[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 214
8 038
113
Az EU-t nagyon naiv emberek hozták létre akik azt hitték hogy itt mindenki együtt akar majd működni. Kezdenek felébredni az álomvilágból.

Az EU-hoz nagyon naiv emberek csatlakoztak, akik azt hitték, hogy benne mindenkinek azonos jogai lesznek, és nem lesz az EU-bol diktatúra, vagy legalább betartják a szabályokat. Ehelyett amiért az egyiket büntetik, azt a többinek elnézik, és már lassan a látszata sem marad a törvényességnek. Sokat lehetne írni, akár a migrációs paktumrol, a Tusk féle ámokfutásrol, oroszokkal üzletelesrol, korrupciókrol.
És kezdenek felébredni az álomvilágból...

Más: most olvastam, hogy kiszivargott Zselenszkij nagy győzelmi terve (írta az ukrajnszkaja pravda):
1. Nagyon gyorsan vegyék fel a NATO-ba
2. Nagyon gyorsan kapjanak legmodernebb fegyvereket.
3. Nagyon gyorsan vegyék fel őket az EU-ba (és az EU fizessen).

Hát én ezt inkább kétségbe esési tervnek hívnám. Most komolyan ezt sikerült ki izzadniuk?
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 233
18 211
113
Az EU-hoz nagyon naiv emberek csatlakoztak, akik azt hitték, hogy benne mindenkinek azonos jogai lesznek, és nem lesz az EU-bol diktatúra, vagy legalább betartják a szabályokat. Ehelyett amiért az egyiket büntetik, azt a többinek elnézik, és már lassan a látszata sem marad a törvényességnek. Sokat lehetne írni, akár a migrációs paktumrol, a Tusk féle ámokfutásrol, oroszokkal üzletelesrol, korrupciókrol.
És kezdenek felébredni az álomvilágból...

Más: most olvastam, hogy kiszivargott Zselenszkij nagy győzelmi terve (írta az ukrajnszkaja pravda):
1. Nagyon gyorsan vegyék fel a NATO-ba
2. Nagyon gyorsan kapjanak legmodernebb fegyvereket.
3. Nagyon gyorsan vegyék fel őket az EU-ba (és az EU fizessen).

Hát én ezt inkább kétségbe esési tervnek hívnám. Most komolyan ezt sikerült ki izzadniuk?
A Majdani Forradalmi Játékok ezért voltak megtartva hogy ezt a menetrendet nyugiban végre tudják hajtani, Ukrajna politikai megszerzése után a gazdasági felvásárlásokkal együtt történt volna ez . És ha ezt végrehajtják, Ukrajna északkeleti határára betolva a NATO atomfegyvereket - az orosz Medvének egy szemernyi esélye sincs egy első csapásos (5 perces érkezési időn belüli) támadás kivédésére - mire egyet pislant, az összes Európai támaszpontjából füstbe ment terv lesz a városaival együtt (válaszcsapás esélye minimális).. -vagy mint 90-ben a Medve önként megy a ketrecbe, mert más választása nem lesz.
Ezt a tervet kontrázta meg az orosz - megelégelve a sok éven át történt készülődést a MasterPlan végrehajtásához.

Most már mindenféle pótcselekvés jön, mert a tervet mindenképp végre akarják hajtani, és egyre jobban látszik hogy itt nem Ukrajnáról van szó, hanem ahogy 2 éve írtam, a cél a Medve Mézesbödönje, az írhája jól fog mutatni az Elnöki kandalló elé kiterítve, zsákmányként.. de akár a saját életünk árán is.
 

meszike91

Well-Known Member
2016. június 3.
1 916
10 019
113
Az EU-hoz nagyon naiv emberek csatlakoztak, akik azt hitték, hogy benne mindenkinek azonos jogai lesznek, és nem lesz az EU-bol diktatúra, vagy legalább betartják a szabályokat. Ehelyett amiért az egyiket büntetik, azt a többinek elnézik, és már lassan a látszata sem marad a törvényességnek. Sokat lehetne írni, akár a migrációs paktumrol, a Tusk féle ámokfutásrol, oroszokkal üzletelesrol, korrupciókrol.
És kezdenek felébredni az álomvilágból...

Más: most olvastam, hogy kiszivargott Zselenszkij nagy győzelmi terve (írta az ukrajnszkaja pravda):
1. Nagyon gyorsan vegyék fel a NATO-ba
2. Nagyon gyorsan kapjanak legmodernebb fegyvereket.
3. Nagyon gyorsan vegyék fel őket az EU-ba (és az EU fizessen).

Hát én ezt inkább kétségbe esési tervnek hívnám. Most komolyan ezt sikerült ki izzadniuk?
Hatalmas diktatúra ahol 26 tag akar valamit, de egy gazdaságilag és lakosságilag is jelentéktelen tag szanaszét szopathatja őket.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
5 094
16 525
113
Hatalmas diktatúra ahol 26 tag akar valamit, de egy gazdaságilag és lakosságilag is jelentéktelen tag szanaszét szopathatja őket.

Mi az, hogy 26 tag ?

Franciaország az Oroszországgal nyílt és zártajtósan üzletel. Továbbá ahogyan szemléli az egész EU-t.

Németország is blokkolásával az EU-s akarat ellen megy.

Ausztriát is tudják egyesek jellemezni, kéretlen, de attól még valós és fájó szavakkal.

Horvátország is tud politikailag hallatlan dolgokat mondani.

Bulgária is.

És még Görögország is.

De Te csak Magyarországra vagy rákattanva.



Nem csak Ukrajna / Oroszország témában írsz olyan dolgokat, amin ráncolják a homlokukat / szemöldöküket az emberek, hanem még EU, NATO, és magyar politika terén is teljesen feketén - fehéren, és egydimenziósan futtatod a témát.

Mondd, egyedül vagy ennyire ....., vagy segítenek benne ?
 

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 639
8 576
113
Hatalmas diktatúra ahol 26 tag akar valamit, de egy gazdaságilag és lakosságilag is jelentéktelen tag szanaszét szopathatja őket.
Magyarként én úgy érzem, ez a fenemód demokratikus EU, saját szabályait megszegve, egy külső nem EU-s országot támogat velünk szemben. Hogy is van ez………
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 994
69 573
113
Magyarként én úgy érzem, ez a fenemód demokratikus EU, saját szabályait megszegve, egy külső nem EU-s országot támogat velünk szemben. Hogy is van ez………
Hagyd, ezeket konkrétan nem érdekli. Hülyék és gonoszok. Ha atomháborúban baszódik meg a világ, akkor sem érdekli őket. Remelem rossz világ jön rájuk.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 603
65 276
113
Az EU-t technikailag túszul ejtette egy globalista parazita képződmény, amely globalista jellegénél fogva pont, hogy keményen letör minden nemzeti és regionális érdeket, úgy amerikait, mint európait egyaránt.
És ez a parazita az EU politikai testületeit eszközként, bábként használva, önnön törvényeit, jogszabályait semmibe véve és megkerülve büntet minden olyan tagállamot, amelyik az EU alapvető érdekeit védené.
Ugyanez játszódik le az USA-ban, ahogy oroszok ellen is, így paradox módon az egymással szemben amúgy ellenérdekelt nemzeti szuverenista erők kerültek egy oldalra a nyakuk köré tekeredő polippal vívott harcban.

Nonszensz, de az EU-t megvédeni igyekvő szólamokat bélyegzik meg manapság EU-ellenes jelzővel.
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 905
15 327
113
Fiúk, értem, hogy a gyíkemberek már a spájzban vannak, de inkább a konfliktus katonai részével kéne foglalkozni...

moderációval is foglalkozhatnánk. Mostantól lehet propagandistázni és csak áthelyezitek a beszélgetőbe? mert akkor én is propagandistáznék egy jóízűt.


Van egy tippem, hogy a Zaporizzsjai erőművet akarják amerikai fegyverekkel támadni a gonosz oroszok.
 

12delta

Well-Known Member
2014. december 6.
1 045
1 768
113


 

meszike91

Well-Known Member
2016. június 3.
1 916
10 019
113
Mi az, hogy 26 tag ?

Franciaország az Oroszországgal nyílt és zártajtósan üzletel. Továbbá ahogyan szemléli az egész EU-t.

Németország is blokkolásával az EU-s akarat ellen megy.

Ausztriát is tudják egyesek jellemezni, kéretlen, de attól még valós és fájó szavakkal.

Horvátország is tud politikailag hallatlan dolgokat mondani.

Bulgária is.

És még Görögország is.

De Te csak Magyarországra vagy rákattanva.



Nem csak Ukrajna / Oroszország témában írsz olyan dolgokat, amin ráncolják a homlokukat / szemöldöküket az emberek, hanem még EU, NATO, és magyar politika terén is teljesen feketén - fehéren, és egydimenziósan futtatod a témát.

Mondd, egyedül vagy ennyire ....., vagy segítenek benne ?
Nem arra reagálsz amiről írtam.
Magyarként én úgy érzem, ez a fenemód demokratikus EU, saját szabályait megszegve, egy külső nem EU-s országot támogat velünk szemben. Hogy is van ez………
Lehet Magyarország van rossz közösségben.