriemberek, Érkezés stb....
 
  • Tetszik
Reactions: Árpicsek

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 559
14 454
113
Jól látod. A sztárkultusz még úgy-ahogy müxik, viszont a gyártási költségek annyira elszálltak hogy épeszű befektető már nem fog csilliárdokat kockáztatni olyan filmekre amiknél a megtérülés legalább nagyjából nem reális.
Technikailag tök mindegy ma már hogy mozifilmet vagy tv-sorozatot csinálsz - ugyanazokat az eszközöket, stábot, infrastruktúrát fogod használni. Max egy nagyobb költségvetésű több embert/helyszínt/felszerelést használ, a kisebb meg kevesebbet.
15 éve még nem így volt, többek között ezért volt a moziba járás egy kiemelt program - a tv meg egy bútor a nappaliban:)
A töménytelen mennyiségű sorozat meg kb. azon az elven készül hogy amíg lószar van, veréb is akad...
A mozikba szánt közepes költségvetésű filmeknek meg ugyanezen financiális okokból reszeltek - mennek tv forgalmazásra meg BluRay-re.
Ahogy eltűntek a régi mozi épületek, úgy fognak eltűnni lassan a multiplexek is. Talán marad egy-két olyan méretű mint a Corvin pl., de ahogy a fórumban feltűnt mindenkinek, előbb utóbb a jónép is rá fog jönni hogy lassan nincs miért moziba járni....

A folyamatos reboot/remake kapcsán már hallottam olyan gondolatot is, hogy a popkultúra már túlvan a csúcsűn, ezért ha még nem is halott, de hamarosan az lesz.

Ugyanez lejátszódott már az építészetben, festészetben, irodalomban is.


Az építészetben/festészetben/szobrászatban a barokkal eljutottak az esztétikai csúcspontra. Onnantól ugyan van még némi fejlődés, de a későbbi irányzatok esztétikailag vagy a korábbiakból (barokk, klaszicizmus, gótika, román sílus, népies motívumok) építkeznek (romantika, eklektika, szecesszió, art deco) vagy már az avantgárdhoz sorolható, vagyis egyáltalán nem céljuk a széles közönség esztétikai elkápráztatása.

A festészetnek és az irodalomnak valamennyire a technológiai fejlődés tette be a kaput (fénykép, film), a mozifilmnek talán az ötlethiány, hiszen tulajdonképp már kevés olyan dolog van amit ne mondott/mesélt volna el korábban valaki más.
 

svajcibeka

Well-Known Member
2013. február 10.
938
2 618
93
A folyamatos reboot/remake kapcsán már hallottam olyan gondolatot is, hogy a popkultúra már túlvan a csúcsűn, ezért ha még nem is halott, de hamarosan az lesz.

Ugyanez lejátszódott már az építészetben, festészetben, irodalomban is.


Az építészetben/festészetben/szobrászatban a barokkal eljutottak az esztétikai csúcspontra. Onnantól ugyan van még némi fejlődés, de a későbbi irányzatok esztétikailag vagy a korábbiakból (barokk, klaszicizmus, gótika, román sílus, népies motívumok) építkeznek (romantika, eklektika, szecesszió, art deco) vagy már az avantgárdhoz sorolható, vagyis egyáltalán nem céljuk a széles közönség esztétikai elkápráztatása.

A festészetnek és az irodalomnak valamennyire a technológiai fejlődés tette be a kaput (fénykép, film), a mozifilmnek talán az ötlethiány, hiszen tulajdonképp már kevés olyan dolog van amit ne mondott/mesélt volna el korábban valaki más.
Pontosan.Ez nem más mint a "modern" nyugati civilizáció hanyatlásának a jelei.Nincs új a nap alatt.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and fip7

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 456
23 915
113
Vodoo mágia, varázslók, amit akarsz, bármi természetfeletti. Pont ettől nem sci-fi.


Az imdb-n Horror , sci-fi sorrendet ír. Mert minimálisan a narratíva része az, hogy van MI, hogyan dönt, kinek engedelmeskedik és ugyebár idegen ÉRTELMES faj (a halott space jockey), ami űrutazás nélkül nehéz emberekkel.

Ez meg az SW.
Action, Adventure, Fantasy
Markánsan nem veszed észre vagy egyszerűen ignorálod, amiről beszélünk:
9af54c3a0f30474db1f06ac64f0b0c36.png

Action, Adventure, Fantasy, Sci-Fi
Véder is egy félig gép volt, ami 1977-ben elég sci-fi volt.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 757
4 687
113
Bizonyos témákra jobb is a sorozatformátum, mint a film, sztem az Alapítvány pont ilyen. Én az európai "könnyű" filmeket hiányolom nagyon (amilyenek pl. a Spencer-Hill filmek is voltak), és az eredeti ötletre épülő hollywoodi dolgok is kikoptak.

Épp moziműveltségi évet tartottunk a gyerekkel a karantén miatt, és egy csomó olyan könnyű marhaságot is láttunk, amik ma már nincsenek: Vissza a jövőbe, Drágám, a kölykök összementek, ET stb. Ezeknek ugyan a művészi értéke kb. nulla, de jól megírt sztorik, rendes szórakoztatóiparosi munkák.

Ma sztem senki nem vállalná be egyiket sem üzletileg -- legalább is mozifilmként nem.

És akkor hol vagyunk még a filmművészettől, ahol a Tarkovszkij-kaliberű alkotók mozognak. Tömegkultúra tömegembereknek, ez van.
 

hayate

Well-Known Member
2012. december 3.
342
1 748
93
Én úgy látom az igényes forgatókönyvek idővel átköltöztek a sorozatok világába, sokszor már befutott kiváló színészekkel együtt. Mivel általában azok több időt igényelnek a kibontakozáshoz, tökéletes platform a kiteljesüléshez. Persze vannak kivételek pro és contra.

Szerintem parádés sorozatok:

Fargo
The Wire
Sopranos
Firefly
True Detective
Mindhunters
The Expanse
Chernobyl
Mandalorian (kicsit kilóg innen)
The Orville
Ozark
The Dark
Justified
Band of brothers
Sherlock
Better Call Saul
Luther
Terror
Generation kill
Over there

Amik nekem valmaiértr nem tetszettek de igényesek:

Breaking Bad
Game of Thrones
Peaky blinders
Stranger things
Sons of Anarchy

Honorable mentions (nem láttam végig, vagy pár évad gyengélkedett)

Rome
Deadwood
Westworld
Broadwalk Empire
Battlestar galactica
Dexter
Twin peaks
X-Files
Start Trek: TNG
The west wing (Az elnök emberei)
24
Hannibal
American horror story

Persze a lista se nem tökéletes se nem teljes.
 
  • Tetszik
Reactions: fulcrum11

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 308
54 731
113

megazez


Az SW-ben a robotika olyan szinten van kifejtve, mint az Óz a csodák csodájában. XD (Van bádogember és kész)
Bionika. Ez sincs kifejtve. Dart Vader kapott egy vastüdőt azt csókolom. Meg az Égben Járó Lajos egy robot kezet. Részben elfogadom sci-fi elemnek.
Klónozás: Mire bejött az SW-be addigra az már egy létező hétköznapi dolog volt. Ráadásul ez is tudománytalanul került be a filmbe.
Hibernálás. Ez lehetne, de az SW-ben a "hibernálás" az az, hogy valakit bevágsz egy széntömbbe és megfagyasztod, szó szerint :D 0 tudomány...
Holográfia: 1947-ben találta fel Gábor Dénes. Micsoda sci-fi elem :)
Nagyon kevés a tudományos realisztikum az SW-ben és az is csak a történet színezésére van "me jó néz ki" alapon. Megmagyarázva pedig semmi nincs.
Az SW nem sci-fi szerintem. Az egy kaland fantasy a hippi korszakból.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 559
14 454
113
Én úgy látom az igényes forgatókönyvek idővel átköltöztek a sorozatok világába, sokszor már befutott kiváló színészekkel együtt. Mivel általában azok több időt igényelnek a kibontakozáshoz, tökéletes platform a kiteljesüléshez. Persze vannak kivételek pro és contra.

Szerintem parádés sorozatok:

Fargo
The Wire
Sopranos
Firefly
True Detective
Mindhunters
The Expanse
Chernobyl
Mandalorian (kicsit kilóg innen)
The Orville
Ozark
The Dark
Justified
Band of brothers
Sherlock
Better Call Saul
Luther
Terror
Generation kill
Over there

Amik nekem valmaiértr nem tetszettek de igényesek:

Breaking Bad
Game of Thrones
Peaky blinders
Stranger things
Sons of Anarchy

Honorable mentions (nem láttam végig, vagy pár évad gyengélkedett)

Rome
Deadwood
Westworld
Broadwalk Empire
Battlestar galactica
Dexter
Twin peaks
X-Files
Start Trek: TNG
The west wing (Az elnök emberei)
24
Hannibal
American horror story

Persze a lista se nem tökéletes se nem teljes.
A világ legjobb sorozata a Fekete vipera :)

Más szempontból a Chernobyl, de az inkább egy baromira hosszú film több részben elmesélve szóval sem ezt, sem a 22-es csapdáját ne mtekintem sorozatnak.


Második helyezett a Chuck (a harmadik évad közepéig). Hasonlóan - tényleg nagyon hasonnlóan - szórakoztató még a Reaper/Démonirtók, kár, hogy a második szezon vége előtt kaszálták.


Ami még nagyon tetszett:

Linda, Stargate Universe (+ Atlantis).

Lekötött még a Smallville is, de ennél jobban szuperhősös sorozatokba nem akarok belefolyni.



Site-com-okból az abszolút kedvenc a Talpig pácban, kár, hogy nem lehet sehonnan megszerezni.
A Két pasi meg egy kicsi is nagyon jó, és persze a Jóbarátok is.


Négy (5) sorozat van nálam megnézendő kategóriában, de szerintem soha nem jutok el odáig, hogy megnézzem őket:

Office (az angol is)
Városfejlesztési ügyosztály
Balfékek

+ Simlisek
 
M

molnibalage

Guest
Én úgy látom az igényes forgatókönyvek idővel átköltöztek a sorozatok világába, sokszor már befutott kiváló színészekkel együtt. Mivel általában azok több időt igényelnek a kibontakozáshoz, tökéletes platform a kiteljesüléshez. Persze vannak kivételek pro és contra.

Szerintem parádés sorozatok:

Fargo - nem láttam
The Wire - nem láttam
Sopranos - nem láttam
Firefly - nem láttam
True Detective - nem láttam
Mindhunters - tervben
The Expanse - nem láttam
Chernobyl - láttam, t úl hypolt, még jobban terjeden azóta a hülyeségek
Mandalorian (kicsit kilóg innen) - nem láttam, talán
The Orville - nem láttam
Ozark - nem láttam
The Dark - nem láttam
Justified - nem láttam
Band of brothers - ISTEN
Sherlock - nem láttam
Better Call Saul - nem láttam
Luther - ha a nyomózos, akkor 4 évadot, de ha agyoncsapsz sem mondom meg miről szólt a 3. és 4. A 3-ban kettyós vörös eltűnése volt talán...
Generation kill - nem láttam
Over there - láttam, nem volt nagy szám sajnos

Amik nekem valmaiértr nem tetszettek de igényesek:

Breaking Bad - láttam, jó
Game of Thrones - láttam, de az utolsó két évadot már csak becsületből, az első 4 évad a sorozatok no.1-ja
Peaky blinders - nem láttam
Stranger things - nem láttam
Sons of Anarchy - nem láttam

Honorable mentions (nem láttam végig, vagy pár évad gyengélkedett)

Rome - ISTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN
Deadwood - nem láttam
Westworld - nem láttam
Broadwalk Empire - nem láttam
Battlestar galactica - végén becsületből, felejthetetlen emlék, de a végére egy katyvasz kalap szar lett... :(
Dexter - nem láttam
Twin peaks - nem láttam, egyszer kéne...
X-Files - láttam a régit, a 6. évad után darabokra esett, semmi értelme nem volt az egésznek
Start Trek: TNG - nem láttam
The west wing (Az elnök emberei) - láttam, néha idegesítő volt, de érdekes volt
24 - nem láttam
Hannibal - nem láttam
American horror story - nem láttam

Persze a lista se nem tökéletes se nem teljes.
Érdekes lista, hogy a BB nem tetszik, de a spinoffja meg igen...
Véleményemet leírtam. XD

Nálam a
House MD
Stargte SG-1
Altered Carbon hirtelen felférne oda.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
M

molnibalage

Guest
Retroshock. Az egyik legigényesebb magyar youtube csatorna. Naná, hogy kicsi a nézettsége.
100 k feliratkozó annyira nem rossz. De minden régebbi csatinál azt látom, hogy ami széles témát öltel fel, a feliratkozószám talán 1/5- 1/3-ád verdesi nézettségben.

A Militavia csatornaként belépve eszméleten milyen smink és minden szart csatornát tol a képembe a YT. 1-5M felirakotzó és 10-200k nézettségű videókkal. Érdekes...
 
T

Törölt tag 4082

Guest
100 k feliratkozó annyira nem rossz. De minden régebbi csatinál azt látom, hogy ami széles témát öltel fel, a feliratkozószám talán 1/5- 1/3-ád verdesi nézettségben.

A Militavia csatornaként belépve eszméleten milyen smink és minden szart csatornát tol a képembe a YT. 1-5M felirakotzó és 10-200k nézettségű videókkal. Érdekes...
Önmagában már nem kevés persze.
De a magyar web legnagyobb nézőszámú csatornája a kerek-mese

 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
oké, lementem hídba,
a fickóról wakanda előtt semmit se hallottam
egy átlagos képregényfilm.
Erre:

és spec ha azzal jönne valaki hozzám, hogy igazából semmit se csináltál, de tessék egy szép kitüntetés mert zsidó vagy, meg ,mert pogromok voltak anno..." , akkor elhajtanám a ...ba az alamizsnájával együtt...