[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Sniper

Well-Known Member
2018. április 10.
2 100
24 747
113
"Olekszij Aresztovics ukrán elnöki tanácsadó pénteken beszélt arról, hogy az ország keleti részén zajló harcokban az ukrán hadsereg komoly veszteségeket szenvedett. Hozzátette, hogy az oroszok veszteségei sokkal nagyobbak. Ugyanakkor a nyugati megfigyelők inkább azt látják, az orosz veszteségek csökkentek, amióta startégiát váltottak, és rövidebb frontszakaszokon, csak Kelet-Ukrajnában folytatják az inváziót. De a számok még így is viszonylag magasak." Ezt a libsi média írja,csak működik a lassú orosz darálás
Most ezt nem értem, ha komoly veszteségeket szenvedtek, de az ellenség vesztesége nagyobb akkor győztek? Kajak nem értem mit hazudoznak még mindig az ukránok
 
K

Kopi2000

Guest
A szimpatiam az ukranoke, ezert teszem be a szetlott varosok kepeit, hogy erezzetek is, milyen, mikor holdbeli taj lesz a lakhelyedbol. Ezutan a haboru utan karpataljai magyarsagrol beszelni lehetetlen lesz, szinte, mert annyian hagyjak el a lakhelyuket. Ez is az orosz haboru kovetkezmenye, jarulekos vesztesege.... Beteszek orosz szemszogu videokat is, ha magam erdekesnek talalom a tartalmukat....
 
  • Tetszik
Reactions: Sniper
K

Kopi2000

Guest
Nem tisztem megvédeni Jürgenbauert, de miért is probléma ha valaki nem szimpatizál az EU-val, a NATO-val, a BLM-mel vagy az LMBTQ-val? Szó nincs frusztrációról, egyszerien szuverenitás-párti. Oroszország nyílt kihivást intézett Ukrajna lerohanásával az Új Világrendet bevezetni kívánó háttérhatalommal szemben.
Ha valaki atteszi ezf a temat a beszelgetobe, akkor ott szivesen es bovebben eszmet cserelnek barkivel errol a temarol....
 

Sniper

Well-Known Member
2018. április 10.
2 100
24 747
113
Nem, ez nem nevetseges, de te allando lejarato kapmpanyt folytatsz itt mindenki ellen, aki nem Putyin vagy orban. Fociszurkolo vagy netan, azoknak a molinojan van kiirva, hogy "mindenkit" gyulolunk"? Nem cserelnem el az eleted az enyemmel, latni milyen egyoldaluan tajekozodsz.. Vadhajtasok, Pesti Sracok, Mandiner, 888, M1, Hir TV...
Miért, számos függőségi tünet felismerhető rajta, de nyugodtan kérdezz meg egx addiktológust ha nem hiszed
 
K

Kopi2000

Guest
Miért, számos függőségi tünet felismerhető rajta, de nyugodtan kérdezz meg egx addiktológust ha nem hiszed
Ennekem is sokat, emberfelettien kell most dolgoznom.. Most fekszem le ujra, napi 2-3-szor alszom elore lathatoan meg egy honapig, 2-3 orat. Minden felkeles utan ket kavet iszom, minden elalvas elott altatot es nyugtatot eszem, ha fennt vagyok, meg froccsokkel nyomom el az agyam ellenkezeset a monotonitassal szemben. Meg nem is vagyok egy haboruban allo orszag vezetoje. Hidd el, sok feladata volt es van meg lesz, kb. O is nyomhatja azt amit en. Megcsak nem is kell az illegalis droghoz nyulni, garantaltan meglatszik az emberen. De a teljesitmenyt fenn kell tartani a szervezet berzenkedese ellenere is...
Belolezek ukran iranyba csopog a csupa joakarat csupab azert, mert mergesen vagytok, hogy lelepleztek a vilagvero orisz gadsereg gyengeseget, amiben biztatok...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 632
113
a ma az azovstalbol kijött civil család hölgy tagja:
Civil ... A férj náci, a nő detto. Olyan civilek, mint én ukrán! Ha kezembe fogok egy ukrán zászlót, esetükben felveszek egy melós kabátot, attól még én nem leszek ukrán, ahogy ök sem civil. A kabát gazdáit nagy valószínűséggel ők ölték meg vagy legalábbis közük volt a halálukhoz ...

Más.

Elképesztő hazudozás megy!

 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 632
113
Így együtt a kettő:

"Be fog fejeződni, amint megvalósulnak és megvalósulnak azok a célok, amelyeket már leírtam önöknek"


"Remélem, hogy az ukránok észhez térnek, és visszaveszik az állam irányítását. Ha nem, akkor az orosz elnök fogja végrehajtani ezt a küldetést, és mi teljes mértékben támogatni fogjuk őt ebben a nemes ügyben."

 

Öregtankos

Well-Known Member
2022. február 26.
6 613
44 948
113
Állítólagos hadműveleti üst Izyum közelében, az Oskol víztározó közelében, ahol az AFU harcoló csoportja, összesen akár 1000 fővel, csapdába esett.

Eugene Poddubny szerint