[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
<blockquote rel="kokusz">Jólvan látom megy neki rendesen remélem rendszeresen tud majd menni gyakorlatozni.Most a Minszki egyezmény miatt kivonták a tankokat de ha az Ukránok támadnak biztos hogy megy a frontra.Mond meg neki hogy vigyázzon magára , meg irhatna valamit a htka-ra ha már regisztrált és unatkozik őrségben !!! :)))
Köszi, megmondom.
</blockquote>

Ja néhány első kézből származó információt mindig szívesen olvas az ember :)
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Porosenko Obamával beszélget a békefenntartó konferencián ahol elmondta, hogy támogatja a nemzetközi békefenntartók meghívását annak érdekében, hogy ne újulhassanak ki a harcok Ukrajnában.
CQDj9SYWwAA5_TA.png

Cameronnal is megbeszélést folytatott.
CP7yWJoVEAAlkS8.jpg

Az Európai Parlament képviselőivel a reformokról és az európai integráció folyamatáról tárgyalt.
CPrYxWCWgAAwZed.jpg

CPrYxkTWgAAJVPA.jpg
 
T

Törölt tag 1526

Guest
A közgyűlésben az ENSZ BT reformját javasolta Porosenko.
CQGHmObVAAA6DEN.jpg

Az amerikai alelnökkel is megosztotta javaslatait.
CQG1LSGW8AA9RQL.jpg

CQG1LLIWUAA8SkQ.jpg

A Columbia Egyetemen előadást tartott.
CQIfUaYUkAAm9WA.jpg

CQIfUTDVEAE71aT.jpg
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Egy üzleti konferencián az ukrajnai befektetési lehetőségekről tájékoztatta a résztvevőket Porosenko.
CQFRIQaUkAAlTJH.jpg

CQFRJrKUkAAlQ3V.png

Tárgyalt más befektetőkkel is.
CP7mHhoWEAA3kzR.png
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Plotnickij kész aláírni az összes nehéz fegyverzet kivonásáról szóló egyezményt.
CQGMKyzWIAAdNtG.jpg

http://ria.ru/world/20150929/1291857297.html
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
Mekkora sztár lett ez a Porosenko. :D
De miért árusítja ki azt, ami nem az övé?

<i>"Porosenko Obamával beszélget a békefenntartó konferencián ahol elmondta, hogy támogatja a nemzetközi békefenntartók meghívását annak érdekében, hogy ne újulhassanak ki a harcok Ukrajnában."</i> - by Ulippo.
Remek, akkor a nyolcezer kínai katonai akár indulhat is!
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Akár kínai katonák is lehetnek a nemzetközi békefenntartók között. Jók a kínai-ukrán kapcsolatok, csak idén 15 milliárd dollárt fektettek be Ukrajnában házépítésekre.
http://www.rt.com/business/244561-hina-ukraine-billions-investment/

És az Oroszország által támogatott fegyveresek háromszor is meggondolják majd, hogy rátámadjanak-e kínai békefenntartókra.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Pénteken ismét összeülnek a normandiai négyek Párizsban, hogy a minszki egyezmény soron következő pontjainak végrehajtásáról tárgyaljanak.
8248683-12896644.jpg
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
"És az Oroszország által támogatott fegyveresek háromszor is meggondolják majd, hogy rátámadjanak-e kínai békefenntartókra"

Azok nem a nyugat által támogatott isis horda hogy egy markoló gépre is kornettel lőjenek aranyapám!!!
Ha úgy tetszik (leírom helyetted is) Moszkva hordáival lehet tárgyalni de az isis-től még a gazdi is fél!
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 364
11 325
113
Két hétig nem olvastam a topikot, 500 olvasatlan hozzászólás.
Fele Julipóktól, vagy neki.
Na, erre értettem egy hónapja, hogy zuhan a színvonal.
 

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
Két hétig nem olvastam a topikot, 500 olvasatlan hozzászólás.
Fele Julipóktól, vagy neki.
Na, erre értettem egy hónapja, hogy zuhan a színvonal.
Az durva hogy 250 hozzászólás Ulippotól-nak ment , 2hét alatt.Nézd mekkora sztár vagy Ulippo mondom én hogy bepörgeted a topicot kár hogy a nagy része veszekedés !!! :((
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Putyin és Porosenko meglépett egymás elől New Yorkban
https://www.youtube.com/watch?v=PJYBX959cPo
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Két hétig nem olvastam a topikot, 500 olvasatlan hozzászólás.
Fele Julipóktól, vagy neki.
Na, erre értettem egy hónapja, hogy zuhan a színvonal.

Nemcsak olvasni kell, hanem írni is, ezzel emelni a színvonalat! :)
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 226
113
"Porosjanko a Columbia Egyetemen előadást tartott"

Oszt mégis miből ?
Hogyan lőjük szét a civileket, vagy hogy hogyan csináljunk Rosenbonbont az unióspénzből ?
 

reichundroll

Member
2014. október 8.
177
0
16
<blockquote rel="borisz">Két hétig nem olvastam a topikot, 500 olvasatlan hozzászólás.
Fele Julipóktól, vagy neki.
Na, erre értettem egy hónapja, hogy zuhan a színvonal.
Az durva hogy 250 hozzászólás Ulippotól-nak ment , 2hét alatt.Nézd mekkora sztár vagy Ulippo mondom én hogy bepörgeted a topicot kár hogy a nagy része veszekedés !!! :((
</blockquote>

Tévedsz, nem bepörgeti, hanem a tartalmát teszi egy vödör szarhoz hasonlatossá, ami a célja is. És jól csinálja, mert mindig van, aki válaszol neki, vitatkozik, szapulja az helyett, hogy figyelmen kívül hagyná. Ezáltal a topic jóformán semmiről nem szól, csak egy szánalmas zavarkeltő remek munkájáról és pár még szánalmasabbról, akik tovább fokozzák a debilséget és leállnak vele holott tudják értelmetlen és ezen kettő vonzataként ez a topic nagyrésze olvashatatlan és értelmetlen.

Tisztelet a kivételnek, azoknak akik valóban híreket, képeket és videot osztanak meg. Jó munkát!