T
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Nem értem, miért adunk pénzt egy leendő magyar megyehatáron építendő határátkelőre.Magyarország 50 millió eurós hitelt ad Ukrajnának a határátkelő megépítéséhez.
http://www.unian.info/economics/164...50-mln-loan-from-hungary-to-equip-border.html
23 éves jogász?? Ejha! Neki aztán biztos van szakmai tapasztalata, tekintve, hogy ha 18 évesen kezdte el a jogi egyetemet akkor most végzett (odát is 5 éves a képzés). Szakvizsga, jogi tapasztalat zéró. Biztos nagyszerű munkát fog végezni. Kb mint az egyetemről kikerült friss diplomás fidesz államtikár helyettes taknyok. Ennyire szar már Ukrajnában a helyzet? Vagy Hofi után szabadon: "Ezt vajon ki dugja?".Anna Kalincsuk 23 éves jogászt nevezték ki a korrupciós ügyekben eljáró átvilágítási hivatal élére Ukrajnában.
![]()
Van tapasztalata, eddig is a hivatalnál dolgozott, korábban helyettesítette is elődjét Tatjana Kozacsenkót. Ő az új nemzedék aki talán már nem lesz olyan korrupt mint a posztkomcsi garnitúra tagjai. És akkor nevezték ki amikor az EU anti-korrupciós irányelvét is elfogadják talán van összefüggés.
0.26-tól lehet figyelni Niscsuk szavaira és aztán orosz meg magyar nácizni. A szavak jelentése szerint nincs ukrán génállománya Délkelet Ukrajnának és ez egy szovjet technológia gyakorlatának, alkalmazásának eredménye. Hogy a korrespondent orosz náci lenne? Nem tudom, vagy 12 évvel ezelőtt vettem először kezembe a lapot, ami egy orosz nyelvű folyóirat, ma pedig interneten (is) működik ukrán és orosz nyelven is. Már 2004-ben is, a Juscsenkót támogató újság orosz náci volt??? Hát, ti döntitek el...
Köszi ULI helyett is a választ ukrán_harald !Ulippo ezt a kérdést megint elegánsan kerülni fogja, miután feketén-fehéren bebizonyosodott, hogy süket propagandaduma folyik belőle. Nem fog reagálni, mint azt már megszokhattuk tőle, hacsak naponta nem fogjuk számonkérni rajta a hülyeségeit.
Ami pedig az magyar-ukrán tárgyalásokat illeti: láttuk mi már Orbánt nagyobbat is hazudni...Szép szöveg, mosolygós fotók és üres frázisok.
De térjünk csak vissza megint a kérdésre: Ulippo, akkor most mit is mondott Niscsuk a felvételen?![]()
"Ukrajna délkeleti lakossága genetikailag szennyezett, ezért képtelen elfogadni az ukrán kultúrát.
A szavak jelentése szerint nincs ukrán génállománya Délkelet Ukrajnának és ez egy szovjet technológia gyakorlatának, alkalmazásának eredménye.
Egyet értek. Unalmas. Csak hát, a tények meg azt mutatják, hogy "rasszisták, fasiszták, nácik és banderisták" erőszakosan puccsolták meg a legitim kormányt, hogy Proshenkóék a hatalomba kerüljenek. A kijevi junta "rasszistákra, fasisztákra, nácikra és banderistákra" támaszkodva kezdte meg egy országrész genetikai "javítását" . A kissebségpolitika is "rasszista, fasiszta, náci és banderista". Szóval lehet a médiának ellőni a bárgyú mosolyokat Brüsszelben meg Budapesten, de attól a gyakorlat még mindig "rasszistafasiszta nácibanderista" marad.Különben is kezd unalmas lenni az orosz propaganda állandó rasszistázása, fasisztázása, nácizása, banderistázása.
"Kezd unalmas lenni"? Pont te mondod ezt? Hogy nem szakad rad a plafon! Csak az elmult 2-3 oldalon vagy tizszer "naciztal" le mindenkit. (A francert kellett visszaengedni a forumra... Grrr...!)Különben is kezd unalmas lenni az orosz propaganda állandó rasszistázása, fasisztázása, nácizása, banderistázása.
Honnan veszed, hogy nem pont ezért "fizetik"?Hülye aki neked ezért még fizet is.
"Ukrajna délkeleti lakossága genetikailag szennyezett, ezért képtelen elfogadni az ukrán kultúrát. Nos, ezt nem Hitler jelentette ki, hanem Ukrajna művelődésügyi minisztere."
A cikk, amiben a videók is vannak:
http://korrespondent.net/ukraine/3778218-vsekh-na-henetycheskyi-otbor-chto-nahovoryl-nyschuk
Ezeket ki számolja és hogyan?Basurin tájékoztatása szerint, az elmúlt napon kétszeresére nőtt az Ukrán támadások száma, az Ukránok 1161 alkalommal sértették meg a tűzszünetet.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..