[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 807
30 761
113
Fontos lesz ez majd akkor, amikor a sokadik ilyen után rájön az orosz honpolgár, hogy lehet váltani kéne és Putyin inkább már teher lesz, nem bölcs vezér...
Remélhetőleg az összeomló EU-s ipar előtt, és mielőtt halálrafagy jövő télen a lakosság, rájön az európai honpolgár, hogy kurvagyorsan váltani kell a jelenlegi EU-s vezetésről, mert az nem csak teher, hanem konkrét életveszély a döntéseivel.
 
W

Wilson

Guest
Gőzöm sincs, annyi a dezinfó, de ha valaki tudja a pontos helyzetet, akkor ne tartsa magában.
Kherson valószínűleg már az oroszoké, Mariupolt körülzárták és nagy valószínűséggel keményen támadják az oroszok,de jelenleg még ukrán ellenőrzés alatt áll.
Odessza ukrán ellenőrzés alatt Harkov szintén bár ott is lövik az oroszok a várost, Bucha Sumy szintén még ukrán ellenőrzés alatt, de folyik a körbekerítésük, Ahogy Kijev körülzárása is folytatódik az ukránok egyelőre még tartják a Bucha-Iprin vonalat Kijevtől ÉNY-ra de az ukránok szerint az oroszok ennek a vonalnak az áttörésére készülnek.
 

meister.proper

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 604
1 918
113
Erre frankón emlékeszem.
Szerintem, aki folyamatosan olvassa ezt a topicot, az is emlékszik, többször be lett már rakva ide.
Első nap volt, kilőtt orosz tank. Aztán, átváltozott LNR tanká, most meg ukrán.
A köténylemezre erősített, piros páncélon a lyuk, tuti beugrik pár embernek.
Ennyit a dezinforól. :D

Lehet az oroszok gyávák, mint a kula, kiugrottak, később megtalálták a szakik, majd a gyáva szakik ugrottak ki és ukik találták meg, most meg az ukrán szuperhősöknek lett tele a gatya, ez is lehet. Ez az elnyűhetetlen gép meg csak menne és ölne, de nincs aki használja, életszerű. :hadonaszos:
volt ilyen a második vh-ban is asszem, hogy egy város nyolcszor lett elfoglalva...
 
  • Tetszik
Reactions: kriss02

grabo112

Well-Known Member
2011. október 15.
1 375
3 514
113

dkes

Well-Known Member
2019. december 5.
2 388
8 957
113

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Remélhetőleg az összeomló EU-s ipar előtt, és mielőtt halálrafagy jövő télen a lakosság, rájön az európai honpolgár, hogy kurvagyorsan váltani kell a jelenlegi EU-s vezetésről, mert az nem csak teher, hanem konkrét életveszély a döntéseivel.
Tehát a Föld bolygó teljes politikai elitjét le kellene cserélni végre értelmes emberekre.
Sajnos én is igy érzem, csak a baj az, hogy ebből mindig rosszul jött ki eddig az emberiség.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Remélhetőleg az összeomló EU-s ipar előtt, és mielőtt halálrafagy jövő télen a lakosság, rájön az európai honpolgár, hogy kurvagyorsan váltani kell a jelenlegi EU-s vezetésről, mert az nem csak teher, hanem konkrét életveszély a döntéseivel.
Te most úgy amúgy miről beszélsz?
Nekünk is legyen kva szar?
Nem is értem, hogyan lehet hogy sokan elfelejtik, hogy itt voltak 50 évig a ruszkik. Mitől lettek ennyire lieblingek?
/a kérdés akadémikus, nem szükséges rá válaszolni/
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Te most úgy amúgy miről beszélsz?
Nekünk is legyen kva szar?
Nem is értem, hogyan lehet hogy sokan elfelejtik, hogy itt voltak 50 évig a ruszkik. Mitől lettek ennyire lieblingek?
/a kérdés akadémikus, nem szükséges rá válaszolni/
Ránk ez az egész szerinted nincs hatással?
Még nem érezzük, de az európai GDP is megérzi ezt a sok átgondolatlan szankciót.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 581
47 789
113
minden aktív szolgálatos katona közösségi tevékenységét azért szokta monítoroni a KNBSZ. ha nem is úgy, mint máshol, de azért rá-rájuk néznek
Biztos így van, hogy az elhárítás figyelemmel kíséri. Sőt! Még közöttük is bőven vannak "beépített" emberek. Akkor legalábbis voltak.Ezt is megtapasztaltam.Én arra céloztam, hogy én sem tudtam meg semmit. Ne értsd félre! Nem kérdezősködtem, de a mindennapi együttlét során ez-az önkéntelenül is kiderült volna. És nem csupán a férjem, hanem katonabarátai sem nyilatkoztak meg semmiről.