[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

grabo112

Well-Known Member
2011. október 15.
1 375
3 514
113
Politikus, vagy olyasmi.
Kikérem magamnak, aljas rágalom!!! :)
Tisztességes versenyszférás állásom van hétszámjegyű fizetéssel, cégautóval, benzinkártyával, cafetériával és telefonnal.
Én nem szorulok rá, hogy a közösből lopjak!
Azt meghagyom a Völner Páloknak meg a Horváth Csabáknak. :)
 

comandante

Well-Known Member
2010. május 11.
2 560
5 214
113
Azért itt az ukránok beszíták 18+
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 039
18 714
113
Én, a harcászathoz teljesen világtalan, ezen már szintén elgondolkodtam. Ott áll egy 60 km-es konvoj, és nem támadják az ukránok. Jó lenne, ha valaki ezt megmagyarázná.

Képzeld el a japán kézen lévő kicsi, szigetet a csendes óceánon, amit kikerül az amerikai flotta és nem bánja. Mert az ott lévő Japán helyőrség akcióképtelen. Mert csak ott van. de nincs egy hadihajó sem a szigetnél. A helyőrség meg úgyis éhen hal majd. Elég ha 20 év múlva lerakja valami dzsungelharcos japán, utolsóként a fegyvert.
 
  • Tetszik
Reactions: Fade

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
ezen mondjuk már én is többször elgondolkodtam. Minden fos talicska kilövése többször is fent van a neten, többféle szögből (mondjuk már arra is hajlok, hogy egyszer valamit elhagynak, az egy felvétel, majd ugyanazok a kilövik rakétával az elhagyott felszerelést felteszik újra a netre, majd ezek a videók másnap bekerülnek egy másik videó-összeállításba)
Azt hittem a te eszeddel és logikáddal ez már régen lejött !