[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 319
55 724
113
http://rusvesna.su/news/1485889156
A lakosság kérésére DNR Sürgősségi Helyzetek Minisztériuma elkezdte kiüríteni Donyeck északi részét azok számára akik a támadás alatt biztonságos helyre akarnak menni.. A hatóságok eddig 12 embert evakuáltak..


Lövik őket, és mégsem tolonganak hogy elmenjenek.


Csak tippelek,de a hadra fogható,már sorkatonaságon átesett férfiak szerintem,mennek önkéntesnek...
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Már az USA EBESZ missziója is reagált az orosz agresszióra Avdivkánál. Megbízható információik alapján állítják, hogy Oroszország és a szakadárok kezdeményezték az erőszakot Avdivkánál és felszólítják Oroszországot, hogy fejezzék be.
C3grbbaW8AIY0af.jpg

És ez nem csak suttogó propaganda állítólagos titkos EBESZ jelentések tartalmáról mint a bokié. Ilyen az a hiteles utalás ami megadja az eredeti EBESZ forrást ahol tényleg ez áll:
https://osce.usmission.gov/emergency-situation-avdiivka-ukraine-statement-pc/
most akkor eldönthetnéd,hogy mért írsz magadnak ellent!?
uli: "Ez itt az utolsó EBESZ jelentés 27.-28.-áról. Az EBESZ jelentések mindig több napos késéssel készülnek mert ellenőrzött, megerősített, hiteles információkat közölnek.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
most akkor eldönthetnéd,hogy mért írsz magadnak ellent!?
uli: "Ez itt az utolsó EBESZ jelentés 27.-28.-áról. Az EBESZ jelentések mindig több napos késéssel készülnek mert ellenőrzött, megerősített, hiteles információkat közölnek.
Ez nem az EBESZ megfigyelő missziójának a jelentése ami majd pár nap múlva fog megjelenni, hanem az EBESZ amerikai nagykövetének a közleménye.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 021
87 764
113
Odessza mindig is különbözött a többi várostól. Ukrajna, de még a Szu leg nyugatibb (felvilágosult) városa volt. Nagyon sokszínű. A többség itt is orosz ajkú, így azért lehet sejteni a véleményüket.
Egy példa: a 2014 és májusi tragédia helyszíne a mai napig le van zárva kordonnal. Minden nap bombariadó van, h ne menjenek be a megemlékezni akaró emberek. De az Odesszaiak már harmadik éve kijárnak virággal. Az Odeszitek büszkék és nem felejtenek egy könnyen.
Mai kép.
UFNfzrzcc1c.jpg

g6vVFxQ8Eb0.jpg

okbxUvMjsjM.jpg

Itt ba..ták el az ukránok. Innen indult el az, hogy kb. a legutolsó traktorista is beállt a felkelők közé. Ha ez nincs, nincs felfordulás sem. De a buta nácijaik Janinak érezték magukat, és gondolták, hogy mindent megtehetnek. Nos, a nagy fófa..t!
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Ez nem az EBESZ megfigyelő missziójának a jelentése ami majd pár nap múlva fog megjelenni, hanem az EBESZ amerikai nagykövetének a közleménye.
értem ,ezzel azt akarod mondani,hogy ezek a hivatalnokok mind ,nem ellenőrzött nem megerősített és hitelesített információk birtokában mondanak ilyeneket?
csak,hogy tudjuk mennyire vegyünk téged és a híreidet komolyan ;)
 
T

Törölt tag 1526

Guest
értem ,ezzel azt akarod mondani,hogy ezek a hivatalnokok mind ,nem ellenőrzött nem megerősített és hitelesített információk birtokában mondanak ilyeneket?
csak,hogy tudjuk mennyire vegyünk téged és a híreidet komolyan ;)
Te inkább kérd el bokitól azt a titkos EBESZ jelentést amit csak ő és Merkel olvashatott el. Te jóban vagy vele neked biztos kiadja. Aztán oszd meg velünk ;)
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Te inkább kérd el bokitól azt a titkos EBESZ jelentést amit csak ő és Merkel olvashatott el. Te jóban vagy vele neked biztos kiadja. Aztán oszd meg velünk ;)
az a baj,hogy itt most velem beszélgetsz és én várom az én kérdésemre a válaszod,ha bokitol akarsz valamit azt vele beszéld meg én is ezt teszem majd.
Szóval most ,hogy is van ez az EBESZ. dolog?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
az a baj,hogy itt most velem beszélgetsz és én várom az én kérdésemre a válaszod,ha bokitol akarsz valamit azt vele beszéld meg én is ezt teszem majd.
Szóval most ,hogy is van ez az EBESZ. dolog?
Már elmondtam. Nem én tehetek róla ha nem érted meg, hogy az EBESZ SMM és az EBESZ USA nagykövetsége két külön dolog.