1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Fontos, nem behatárolt - most

Diskurzus a(z) 'Egyéb haditengerészettel kapcsolatos témák' témában - jani22 által indítva @ 2019. május 18..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

Amit érdekesnek találtok - cím szerint értelmezve.

Ne legyen kényszer, hogy mindenáron be kell tenni egy - már valaki által kitalált - helyre, ami nem biztos, hogy jó. :)

2. jani22

jani22 Well-Known Member

fishbed and gacsat like this.
  3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Én eddig a beszélgetőbe raktam.

4. kamm

kamm Well-Known Member

Erdekelne barkit egy marek kep az eheti NYC Fleet Weekrol? Ha igen, akkor viszek normalis gepet - a hetvegen varhatoan megmaszom a USS New Yorkot (ez az, amibe a WTC megmaradt aceljabol is felhasznaltak) aka LPD-21 azaz amphibious partraszallo ship, tehat tele lesz mindenfele Marines cuccal (par eve helikopter, Osprey, IFVk, legparnas joszagok stb, minden volt egy masikon.) Ha viszont a kisebbik is jon velem, akkor csak a kozelebbi CG-66-ot jarjuk be egyutt, az egy missile cruiser, az gondolom kevesbe izgalmas fenykepeken...

Itt van a felhozatal iden, nem akkora szam: https://militarynews.com/app/fleetweeknewyork/ships.html

5. arbalest

arbalest Well-Known Member

Nem kell emiatt extra gép, de ha feltöltöd majd, amiket simával készítesz, azt megköszönjük. :)

kamm likes this.
  6. kamm

kamm Well-Known Member

Van egy regebbi OM-D EM-5 kitem, egyebek mellett egy 12-50-es zoommal (=24-100@35mm) es egy pancake f1.8-as portrelencsevel, de ha jon a kisebbik gyerkoc is velem (6+ meretu, hiperaktiv oteves :D), akkor nem tudom ezt is cipelni a hajolepcsokon, plane kezelni. Az U12+ sajnos eppen uvegcseren van es egy eleg vacak loaner telefonnal operalok, ez tutira semmire nem jo szuk avagy arnyekos terben... (mondjuk a nagyobbiknak most rendeltem egy vizhatlan-utesallo kamerat, de nem gondolkoztam elore es nana hogy csak a jovo heten jon meg. :() Meg azt lehet, hogy megnezem, melyik regebbi telefonom mukodokepes legalabb kamera szintjen (ti altalaban torott uveggel vegzik a karrierjuket. ;))

arbalest likes this.
  7. kamm

kamm Well-Known Member

Csinaltam kepeket a USS New Yorkrol Memorial Dayen, ha lesz idom este, akkor felpakolom oket valahova. :)

Ezen oldal megosztása