[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1526

Guest
Most kész volt vagy nincs kész? Döntsd már el légyszíves.Ha nincs kész akkor épül ha kész van akkor megírtam rá a válaszom.
Az,hogy te a nincs készre (ergo el kezdték de nincs befejezve tehát építés alatt áll) mert nincs pénze a rezsimnek azt írod,hogy "belátták,hogy nincs értelme" az pont egy olyan finom hazugság mint,hogy egy rég nem használt iskola találata esetén telesírsz itt egy oldalt.
Nincs kész és nem is épül. Az a rész ami a képen van az 2014-ben készült el. De amúgy még ebben az évben leállították az egészet mert se értelme nem volt, se pénzük nem volt rá.

Tehát az, hogy most bedobsz ide egy régi képet és jelenidőben melléírod, hogy készül a fal ugyanolyan hazugság mint amilyenekkel általában teleszemeteled ezt a fórumot.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Tehát az, hogy most bedobsz ide egy régi képet és jelenidőben melléírod, hogy készül a fal ugyanolyan hazugság mint amilyenekkel általában teleszemeteled ezt a fórumot.
Pedig mar ket hete arrol szolnak a hirek, hogy befejezik a falat tobb helyen is. Picit lemaradtal... :oops: A szemetelelest, floddolast pedig igazan befejezhetned. Koszi!
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Nincs kész és nem is épül. Az a rész ami a képen van az 2014-ben készült el. De amúgy még ebben az évben leállították az egészet mert se értelme nem volt, se pénzük nem volt rá.

Tehát az, hogy most bedobsz ide egy régi képet és jelenidőben melléírod, hogy készül a fal ugyanolyan hazugság mint amilyenekkel általában teleszemeteled ezt a fórumot.
Köszönjük,hogy még egy hsz.-be leírtad ugyan azt! Én nem kezdem elölről.

Ezt a kerítést 2014-ben kezdték el építeni, de hamar belátták
De amúgy még ebben az évben leállították az egészet
Most vagy megint össze vissza beszélsz vagy egyszerűen nem tudsz Magyarul fogalmazni,itt mindkettő szarul veszi ki magát!

Megsúgom,hogy ha simán csak ki igazítottad volna személyeskedés nélkül (ahogy itt sokan ezt meg tesszük egymással probléma nélkül) akkor nem kavarodsz bele a saját hülyeségedbe.
 
  • Tetszik
Reactions: Zed895
T

Törölt tag 1526

Guest
Nem én kavarodtam bele. Világos és egyértelmű volt, hogy bedobtál egy két éves hírt úgy mintha az mai lenne. Amikor meg lebuksz akkor hisztizel és még neked áll feljebb.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Nem én kavarodtam bele. Világos és egyértelmű volt, hogy bedobtál egy két éves hírt úgy mintha az mai lenne. Amikor meg lebuksz akkor hisztizel és még neked áll feljebb.
semmilyen "hírt" nem dobtam be ébresztő! ha sokan mondják részeg vagy feküdj le aludni ;)
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Nem is értem mi ez a nagy kapálózás egy sima gioo-féle kamuhír miatt. Illetve sejtem. Ez bizonyára csak cirkusz, egy műbalhé azért hogy eltereljék a figyelmet arról, hogy Macron feltörölte a padlót Putyinnal Párizsban :D
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Nem is értem mi ez a nagy kapálózás egy sima gioo-féle kamuhír miatt. Illetve sejtem. Ez bizonyára csak cirkusz, egy műbalhé azért hogy eltereljék a figyelmet arról, hogy Macron feltörölte a padlót Putyinnal Párizsban :D
Megtisztelsz vele ,hogy egy ilyen szintet feltételezel rólam de sajnos teljesen privátba nyomom.Ugyanakkor ismered a mondást,hogy MINDENKI MAGÁBÓL INDUL KI o_O
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 529
20 621
113
Ulippo, egyre szánalmasabb vagy... Az erőlködésed, hogy saját magadat is meggyőzd az "igazadról" már régen inkább sajnálatot, mint dühöt vált ki. Mosolyogni való, ahogy megpróbálsz egy "álomvilágot" felépíteni, miközben a tények homlokegyenest mást mutatnak. Egy éve még azt írtad, hogy hetek alatt összeomlik az orosz gazdaság, és ukrán barátaid hatalmas győzelmet aratnak. Aztán nagyon nem így történt. Most vért izzadsz, hogy bebizonyítsd, hogy Európa teljes mellszélességgel kiáll az ukik mögött, de közben Trump éppen összeugrik az Eu-val, Merkel előrevetíti, hogy kénytelenek lesznek az oroszokkal normalizálni a kapcsolatokat, mert Európa az USA nélkül nincs paritásban az macival. Ennyi. További jó erőlködést. A világpolitikát nem te csinálod, max. nézheted, mint a TV-macit... :D
 

dragonette

Well-Known Member
2016. június 14.
681
2 086
93
Ezt a kerítést 2014-ben kezdték el építeni, de hamar belátták, hogy nem sok értelme van ezért hamar is állították. Tehát már több mint két éve nem épül. Erre te előszedsz egy legalább két éves képet és hozzáírod jelenidőben(!), hogy épül a fal.

Persze nem véletlenül érdemelted te ki itt a kamukirály nevet.
Megint tul magabiztos vagy ami igen verlazito annak tudataban hogy joparszor lettel rajtakapva szandekos manipulacion es felrevezetesen. Tudjuk hogy bertollnok vagy (nem felejtjuk) szoval jobb ha nem jatszod tul a szereped! Remelem erted es nem kezdesz el visszamagyarazni, koszi szepen.
Masok oszintek es igen ok is tevedhetnek, ezt azonban toled elteroen elismerik. De ha nem tennek az is ok lenne, mert motivaciojuk nem a lattatas es befolyasolas. Ezert van az hogy tobb kart okozol a megbizoidnak mint hasznot, akarkik is azok.
Bocs az offert, nem kell reagalnod, koszi.
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
http://mediarnbo.org/2017/05/29/map-ato-29-05-2017/?lang=en

29-05_eng-1.jpg


http://mediarnbo.org/2017/05/29/summary-information-from-ato-29-05-2017-video/?lang=en

 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
http://karpathir.com/2017/05/29/hazkutatas-a-yandex-ukraine-irodaiban/
"Az SZBU házkutatást tart a szankciók alá került Yandex ukrajnai irodáiban, Kijevben és Odesszában.
Erről az orosz IT-vállalat sajtótitkára Aszja Melkumova nyilatkozott. Elmondása alapján az okok egyelőre nem ismertek, de az ügyvédeiknek már jelezték az esetet. Elmondta, a jogi keretek között megadnak minden információt. Az SZBU sajtószóvivője is megerősítette a hírt és hozzátette hazaárulás vádja miatt van házkutatás. A törvény szerint akár 12-15 év börtönre is bezárhatják a tetteseket."



Lehet hogy időnként tragikomikusnak hat ami Ukrajnában ezekben a hetekben (is) történik - csak éppen az oroszok egyre gyakrabban cikkeznek arról, hogy Ukrajnában kőkemény diktatúra van. (pl olvastam összehasonlítást véleményként Észak-Koreával)
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
A Trump adminisztráció tesz még egy kísérletet arra, hogy restartolja az ukrajnai békefolyamatot. Trump még mindig kész az együttműködésre, de világossá fogja tenni, hogy az amerikai-orosz partnerségnek egyéb területeken a feltétele, hogy Oroszország megváltoztassa a viselkedését Ukrajnában. Ha nem sikerül a megegyezés legalább világossá válik Putyin szándéka, hogy akar-e békét Ukrajnával vagy nem.
https://www.washingtonpost.com/opin...4d09ff5a4a8_story.html?utm_term=.06f1b5eaaa8b
Valami elkepesztoen kedves Trumptol, hogy az egyetlen dolog amiert o el es dolgozik az az ukran nep boldogsaga. Csak ez az egyetlen es tenyleg csak es kizarolad az egyetlen dolog amin all vagy bukik MINDEN usa es oroszo kozott.