[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 903
56 772
113
Na délután helyett estére, de csak elkészült nyugger kolléga jelentése
Harmadik személyben beszélsz magadról?
Kezdek aggódni érted...:)
 
W

Wilson

Guest
Mariupol kikötő...

upload-TASS-52210321-pic-32ratio-900x600-900x600-59143.jpg

upload-TASS-52210322-pic-32ratio-900x600-900x600-88800.jpg

upload-RIAN-8170142-HR-pic-32ratio-900x600-900x600-9513.jpg

upload-RIAN-8169919-HR-pic-32ratio-900x600-900x600-28782.jpg

upload-TASS-52210316-pic-32ratio-900x600-900x600-9668.jpg
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 832
48 534
113
Ha ez valos es nem egy csak propaganda, akkor itt az ideje, hogy „szineszt“ valaki a sajat koreibol leleptesse a szinpadrol egy tarkolovessel.

Amit az ukránok csinálnak, az már teljesen elszakadt a valóságtól. Ezek a srácok tutira meghalnak, de legalább még össze is hugyozzák magukat előtte.
Zelenszkijnek meg a bábmestereinek fel kéne adnia ezt.
 

Renitens

Well-Known Member
2022. február 26.
1 924
16 957
113
Rubizhne városa (LNR) végre az orosz fegyveres erők ellenőrzése alá került

Ramzan Kadirov tette a bejelentést. Közzétett egy videót, amelyen harcosai egy orosz zászlót és egy csecsen zászlót emelnek a település bejáratánál:

"Mostantól a Bandera ideológia minden követője 100-szor meggondolja, mielőtt egy lépést is tesz Rubezsnoje felé. Még ha meri is, ez a lépés sokba fog kerülni neki, mert a csecsen biztonsági erők szilárdan beékelődtek a városba, és már elkezdték éjjel-nappal őrizni a lakosokat."


https://vk.com/wall-40316705_43069256
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 029
87 813
113
Egyhuzamban végigolvastam az index mai háborús tudósítását. Nos, ennyi baromságot olvasni, azt a sok, süket semmirekellő bf.sz nyugati politikuscsicskát, a roppant nagy hülyeségeikkel. Én nem tudom ez az agitprop kinek szól itthon, de ahogy a belpol kapcsán, ez sem a magyaroknak, viszont akkor kinek?

Nyugaton annyira tömik az arcodba ezeket a kreténeket, hogy félek, marha gyorsan meg fogják kint is unni. Azt tudom, hogy az én vegyes baráti körömből akik ukránok felé hajlottak IS azonnal átkapcsolnak, ha tv-rádióban ukri hírek következnek. Már unják a sok hülyeséget. Az amerikaiakat meg pláne. Zt már nem is mondom. Egyszerűen túl van tolva, és idegesítő, hogy csak egyfajta nézőpont kerül bemutatásra. Mondjuk ez úgy 10-12 ember nyugaton, de ti hogy tapasztaljátok? Áhítattal figyelik a külföldön élő ismerőseitek a sikeragitpropot, vagy azért el-el gondolkodnak, hogy valami nem kóser, esetleg unják?

Upd: Átküldtem nekik a tizenévesekről a képet. Elképedtek ..
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 903
56 772
113
Egyhuzamban végigolvastam az index mai háborús tudósítását. Nos, ennyi baromságot olvasni, azt a sok, süket semmirekellő bf.sz nyugati politikuscsicskát, a roppant nagy hülyeségeikkel. Én nem tudom ez az agitprop kinek szól itthon, de ahogy a belpol kapcsán, ez sem a magyaroknak, viszont akkor kinek?

Nyugaton annyira tömik az arcodba ezeket a kreténeket, hogy félek, marha gyorsan meg fogják kint is unni. Azt tudom, hogy az én vegyes baráti körömből akik ukránok felé hajlottak IS azonnal átkapcsolnak, ha tv-rádióban ukri hírek következnek. Már unják a sok hülyeséget. Az amerikaiakat meg pláne. Zt már nem is mondom. Egyszerűen túl van tolva, és idegesítő, hogy csak egyfajta nézőpont kerül bemutatásra. Mondjuk ez úgy 10-12 ember nyugaton, de ti hogy tapasztaljátok? Áhítattal figyelik a külföldön élő ismerőseitek a sikeragitpropot, vagy azért el-el gondolkodnak, hogy valami nem kóser, esetleg unják?
Hasonló a tapasztalatom. Szerintem legkésőbb nyárra túltelitett lesz a közvélemény Ukrajnàval. Sokan, akik az iparban dolgoznak, meg vannak dôbbenve, hogy egyàltalàn épeszű ember orosz gàzbojkottra gondolhat.
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
Graham Phillips

Exclusive Interview - Aiden Aslin - British Man Fighting for Ukraine, Captured in Donbass, Mariupol​

 

gigabiga

Well-Known Member
2011. március 9.
1 121
2 050
113
Egyre biztosabb, hogy igaz a hír a beszorult nyugati, Nato, izraeli vezetőkről, egységekről, mert nagyon kaparnak ezért az evakuálásért.
A többi körülvett ukrán város soha nem érdekelte az usa-t ennyire.
Amerikai Delta Force és Ranger, brit SAS és az izraeli 101.-es egység katonáról hallani.
Érdekes lesz amikor elfogják őket.
 

ssgtzlan

Well-Known Member
2020. május 10.
1 205
5 149
113

Radioaktív szuveníreket vittek magukkal az oroszok Csernobilból

A csernobili erőműért felelős állami ügynökség arra figyelmeztetett, hogy az orosz csapatok halálosan radioaktív tárgyakat vittek magukkal, miután március végén kivonultak az atomerőmű térségéből – számolt be a Vice.
A megszállók 133 sugárszennyezett eszközt loptak el, amelyek összesen 7 millió becquerel radioaktív aktivitással rendelkeznek. Ennek már a töredéke is halálos lehet, ha nem szakszerűen vagy megfelelően kezelik – olvasható a csernobili erőműért felelős állami ügynökség hivatalos Facebook-oldalán.
Az orosz csapatok két laboratóriumot is kifosztottak és megrongáltak, amelyet az ukránok a radioaktív anyagok hatásának vizsgálatára hoztak létre. Bejegyzésükben azt írják, a kivonuló katonák számítógépeket, irodai berendezéseket vittek el és laboratóriumi mérőeszközöket rongáltak meg.
Azért aki ezt írta se tudja mit jelent 133 eszköz aminek 7 millió becquerel az összaktivitása.

Elárulom ha ezeket nem eszik meg vagy nem dugják valamely testnyilasukba pár hónapra akkor semmi bajuk nem lesz tőle...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 029
87 813
113
Na délután helyett estére, de csak elkészült nyugger kolléga jelentése
Ez a kém dolog valós?
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby