[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ranger

Well-Known Member
2021. szeptember 20.
1 333
2 585
113
na fszom :D
Nem ez az?

21992.jpg
Franc se tudja.
Accuracy egész családot hozott ki.
S évről évre kicsit változik.
 
  • Tetszik
Reactions: SirHiggins

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 051
18 754
113

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Blikk.

A 64-es (khm brit :oops: ) LSD teszt ugye megvan? :D

 

Renitens

Well-Known Member
2022. február 26.
1 923
16 951
113
200 harckocsit stb lehetne észrevétlenül a donbassi frontra szállitani? Vasút ugye jelenleg megszakitva. A starstreak stb azért egy más kategória, mert az megy gépkocsiban is.
Szkeptikus vagyok.
Talán a Feláldozhatóknak menne. Vagy Amerika kapotány. :)

https://player.hu/uploads/2022/04/felaldozhatok-1024x639.jpg

 

dkes

Well-Known Member
2019. december 5.
2 388
8 957
113
elvileg a csőszájfék is stimmt

imgbin-sniper-rifle-338-lapua-magnum-accuracy-international-arctic-warfare-accuracy-international-awm-sniper-rifle-q3ysJ4neQaBvTDVtxF1rbBmer.jpg

Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy Te CS -ztél sokat korábban vagy a feketébe öltözött figura az érintett képen ... :)

AWP (vagy AWM) egyszerűen:


 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy Te CS -ztél sokat korábban vagy a feketébe öltözött figura az érintett képen ... :)

AWP (vagy AWM) egyszerűen:


Soha nem voltam jó FPS-ben, főleg multi játékokban. Lassú vagyok én az olyanokhoz :D
Viszont mivel más nem volt kivehető a képen abból ami látszik, így ahhoz kellett csőszájféket keresni :D
 
W

Wilson

Guest
Németország mégis fontolóra veszi a PzH 2000-k átadásának lehetőségét Ukrajnának...

A német kormány jóváhagyni készül PzH 2000-k önjáró lövegek további példányainak Ukrajnának történő átadásáról szóló határozatot.

A Welt írt róla.

A cikk szerint a Hollandiából Ukrajnába érkező
PzH 2000-ek kiegészülhetnek Németországból és Olaszországból származó PZH-2000-l.

"Különböző partnerekkel tárgyalásokat folytatunk annak érdekében, hogy hatékony támogatást nyújtsunk Ukrajnának, a tüzérség területén is. Vannak különböző változatok, amelyeket jelenleg mérlegelnek" - mondta a német védelmi minisztérium szóvivője.

A hadsereg kritikusan viszonyul a felszerelés Ukrajnába küldéséről szóló döntéshez.

A holland fegyveres erők is szkeptikusan nyilatkoztak a PzH 2000 Ukrajnába küldéséről, de a katonai hatóságok jóváhagyták a döntést.

 
K

Kopi2000

Guest
Hadjuk má ezt az Orbánozást, semmi köze se neki se más Magyar politikai pártnak vagy vezetőnek ehez a konfliktushoz! Ez sima balos prop! Ha itt valakinek köze van hozzá az a szenilis vén ember aki elfutott a húsvéti nyuszi elől meg láthatatlan emberekkel fog kezet miközben az anyját keresi a pódiumon ott a nagy pocsoján túll meg a karatéjós anno 007-es kft ügynöknek a vodkás űvegek mögött na meg a narkós nép csicskája aki sok sok sütitt eszik azért annyi az orra körül a porcukor és állandóan a szemfenekét nézzik a szemészeten ezért tág a pupillája. De magyarnak ehez az ég adta világon semmi köze
Ebbol egy kukkot sem ertettem, de biztos ugy van, ha ennyien lajkoltak...
 

tong djagbu

Well-Known Member
2019. november 9.
2 941
19 447
113
Nem errol szoltam, hanem junge csak folyamatosan gyulolkodik. Szerintem ez borzalmasan unalmas es tartalmatlan, valamint kimeriti a " hangulatkeltes" itteni bunet... Szerintem meg egy epkezlab hire, hozzaszolasa, ertekelese nem volt, csak a folytonos uszitas az EU, a NATO, meg a BLM, LMBTQ ellen, meg mindenen ellen is. Tudom szar dolog gyarba melozni es valahol le kell vezetni a frusztraciot, de ennyire azert nem kene lemenni IQ es EQ mimimumba.....
Nem tisztem megvédeni Jürgenbauert, de miért is probléma ha valaki nem szimpatizál az EU-val, a NATO-val, a BLM-mel vagy az LMBTQ-val? Szó nincs frusztrációról, egyszerien szuverenitás-párti. Oroszország nyílt kihivást intézett Ukrajna lerohanásával az Új Világrendet bevezetni kívánó háttérhatalommal szemben.
 
K

Kopi2000

Guest
Nem tisztem megvédeni Jürgenbauert, de miért is probléma ha valaki nem szimpatizál az EU-val, a NATO-val, a BLM-mel vagy az LMBTQ-val? Szó nincs frusztrációról, egyszerien szuverenitás-párti. Oroszország nyílt kihivást intézett Ukrajna lerohanásával az Új Világrendet bevezetni kívánó háttérhatalommal szemben.
Hat ha a szuverenitaspartiaknak olyan a stilusa, mint evek ota neki, akkor nagy baj van. Nem itt a kommentek kozt, hanem a valo eletben a fejekben. De en el szeretnem engedni ezt a szalat es nem tovabb gombolyitani...
 
K

Kopi2000

Guest
Én a közép-európai magyar politika elárulásának három alapvető pontját látom:
  • A regionális politika csak illúzió lehet, mert mi kis országok vagyunk, nagy országok szolgáinak születtünk
  • Mi nem maradhatunk ki egy háborúból se, mert lojális szerepvállalónak kell lennünk
  • Minket ha megtámadnak, akkor addig kell állnunk az ostromot, amíg totál szét nem vernek itt mindent - mert csak így védhetjük hősiesen mások érdekeit
Nem bantani szeretnelek csak megerteni. Te amolyan egykori HM ceg alkalmazott vagy, aki idos korara eros szocializmus, SZU es VSZ noszralgiaban szenved? Mashogy nem tudom magyarazni az elozo tobb hozzaszolasod sorait?
 

monster

Well-Known Member
2016. február 21.
2 320
10 818
113