[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Én azt hittem, hogy a Bundesheer-es videó fog valamilyen releváns reakciót kiváltani. Nem, nem gondolom relelvánsnak a világnézeti fröcsögést amiről szól (vagy legalábbis ami hajtja) a kommentek jelentős része.
Előtte is voltak megosztva a Bundesheeres elemzős videók. Szerinted? Egyszer volt rá Filtertől érdemi beszélgetés róla.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 797
48 239
113
A repeszgránát, miután lopásért egy fához fóliázták és megbotozták, tovább védi hoholföldét, ezúttal csapdaként:
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 797
48 239
113
Én azt hittem, hogy a Bundesheer-es videó fog valamilyen releváns reakciót kiváltani. Nem, nem gondolom relelvánsnak a világnézeti fröcsögést amiről szól (vagy legalábbis ami hajtja) a kommentek jelentős része.
Engem érdekelne, pl te mit gondolsz erről a “mindenki tüzérsége” doktrínáról, aminek kulcseleme a GIS ARTA :)
Az, hogy internetalapú, nekem nagyon sebezhetővé teszi (tudom, Starlink, de előbb-utóbb legalábbis zavarni fogják).
 
  • Tetszik
Reactions: Renitens and Aurél

gorcsev

Well-Known Member
2021. december 19.
443
2 681
93
‼️Biden megfogadja, hogy harcolni fog Kínával, hogy megvédje Tajvant

Az amerikai elnök japán látogatása során tartott sajtótájékoztatón Bident arról kérdezték, hogy Washington szándékában áll-e megvédeni Tajvant, ha szükséges, nemcsak diplomáciai úton, hanem „felfedi a fegyvereket” és eltökéltséget kíván-e mutatni „tajvani kérdésben” a „tajvani kérdés” hátterében. konfliktus Ukrajnában.

„Igen, készen állunk. Biztos lehetsz benne, megtesszük – válaszolta Biden.

Biden hangsúlyozta, hogy Japánban és Dél-Koreában tett látogatása azt mutatja, hogy az Egyesült Államok kész szembeszállni Oroszországgal és Kínával.
@RVvoenkor
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 135
36 696
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 679
86 178
113
Én azt hittem, hogy a Bundesheer-es videó fog valamilyen releváns reakciót kiváltani. Nem, nem gondolom relelvánsnak a világnézeti fröcsögést amiről szól (vagy legalábbis ami hajtja) a kommentek jelentős része.
Két informatikus beszélget:
-Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szőke nővel.
-Szerencsés fickó!
-Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem...
-És aztán, mi volt még?
-Egyszer csak azt mondja: "vetkőztess le!"
-Nahát...
-Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem az új laptopom mellé az asztalra...
-Nocsak vettél egy új laptopot? Milyen processzorral?
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 481
18 438
113
A "Hyacinth-S" megsemmisítette az Ukrán Fegyveres Erők USA-ban gyártott tarackjainak egységét
A tűzkiváltást látni a videón.
Hol látni a megsemmisítést?