[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 901
113
<blockquote rel="joker"><blockquote rel="szaki01"><blockquote rel="karpatalja">Szaki
Ugy tudom nincsen eleg golyoallo mellenyetek? Miert nem hasznaltok konyveket? Szarajevoban nekuknk bevalt!
Bakancsom meg sisakom sincsen nemhogy mellényem!:)
</blockquote>

Ukrajnai vagy, vagy csak a helyzett miatt mentél oda? Ilyen hosszú katonai múlttal hogy nem tudsz szerezni mellényt meg harcibilit magadnak vagy hogy nincs saját?</blockquote>

" Külföldi" vagyok. Van sajàt mindenbõl,csak egy reptéri becsekknél hülyén jönne le a kevlar sisak, mellény meg a repesz kombi a bõröndben szerintem ...ruhàt vettem mar 1000hrivnya a többi hiànycikk.</blockquote>

Oroszoktól nem lehet hozni ezt-azt? Na meg AR500-as lemezt ebay-en is lehet kapni, .50 alatt nem viszi át nagyon semmi az 1 centiset.
 

szaki01

Member
2015. március 13.
352
0
16
<blockquote rel="szaki01"><blockquote rel="joker"><blockquote rel="szaki01"><blockquote rel="karpatalja">Szaki
Ugy tudom nincsen eleg golyoallo mellenyetek? Miert nem hasznaltok konyveket? Szarajevoban nekuknk bevalt!
Bakancsom meg sisakom sincsen nemhogy mellényem!:)
</blockquote>

Ukrajnai vagy, vagy csak a helyzett miatt mentél oda? Ilyen hosszú katonai múlttal hogy nem tudsz szerezni mellényt meg harcibilit magadnak vagy hogy nincs saját?</blockquote>

" Külföldi" vagyok. Van sajàt mindenbõl,csak egy reptéri becsekknél hülyén jönne le a kevlar sisak, mellény meg a repesz kombi a bõröndben szerintem ...ruhàt vettem mar 1000hrivnya a többi hiànycikk.</blockquote>

Oroszoktól nem lehet hozni ezt-azt? Na meg AR500-as lemezt ebay-en is lehet kapni, .50 alatt nem viszi át nagyon semmi az 1 centiset.</blockquote>

Àtmenni nem tudsz vìzum nélkül...a posta meg technikai okok miatt nem nagyon mūködik...ha a piacon van OK ha nincs vàrsz...
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
@szaki01
Üdv közöttünk.
Amennyiben lehetséges, kérlek egy szép HTKA.hu feliratot írj valamilyen témába illő felületre és küldd el nekünk :)
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 753
113
Szuvorow:
Vegignéztem ennek a volt KGB-s palinak a videojàt. Szerintem zseniàlis. A sors ironiàja, hogy manapsàg ezt nem az amerikaialnak, hanem mindenki màsnak (Putint és az europaiakat beleértve..) kellene megnézni, mert ma az us a fö destabilizàló. Persze lehet, hogy egyesek ismerik... :))
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 901
113
kepfeltoltes.hu, ott feltoltod, aztan itt a forumra a direkt linket bevagod a szovegdoboz tetejen levokis kepkeretbe, vagy ha az tul bonyolult a telefonodon, akkor csak feltoltod a kepfeltoltes.hu-ra es a direkt linket bevagod ide aforumra, mi meg majd megnyitjuk
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 847
113
http://kepfeltoltes.hu/view/150313/IMG_20150313_194506_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_20150313_194506_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
B@sszus tényleg, elfelejtettem, hogy itt nem úgy működik az, hogy feltöltjük a képet. Fel kellene tölteni imageshack-re, ott kapsz egy url-t és ide bemásolod a beépített szövegszerkesztőben kis fás képpel előhívható felületre.
https://imageshack.us/
Regisztrálni kell sajna.
Ne haragudj, elfelejtettem.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 702
113
B@sszus tényleg, elfelejtettem, hogy itt nem úgy működik az, hogy feltöltjük a képet. Fel kellene tölteni imageshack-re, ott kapsz egy url-t és ide bemásolod a beépített szövegszerkesztőben kis fás képpel előhívható felületre.
https://imageshack.us/
Regisztrálni kell sajna.
Ne haragudj, elfelejtettem.

kephost.com

Nem kell regelni és bárhonnan alapból elérhető.
 

ehnaton

Well-Known Member
2013. február 27.
522
2 411
93
Na örülök hogy így összejött a csapat,van Kárpátaljai infonk, szaki infónk máris többet érünk mint a magyar média összesen.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 847
113
szaki01
A zászlóalj parancsnoka mindig Chodakovszkij? Egyébként a kulfoldi onkéntesek kozul (oroszokon kívul) kik vannak a legtobben?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 901
113
Neted gondolom a mobilhálózatról van. Azt nem kapcsolták le az ukránok vagy azóta újra működőképes?
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
A mobil kommunikációs eszközökre van valamilyen korlátozásotok? Az ukrán elektronikai felderítés miatt kérdezem, már amennyiben rendelkeznek ilyennel.
 

szaki01

Member
2015. március 13.
352
0
16
Wifi függõ vagyok a mikéntjét nemtudom. A PK ütötte be a kódot. Hogy hàny nemzetiség van passzolom...sok. Olasz,spanyol,brazil,a szovjetunió régi tagköztàrsasàgai teljes létszàmban...
A nagygòré kilétét nem fedném fel kérlek ne haragudj.