[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

harcosamazon

Member
2015. szeptember 1.
98
0
6
Többször elhangzott már, hogy Juli egy hölgy, és ezt soha nem cáfolta meg. Ez jelzésértékű. Szerintem neki ember kéne az életébe, nem asszony.</blockquote>

Ja, bocs. Csak 1 hónapja kommentelgetek itt. Nem olvastam az előzményeket. Akkor Juli, sürgősen intézkedj a szexuális életed felől, mert ez csak rosszabb lesz. Nekem távol van az uram (ahogy te hívod), de mi így is meg tudjuk oldani. Szívesen adok tanácsokat, ha érdekel. ;)
 

harcosamazon

Member
2015. szeptember 1.
98
0
6
<blockquote rel="tomsinner"><blockquote rel="harcosamazon"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="harcosamazon"><blockquote rel="ulippo">Arról is megegyezés született, hogy a következő intézkedések során Ukrajna lépésről lépésre visszakapja az ellenőrzést az orosz határ mentén és ezzel párhuzamosan az összes külföldi katona elhagyja Ukrajna területét.
1443817078-9248.jpg

Nahát ulippo! De kis naív vagy! Arra nem is gondoltál, hogy a külföldi katonák állampolgárságot kapnak, ugye? Nem értesz te a külpolitikához. Inkább még ne dörzsöld a tenyered. Sok mindent nem tudsz te még.</blockquote>

Szép kis feleség vagy te ha nem arra vágysz, hogy hazatérjen az urad, hanem arra hogy állampolgárságot kapjon és ott maradjon. De állampolgárságot csak az államok adhatnak, a donyecki és luhanszki katonai juntákat pedig még Oroszország sem ismeri el államként, és nem is várható hogy bárki elismerje, a minszki egyezmény pedig arról rendelkezik, hogy azok a területek Ukrajna államba térnek vissza.</blockquote>

Igen ulippo, szép kis feleség vagyok. Mert én is megyek a férjem után. De te ezt nem értheted, hiszen soha nem volt és nem is lesz olyan nő az életedben, aki 100% támogat minden álmodban. De, hogy Oroszország nem ismeri el a donyecki és luganszki régiót, azt remélem te sem hiszed el, hiszen a sajátjairól van szó. Lehet, hogy te leszarod például a kárpátaljai, vagy az erdélyi magyarokat, de hidd el, hogy Putyin és az oroszok bármi áron megvédik az övéiket. De neked aztán beszélhet az ember, te csak a zsírdisznó alkoholista nyalókakirály lator porosjankó seggét nyalod. Lehet, hogy ivó és zabáló cimborák vagytok? Gratulálok az értékrendedhez kedves ulippo. Nálad az a menő, aki gyáván civileket pusztít. </blockquote>

Többször elhangzott már, hogy Juli egy hölgy, és ezt soha nem cáfolta meg. Ez jelzésértékű. Szerintem neki ember kéne az életébe, nem asszony.</blockquote>

Igazad van tomsinner nem cáfolta hogy gádzsi , egy férfi cáfolta volna egyből tehát gádzsiiii !!! Abban is igazad van hogy kéne neki egy pali akkor lehet hogy megnyugódna !!! Szedjél fel Ulippo egy Ukit boldogak lennétek.</blockquote>

kokusz, szerintem egy ukinak se kell. Pont azért próbálja őket védeni, hátha az egyik megkönyörül rajta és megd..ja. :) :D
 

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
Igazad van tomsinner nem cáfolta hogy gádzsi , egy férfi cáfolta volna egyből tehát gádzsiiii !!! Abban is igazad van hogy kéne neki egy pali akkor lehet hogy megnyugódna !!! Szedjél fel Ulippo egy Ukit boldogak lennétek.</blockquote>

kokusz, szerintem egy ukinak se kell. Pont azért próbálja őket védeni, hátha az egyik megkönyörül rajta és megd..ja. :) :D</blockquote>

Ez durva volt , de igazad van !!! :))
 

meister

Active Member
2015. május 8.
798
31
28
Az már nagyon rosszul indulna, ha te elő akarnád írni a "specopoknak"-nak, hogy milyen cuccaik lehetnek, ahelyett, hogy rájuk hagynád (mivel ők tudják a lehető legjobban, hogy mikor, mit akarnak maguknak és miért)... És a hadsereg cuccainak kiválasztását is érdemes terepen, bevetéseken is járt, tapasztalt katonai szakértőkre bízni. ;)
Hát, ott vannak pl. a Falschirmjägerek... vagy egyèb elődök, ha már szakèrtelem. ;)
 

meister

Active Member
2015. május 8.
798
31
28
<blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="harcosamazon"><blockquote rel="ulippo">Arról is megegyezés született, hogy a következő intézkedések során Ukrajna lépésről lépésre visszakapja az ellenőrzést az orosz határ mentén és ezzel párhuzamosan az összes külföldi katona elhagyja Ukrajna területét.
1443817078-9248.jpg

Nahát ulippo! De kis naív vagy! Arra nem is gondoltál, hogy a külföldi katonák állampolgárságot kapnak, ugye? Nem értesz te a külpolitikához. Inkább még ne dörzsöld a tenyered. Sok mindent nem tudsz te még.</blockquote>

Szép kis feleség vagy te ha nem arra vágysz, hogy hazatérjen az urad, hanem arra hogy állampolgárságot kapjon és ott maradjon. De állampolgárságot csak az államok adhatnak, a donyecki és luhanszki katonai juntákat pedig még Oroszország sem ismeri el államként, és nem is várható hogy bárki elismerje, a minszki egyezmény pedig arról rendelkezik, hogy azok a területek Ukrajna államba térnek vissza.</blockquote>

Igen ulippo, szép kis feleség vagyok. Mert én is megyek a férjem után. De te ezt nem értheted, hiszen soha nem volt és nem is lesz olyan nő az életedben, aki 100% támogat minden álmodban. De, hogy Oroszország nem ismeri el a donyecki és luganszki régiót, azt remélem te sem hiszed el, hiszen a sajátjairól van szó. Lehet, hogy te leszarod például a kárpátaljai, vagy az erdélyi magyarokat, de hidd el, hogy Putyin és az oroszok bármi áron megvédik az övéiket. De neked aztán beszélhet az ember, te csak a zsírdisznó alkoholista nyalókakirály lator porosjankó seggét nyalod. Lehet, hogy ivó és zabáló cimborák vagytok? Gratulálok az értékrendedhez kedves ulippo. Nálad az a menő, aki gyáván civileket pusztít. </blockquote>

Ki a szart èrdekelnek szlávok belháborúi? Vagy már ennyire elszlávosodott mindenki fejben? Pfff :)
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
<blockquote rel="harcosamazon"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="harcosamazon"><blockquote rel="ulippo">Arról is megegyezés született, hogy a következő intézkedések során Ukrajna lépésről lépésre visszakapja az ellenőrzést az orosz határ mentén és ezzel párhuzamosan az összes külföldi katona elhagyja Ukrajna területét.
1443817078-9248.jpg

Nahát ulippo! De kis naív vagy! Arra nem is gondoltál, hogy a külföldi katonák állampolgárságot kapnak, ugye? Nem értesz te a külpolitikához. Inkább még ne dörzsöld a tenyered. Sok mindent nem tudsz te még.</blockquote>

Szép kis feleség vagy te ha nem arra vágysz, hogy hazatérjen az urad, hanem arra hogy állampolgárságot kapjon és ott maradjon. De állampolgárságot csak az államok adhatnak, a donyecki és luhanszki katonai juntákat pedig még Oroszország sem ismeri el államként, és nem is várható hogy bárki elismerje, a minszki egyezmény pedig arról rendelkezik, hogy azok a területek Ukrajna államba térnek vissza.</blockquote>

Igen ulippo, szép kis feleség vagyok. Mert én is megyek a férjem után. De te ezt nem értheted, hiszen soha nem volt és nem is lesz olyan nő az életedben, aki 100% támogat minden álmodban. De, hogy Oroszország nem ismeri el a donyecki és luganszki régiót, azt remélem te sem hiszed el, hiszen a sajátjairól van szó. Lehet, hogy te leszarod például a kárpátaljai, vagy az erdélyi magyarokat, de hidd el, hogy Putyin és az oroszok bármi áron megvédik az övéiket. De neked aztán beszélhet az ember, te csak a zsírdisznó alkoholista nyalókakirály lator porosjankó seggét nyalod. Lehet, hogy ivó és zabáló cimborák vagytok? Gratulálok az értékrendedhez kedves ulippo. Nálad az a menő, aki gyáván civileket pusztít. </blockquote>

Ki a szart èrdekelnek szlávok belháborúi? Vagy már ennyire elszlávosodott mindenki fejben? Pfff :)</blockquote>

Mégis kire kellene odafigyelni? Netán az agymosott életképtelen miniszoknyás német kisfiúkra, akik szemceruzával Hitler bajuszt rajzolnak és azt hiszik ők a nagy nácik miközben a bevándorlók lassan a házaikból is kitúrják őket? Vagy az itthoni majmolóikra, akik kb. annyira magyarok mint a ballibsi bagázs? Szomorú hír számodra de jelenleg a világon egyedül az oroszok nem lettek még megrontva egyedül ők maradtak épeszűek ebben a mocskos világban.
 

harcosamazon

Member
2015. szeptember 1.
98
0
6
<blockquote rel="harcosamazon"><blockquote rel="ulippo"><blockquote rel="harcosamazon"><blockquote rel="ulippo">Arról is megegyezés született, hogy a következő intézkedések során Ukrajna lépésről lépésre visszakapja az ellenőrzést az orosz határ mentén és ezzel párhuzamosan az összes külföldi katona elhagyja Ukrajna területét.
1443817078-9248.jpg

Nahát ulippo! De kis naív vagy! Arra nem is gondoltál, hogy a külföldi katonák állampolgárságot kapnak, ugye? Nem értesz te a külpolitikához. Inkább még ne dörzsöld a tenyered. Sok mindent nem tudsz te még.</blockquote>

Szép kis feleség vagy te ha nem arra vágysz, hogy hazatérjen az urad, hanem arra hogy állampolgárságot kapjon és ott maradjon. De állampolgárságot csak az államok adhatnak, a donyecki és luhanszki katonai juntákat pedig még Oroszország sem ismeri el államként, és nem is várható hogy bárki elismerje, a minszki egyezmény pedig arról rendelkezik, hogy azok a területek Ukrajna államba térnek vissza.</blockquote>

Igen ulippo, szép kis feleség vagyok. Mert én is megyek a férjem után. De te ezt nem értheted, hiszen soha nem volt és nem is lesz olyan nő az életedben, aki 100% támogat minden álmodban. De, hogy Oroszország nem ismeri el a donyecki és luganszki régiót, azt remélem te sem hiszed el, hiszen a sajátjairól van szó. Lehet, hogy te leszarod például a kárpátaljai, vagy az erdélyi magyarokat, de hidd el, hogy Putyin és az oroszok bármi áron megvédik az övéiket. De neked aztán beszélhet az ember, te csak a zsírdisznó alkoholista nyalókakirály lator porosjankó seggét nyalod. Lehet, hogy ivó és zabáló cimborák vagytok? Gratulálok az értékrendedhez kedves ulippo. Nálad az a menő, aki gyáván civileket pusztít. </blockquote>

Ki a szart èrdekelnek szlávok belháborúi? Vagy már ennyire elszlávosodott mindenki fejben? Pfff :)</blockquote>

Te nem vagy szláv? Akkor mi vagy? Hottentotta?
 

reichundroll

Member
2014. október 8.
177
0
16
Piszok szánalmas, hogy ez a topic nem szól már semmi másról, csak Ulipporól és ti még mindig nem látjátok, hogy nem kellene reagálnotok rá, mert ez a célja.
Az ukrán-helyzet topic mára jóformán egy bagolyköpetet sem ér sajnálatos módon. Egyébként pedig gratulálok Ulippo, az elején nem hittem volna, hogy ezt sikerül elérned. Hozzá kell tennem, hogy nem te voltál igazán jó, hanem mások annyira beszűkültek, hogy nem vették és veszik észre, hogy tulajdonképpen nem te, hanem ők nyírták ki a topicot. Szép álmokat!
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
kokusz, szerintem egy ukinak se kell. Pont azért próbálja őket védeni, hátha az egyik megkönyörül rajta és megd..ja. :) :D

Ha tűrhetően néz ki, akkor üsse kő, én bevállalom. Csakis a hazáért és a HTKA-ért! :D



Hát, ott vannak pl. a Falschirmjägerek... vagy egyèb elődök, ha már szakèrtelem. ;)


Bocs, de ma kicsit tompa vagyok... :( Kifejtenéd bővebben? :)
 

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
Piszok szánalmas, hogy ez a topic nem szól már semmi másról, csak Ulipporól és ti még mindig nem látjátok, hogy nem kellene reagálnotok rá, mert ez a célja.
Az ukrán-helyzet topic mára jóformán egy bagolyköpetet sem ér sajnálatos módon. Egyébként pedig gratulálok Ulippo, az elején nem hittem volna, hogy ezt sikerül elérned. Hozzá kell tennem, hogy nem te voltál igazán jó, hanem mások annyira beszűkültek, hogy nem vették és veszik észre, hogy tulajdonképpen nem te, hanem ők nyírták ki a topicot. Szép álmokat!

Az a véleményem hogy mostanában nem nagyon vannak harci cselekmények a fróntvonalon ezért foglalkoznak annyit Ulippoval !!! Ahogy beindunak a támadások biztos vagyok benne hogy le fogják sz@rni Ulippot , és sokkal többen fognak hozzászólni a topichoz. Igazad van nem erről kéne szólni a topicnak de ez a tűzszünetnek köszönhető. :)) Amint beindul a darálás , beindul a topic is !!! Jó éjszakát ! :-D Ja és ez nem sokkára eljön ne agódjatok.
 

kokusz

Member
2015. augusztus 23.
458
0
16
harcosamazon mondta:



kokusz, szerintem egy ukinak se kell. Pont azért próbálja őket védeni, hátha az egyik megkönyörül rajta és megd..ja. :) :D
Wofram mondta:
Ha tűrhetően néz ki, akkor üsse kő, én bevállalom. Csakis a hazáért és a HTKA-ért! :D


Micsoda önfeláldozás köszönjük szépen Wolfram , egy hős vagy ezért szobrot emelünk neked a Blaha Lujza téren , plussz választhatsz hogy melyik utcát nevezzük el rólad !!! :))
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
http://sputniknews.com/politics/20151003/1027980523/merkel-admits-crimea-is-part-of-russia.html

Merkel meg elismerte hogy a Krím Oroszország része.
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 224
113
LNR hk. visszavonás. Python ezt már belinkelte, de már eltávolították, itt elérhető:

https://youtu.be/IAZ8hpsA5FU