Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 949
113
384697206_868514361330739_4025221869869213717_n.jpg
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 256
84 247
113
Igazából nem humor, viszont ahogy teszik, az az:
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

empontipont

Well-Known Member
2015. augusztus 17.
717
2 607
93
Mivel a múltkor mentek itt prostituáltas sztorik, ezért én is megosztok három történetet:

1.

Két IQ ninja kopasz, gyúrós unokatestvérem (egyébként imádom őket) egy ikerház félben laknak közösen, a másik ikerház félben pedig egy hivatásos prosti dolgozik. Az egyik unokatestvérem így jellemezte: "Ez a nő olyan, mint egy jó autó: tolhatod neki és nem szarik be!"

2.

Egy volt asztalos barátom (azért volt, mert szegény már meghalt) mesélte réges-régen, hogy meló után a szintén asztalos cimborájával megláttak az út mellett egy hölgyet, és megkérdezték, hogy mennyi lenne a francia. A lány azt mondta, hogy vagy háromezer, vagy ötezer.
Hogyhogy vagy háromezer, vagy ötezer, mitől függ? - Csodálkozott a két asztalos.
Hát attól, hogy tiszta-e a szerszámotok, vagy sem. - Kapták a választ.
A miénk tiszta! - Esküdöztek.
Elővették, a lány megnézte, majd azt mondta: Hát srácok, ez az ötezre lesz.
"Természetesen úriemberek voltunk és zokszó nélkül fizettünk, mint a katonatiszt" - fejezte be a történetet a haver.

3.

Még amikor a nyócker nyócker volt, egyszer gyalog mentem a Blaháig, mert nem járt a villamos és megállított két prosti.
Az egyik egy rettenetesen kövér lány, a másik pedig egy teljesen átlagos. Végig a rettenetesen kövér beszélt, győzködött, hogy menjek valamelyikükkel szobára.
Mondtam, hogy köszönöm szépen de inkább kihagyom, mire a kövér lány válasza:
"Miért nem? Van választék!" - majd magára mutatott: "Van normál!" - és rámutatott az átlagos csajra: "Meg van még sovánka is ..."
Mivel a múltkor mentek itt prostituáltas sztorik, ezért én is megosztok három történetet:

1.

Két IQ ninja kopasz, gyúrós unokatestvérem (egyébként imádom őket) egy ikerház félben laknak közösen, a másik ikerház félben pedig egy hivatásos prosti dolgozik. Az egyik unokatestvérem így jellemezte: "Ez a nő olyan, mint egy jó autó: tolhatod neki és nem szarik be!"

2.

Egy volt asztalos barátom (azért volt, mert szegény már meghalt) mesélte réges-régen, hogy meló után a szintén asztalos cimborájával megláttak az út mellett egy hölgyet, és megkérdezték, hogy mennyi lenne a francia. A lány azt mondta, hogy vagy háromezer, vagy ötezer.
Hogyhogy vagy háromezer, vagy ötezer, mitől függ? - Csodálkozott a két asztalos.
Hát attól, hogy tiszta-e a szerszámotok, vagy sem. - Kapták a választ.
A miénk tiszta! - Esküdöztek.
Elővették, a lány megnézte, majd azt mondta: Hát srácok, ez az ötezre lesz.
"Természetesen úriemberek voltunk és zokszó nélkül fizettünk, mint a katonatiszt" - fejezte be a történetet a haver.

3.

Még amikor a nyócker nyócker volt, egyszer gyalog mentem a Blaháig, mert nem járt a villamos és megállított két prosti.
Az egyik egy rettenetesen kövér lány, a másik pedig egy teljesen átlagos. Végig a rettenetesen kövér beszélt, győzködött, hogy menjek valamelyikükkel szobára.
Mondtam, hogy köszönöm szépen de inkább kihagyom, mire a kövér lány válasza:
"Miért nem? Van választék!" - majd magára mutatott: "Van normál!" - és rámutatott az átlagos csajra: "Meg van még sovánka is ..."
Egy időben rendszeresen mentem este 10 körül a Ferenciek terétől a Vörösmarty térre gyalog. Valamiért azt hitték rolam, hogy külföldi vagyok, ezért rendszeresen leszólítottak angolul. A bárok kerítő pasijaival egyszerű volt. De amikor először szólítottak le lányok, voltam olyan naiv, hogy azt hittem tényleg turisták akik segítséget kérnek. Pár perc után jöttünk rá, hogy mindkét fél tévedett! Utána már csak mosolyogtam rájuk, és magyarul köszöntem nekik ha leszólítottak angolul, hogy hol a Gerbeaud?
Mindig ketten voltak, nem emlékszem ugyanarra a párosra kétszer. A párból az egyik mindig csinos, láthatóan okos nő volt, jó eséllyel diplomás. A másik soha nem szólt egy szót sem, de hatalmas ajkai voltak!
:)
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 616
16 366
113
Egy időben rendszeresen mentem este 10 körül a Ferenciek terétől a Vörösmarty térre gyalog. Valamiért azt hitték rolam, hogy külföldi vagyok, ezért rendszeresen leszólítottak angolul. A bárok kerítő pasijaival egyszerű volt. De amikor először szólítottak le lányok, voltam olyan naiv, hogy azt hittem tényleg turisták akik segítséget kérnek. Pár perc után jöttünk rá, hogy mindkét fél tévedett! Utána már csak mosolyogtam rájuk, és magyarul köszöntem nekik ha leszólítottak angolul, hogy hol a Gerbeaud?
Mindig ketten voltak, nem emlékszem ugyanarra a párosra kétszer. A párból az egyik mindig csinos, láthatóan okos nő volt, jó eséllyel diplomás. A másik soha nem szólt egy szót sem, de hatalmas ajkai voltak!
:)
Egy baráti társaságban voltam egy sráccal. Volt egy sztori róla.
Ment a bevásárló utcán hazafelé. Észrevett egy csinos lányt, hát ráköszönt. A lány vissza. Kis beszélgetés, kávézás.
Felmentek a sráchoz, megtörtént a dolog, mire a lány: "-Akkor ez így 5000.".
:D
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 996
14 067
113
@LMzek 2.0 Ha már te is kínai bölcsességekkel operálsz...
:D


"A tudtás legnagyobb ellensége nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója."
Stephen Hawking


Én is! :oops:
Jár is Neki ezentúl az eddig "felelőtlenül" elmaradt a figyelmem! :hadonaszos:
"Ami jár, az jár!" :)


Hiszen sokat idéz marketinget, hogy meglegyen Neki az említett "...tudás illúziója..." !
Önálló, saját ötlettel nem nagyon kockáztat!


U.I.: Az elírásán rugózást --...tudTás...-- a továbbiakban ki is hagyom, mert nem vagyunk egyformák!
Legyen továbbra is az Ég kék, a Fű zöld, + a többi is ám... ;)

.

... és ha az k!88aszott/bezáródott "Szimpatizánsok..." kinyit, akkor talán ők is oda-szemetelnek végre a személyeskedéseikkel ezen túl! :hadonaszos:

... velem együtt ám! ;)

.


.