[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 076
88 049
113
Orosz élelmezés:
>About om nom nom.



Hmm...
a4j7M4W.jpg



FPScJEs.jpg



Önkéntesek, akik az ukrán-lengyel zöldhatár közelében adták be a jelentkezésüket.
86JWaJr.jpg
A Sorosos első hír fake.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Micsoda angol dizájn!Russzofóbok,meg a Brdm-2 fikázzák. :D
Micsoda hozzáértés...
'70-es évek dizájnja. Még 2013-ban vettek apróért az ukránok 75db-ot.
Leginkább rendészeti célokra használták ott, ahol még rdsz-ben volt.
Ha valakit érdekel a hangulatkeltésen kívül a dolog:

“Useless” Saxon Vehicles Surprisingly Useful In Ukraine. Kiev Benefits From The “Cost-Effect” Ratio:​


pl. Hong Kong-i rendőrségnél
3628212995_aa9c76ddf8_b.jpg
 

meszike91

Well-Known Member
2016. június 3.
1 791
9 292
113

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 341
68 640
113
Hangulatvilagitas, aram ugysincs, a Zelenszki gyertyara meg nem futja.

Ennyire elfogyott az ukran es Nato haditechnika? Masodik vilaghaborus fegyverekkel harcolnak az ottani ukran/Nato katonak.


Zelenszkij volt a legjobban fizetett szinesz 2022-ben.

MT 12 Rapira takarit Avdejevkaban.
Nana hogy beolvasztottuk ezeket is...

Lancat dron elpusztitja az ukran tankot mikozben epp loszerrel toltik fel.

Szvatovo, hadizsakmany.
 

Vontolla

Well-Known Member
2022. március 15.
387
2 554
93
Micsoda hozzáértés...
'70-es évek dizájnja. Még 2013-ban vettek apróért az ukránok 75db-ot.
Leginkább rendészeti célokra használták ott, ahol még rdsz-ben volt.
Ha valakit érdekel a hangulatkeltésen kívül a dolog:

“Useless” Saxon Vehicles Surprisingly Useful In Ukraine. Kiev Benefits From The “Cost-Effect” Ratio:​


pl. Hong Kong-i rendőrségnél
3628212995_aa9c76ddf8_b.jpg
Nem fikázza sennk bocs.Izé sorry!Sokkal potensebb az első vonalba mint a pl T55(ami persze nem megy oda csak kamu).Hiába a Nato az Nato..Csúzliálló .Vízágyuja halálos.
 

u9k6N5vF

Well-Known Member
2022. március 24.
314
2 565
93
A végén azért meglepődött, hogy nincs több skuló. :) Le is állította a felvételt, mert nem volt mivel villogni. :D
Hiszem, hogy tele van a lőszerraktár. A videóban azt a tárat mutatta meg, amit egy haldokló orosz katona kezei közül húzott ki.

Láttátok a csövét a m113 nak? meg van hajolva!!
Az előadás végén így illik.

A zöldenergia átállás Németország legnagyobb bukása.
Van azért ennél nagyobb és közismertebb bukása is.

Pont olyan szép mint az angol hölgyek.Mintha óvodások rajzolták volna a délutáni foglalkozáson.
Annyira rút, hogy még a legpacifistább orosz sorkatonában is feltüzeli a pusztítás vágyát.
 

comandante

Well-Known Member
2010. május 11.
2 568
5 282
113
Érdekes az angol cuccon az ajtók belül látszik a videón a belső erősités nem is kicsi, még is majdnem átvitte valami, a többi helyen meg éppen kb 8 mm páncél van a motoron meg majdnem semmi, és magas mint a bűn. Merev futómű, ehhez képest még a régebbi orosz technikai is jobb. Szerintem.
 

1valaki

Well-Known Member
2022. február 27.
437
3 300
93
Hiszem, hogy tele van a lőszerraktár. A videóban azt a tárat mutatta meg, amit egy haldokló orosz katona kezei közül húzott ki.


Az előadás végén így illik.


Van azért ennél nagyobb és közismertebb bukása is.


Annyira rút, hogy még a legpacifistább orosz sorkatonában is feltüzeli a pusztítás vágyát.
Nem tudtam hogy az orosz hadsereg szolgálati szabályzata arra kötelezné a haldokló katonákat,hogy tárat tartsanak a kezükbe.Többször is véginéztem ezt a videót,de nem láttam tárat a kapor kezében,Kéri László után szabadon:nem értem-nem értem.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 076
88 049
113
Nocsak, mégis az USAval háborúznak, nem a ruszkikkal?

"Zelenszkij: Ukrajna az emberiséget fenyegető legnagyobb erőt állította meg egy éve"
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Maradék ukrajna korfája... beszakadt (és ezek csak a hivatalos adatok)
5tMMG6F.jpg




ukrán nemnáci a papokat fenyegette, cserébe kiűzték belőle az ördögöt



3. világháborús dogfight


Ez engem úgy emlékeztet valamire...
 

Öregtankos

Well-Known Member
2022. február 26.
6 710
45 405
113
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Ennyire elfogyott az ukran es Nato haditechnika? Masodik vilaghaborus fegyverekkel harcolnak az ottani ukran/Nato katonak.
Nem fogyott el, tartalékolják, ahogy a képzett katonáikat is a remélt nagy offenzívára. Utóbbiak helyett a frissen összefogdosott alig kiképzett ukránokat vetik be (jól bedrogozva).
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 622
25 142
113

duckdodgers™

Well-Known Member
2012. március 5.
3 596
19 653
113
Érdekes az angol cuccon az ajtók belül látszik a videón a belső erősités nem is kicsi, még is majdnem átvitte valami, a többi helyen meg éppen kb 8 mm páncél van a motoron meg majdnem semmi, és magas mint a bűn. Merev futómű, ehhez képest még a régebbi orosz technikai is jobb. Szerintem.
A semminél azért az is jobb. mondjuk ebben a sárban nem kell erőltetni az biztos.
Nem tudtam hogy az orosz hadsereg szolgálati szabályzata arra kötelezné a haldokló katonákat,hogy tárat tartsanak a kezükbe.Többször is véginéztem ezt a videót,de nem láttam tárat a kapor kezében,Kéri László után szabadon:nem értem-nem értem.
khmmm irónia....
Ma van Bucsa "felszabadításának" évfordulója, valami elképesztő a hazudozás amit tolnak... Ha jól emlékszem nagy nehezen kapartak össze anno 40-50 holttestet, aminek a nagy részéről kiderült, hogy tüzérségi tűz áldozatául esett, és voltak olyanok is akik teljesen máshol haltak meg, csak odaszállították a testüket. A mai hírek szerint több mint 400 embert gyilkoltak le Putyler orkjai. Elképesztő ez a brutális hazudozás, és amíg a médiamunkások mindezt legalább pénzért teszik, addig a NAFO-s kis kutyulik ingyen és bérmentve.
Vladen Tatarsky riporter merénylet áldozata lett egy szentpétervári kávézóban... Megvárnám a vizsgálat eredményét, de ha ezt az SZBU intézte az bizony nemzetközi terrorizmus.
Külső kamerák felvétele a merényletről.
Mindeközben a bátor hohol... nem értem miért nem a fronton harcol?
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 779
28 810
113
Vladen Tatarsky riporter merénylet áldozata lett egy szentpétervári kávézóban... Megvárnám a vizsgálat eredményét, de ha ezt az SZBU intézte az bizony nemzetközi terrorizmus.

Vélhetően az alábbő nő adhatta át Vladlennek a nagyjából 200 gramm TNT egyenértékű robbanóanyaggal megpakolt ajándék szobrot. Tipp alapján Duginához hasonlóan az ukrán katonai titkosszolgálat, a GUR lehetett az elkövető
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 052
13 016
113

Kitelepitenek az oroszokat.De legalabb meg idoben kimutattak a foguk feherjet.