[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
Macron kőkeményen bánt Putyinnal a párizsi találkozón. Kerek-perec megmondta neki, hogy Ukrajna ügyében "semmilyen engedményre nem hajlandó"
Igen, en is hallottam rola. Allitolag meg tovabb is ment es kozolte Putyinnal, hogy amint osszecsapnak es a franciak nekialljak osi szokasuk szerint lengetni a feher zaszlot, akkor megvetesuk jelekent meg csunya dolgokat is fognak gondolni!!
Az ukrajnai konfliktusról még a találkozó előtt kijelentette, hogy "Oroszország lerohanta Ukrajnát"
Igen -francia szempontbol ertheto hogy attol a kb. 2 tucat orosz onkentestol megijedt es lerohanast vizional.
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
Nem is értem mi ez a nagy kapálózás egy sima gioo-féle kamuhír miatt. Illetve sejtem. Ez bizonyára csak cirkusz, egy műbalhé azért hogy eltereljék a figyelmet arról, hogy Macron feltörölte a padlót Putyinnal Párizsban :D
Igen, en is hallottam mar olyan kutyakekszrol ami megette a kutyat...
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Cannes-ban álló ovációval üdvözölték az Oroszország Ukrajna elleni háborújáról szóló filmet.


Te túlinformált,leírom neked megint,Oroszországgal senki,ismétlem senki sem képes háborút nyerni a Föld bolygón(az usával szemben sem).Ebből logikusan az következik,hogy ha Oroszország háborúzna/háborúzott volna ukrajnával,akkor max 1 hét alatt Orosz lobogó lobogott volna a Csop-i hivatal homlokzatán(is).
Az európába,az európai demokráciába igyekvő ukránok gyújtották rá a saját országukban élő kisebbségeikre a városházát,és verték/lőtték agyon az égő épület ablakaiból kiugró,égő,sebesült védtelen embereket.
Nem kell csodálkozni,hogy bepöccenősek lettek az ott élő Oroszok,nem kevésbé az orosz Föderációban élő,cirka 140 000 000 többi Orosz.
Putyint foglaljátok imába,hogy eddig úriember volt veletek,és nem gyalult bele a sztyeppébe benneteket.Sejtheted,hogy ha ez amcsi kisebbséggel adjátok elő,már olyan sima lenne ukrajna,hogy simán át lehetne látni Záhonyból,Kharkovba.
Nincs az az Isten,Ország,Politikus a földön,akiért az Oroszok hagynák,hogy az ukrán hadsereg lerakja a szakikat,és utána elkezdjen ott igazságot osztogatni.
De én vagyok a hülye,hogy szóba állok egy Andersennel.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Macron feltörölte a padlót Putyinnal Párizsban.
??????????????
Majd pont egy anyakomplexusos, homoszexuális, a valaha mért leg alacsonyabb támogatottsági indexel elnöklő francia,aki késélen táncol,hogy egyáltalán kormányt tudjon alakítani fog keménykedni két alfa hímmel. Liberóék álmodoznak.....
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 354
113

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 354
113
Készül a NagyFal csak az a kérdés az oroszokat kint (elnézve ez elég komolytalan) vagy az ukránokat bent akarják vele tartani.
81x535YL
Na de a kerítés az nem európai érték! Hát hogy engedhetik ezt meg? Mit szólnak ehhez a fejlett nyugaton?
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 354
113
Macron kőkeményen bánt Putyinnal a párizsi találkozón. Kerek-perec megmondta neki, hogy Ukrajna ügyében "semmilyen engedményre nem hajlandó". Az ukrajnai konfliktusról még a találkozó előtt kijelentette, hogy "Oroszország lerohanta Ukrajnát". Azt is elmagyarázta Putyinnak, hogy "saját magát zárta ki a G8-ak közül" és hogy "a szankcióknak addig nem lesz vége amíg be nem tartja a vállalásait".
http://www.politico.eu/article/macron-putin-russia-and-the-tsar-at-versailles/

Tegnap még arról szóltak a hírek, hogy Macron úgy megszorította Trump kezét, hogy az belereszketett, sőt még azt is elmondta utána, hogy ez volt az igazság pillanata amikor megmutatta neki, hogy ő nem hátrál semmiben. Ma meg Putyint dominálta le úgy, hogy a fal adta a másikat.

Úgy tűnik Macron mégsem az a szende legény akinek hitték. Új seriff jött a városba.
Hűha, most aztán mi lesz? :eek:
A bolondoknak van ereje, mert azért egy közel 70 éves banyát reszelgetni 40 évesen nem egy épp elmére vall.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 617
113
Nem is értem mi ez a nagy kapálózás egy sima gioo-féle kamuhír miatt. Illetve sejtem. Ez bizonyára csak cirkusz, egy műbalhé azért hogy eltereljék a figyelmet arról, hogy Macron feltörölte a padlót Putyinnal Párizsban :D

Az ugye rémlik, hogy folyamatosan azt szajkózta a nyugati média, hogy Putyin el van szigetelve, senki sem fogadja a művelt nyugaton az ukrán helyzet miatt?????
Erre :
1. Fogadja a francia államfő
2. Annak ellenére, hogy a francia választások alatti Macron elleni hackertámadásokkal az orosz titkosszolgálatokat gyanúsították
3. Putyin nyíltan Le Pent támogatta
4. Nem tűnt felmosásnak:

https://444.hu/2017/05/29/versaille-ban-talalkozott-eloszor-macron-es-putyin
 

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
Uli, gyere, segits, hogy jol interpretalom-e ezeket:
http://www.hirado.hu/2017/05/29/macron-egyutt-kivan-mukodni-putyinnal-sziriaban/
A francia elnök leszögezte:” bármilyen vegyi fegyver szíriai bevetésére Franciaország azonnal megtorló intézkedésekkel fog válaszolni, amennyiben érintett” -tehat jol felmosta Putyinnal a padlot hiszen kozolte, hogyha franciaorszagban vetnenek be gazt, akkor ok megtorolnanak. Szeritem vilagos, hogy Putyin megijedt, hisz azota sem vetett be gazt Parizsban, jol ertem?

"Ukrajnával kapcsolatban Macron kijelentette, hogy mielőbbi találkozót szeretne a kérdésben a “normandiai négyek” formátumban. ”Részletesen megvitattuk az ukrajnai helyzetet és a minszki folyamat megvalósítását. Támogattuk, hogy ‘a normandiai négyek’ (Oroszország, Ukrajna, Franciaország és Németország) keretében a közeli jövőben folytassunk véleménycserét” – mondta Macron." -tehat NEM akarja bevonni az usat, barmennyit is hisztizik kijev hogy kene. Gondolom ez azt jelenti, hogy Putyin most megjobban megalazodott, jol ertem ugye?

"Franciaország együtt kíván működni Oroszországgal a szíriai válság megoldása érdekében" -kesz, itt Putyin mar padlon volt, Macron igazabol ezzel egy haldokloba rugott.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Egyre jobban tetszik nekem ez a Macron. Szenvedéllyel csinálja amit csinál, nem fekszik le minden jött ment diktatúrának. De Gaulle méltó utódja.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
"Úgy tűnik Macron mégsem az a szende legény akinek hitték. Új seriff jött a városba"

Csak egy újabb hülye gyerek jött akinek majd Trump megmondja hogy meneteljenek az orosz határ közelébe ;)
Az előző hülye gyereknek is megmondták a pentagonból hogy mit lehet eladni :D