Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 382
67 511
113
Most van? :confused:
Basszus lemaradtam róla?:eek:
Valószínűleg rendkívüli visszatartó ereje lesz bármely politikai hatalommal szemben ami katonai eszközökkel is számol ellenünk. Biztosan még az antiszemitizmus ellen is harcolnak közben, az +100 magic shield of state-et ad. :D

Az, hogy nem vagy ott, lehet, hogy az ősi dákóó Dibricin melletti susnyásban spawnoló Tr-85-öt eredményez! Légyszíves nem kockáztatni a biztonságunkat! :D
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 142
113
Én megszívtam. Feljöttünk, leparkoltunk Pesten (itt volt dolgunk, Budán csak túristáskodunk) és mondom ne kocsival menjünk át Budára, ne kelljen egy csomót tekeregni, hogy legyen parkolóhely... Rossz döntés volt.
Kocsiban nem mp3-at kell hallgatni, hanem rádiót!
2 napja folyamatosan 2 óránként bemondják minden pesti adón, hogy pusztulat lesz a belváros ma. :cool:
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 526
14 746
113
Én megszívtam. Feljöttünk, leparkoltunk Pesten (itt volt dolgunk, Budán csak túristáskodunk) és mondom ne kocsival menjünk át Budára, ne kelljen egy csomót tekeregni, hogy legyen parkolóhely... Rossz döntés volt.
KAMÚÚÚ.

Ne szègyeld ha egyik kezed Győzikèjèt másik Tóth Gabièt markolta.
Hátulról meg a Bayer támasztott. :D
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 526
14 746
113
Valószínűleg rendkívüli visszatartó ereje lesz bármely politikai hatalommal szemben ami katonai eszközökkel is számol ellenünk. Biztosan még az antiszemitizmus ellen is harcolnak közben, az +100 magic shield of state-et ad. :D

Az, hogy nem vagy ott, lehet, hogy az ősi dákóó Dibricin melletti susnyásban spawnoló Tr-85-öt eredményez! Légyszíves nem kockáztatni a biztonságunkat! :D
Ok.

Ha valaki megtámad minket, mi elutasítunk minden segítsèget(márha kapnánk) megmondanánk mi bèkèt akarunk.

Az segít. Ahhoz nem kell a sereget sem fejleszteni.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 024
15 541
113

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 382
67 511
113
Ok.

Ha valaki megtámad minket, mi elutasítunk minden segítsèget(márha kapnánk) megmondanánk mi bèkèt akarunk.

Az segít. Ahhoz nem kell a sereget sem fejleszteni.
Nem, neeem, szépen tömött sorokban generáljátok a hit pajzsot tömegbe verődve az utcán. El kell nyomni a légiriadó zaját a béke pártján szlogennel és aki be van ótva, arról a bomba is lepattan. :D
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: fip7 and Ocses

Hortator

Well-Known Member
2019. június 27.
700
2 498
93
Felvetem a kérdést:
ki jönne tüntetni SzBK lemondását követelve a Kapisztrán térre?
Lájkolja ezt a bejegyzést, aki jönne.
Elnézve a rengeteg lájkodat, apám egyik kedvenc vicce jutott eszembe, Isten nyugosztalja:
Választás éjszakáján üldögél a pártelnök az irodájában, várja az eredményt, egyszer csak beront a titkára és mutatja, hogy
808x454_cmsv2_5f883ae4-cab5-5e7b-8c49-9e471d9407d2-7761212.jpg

  • Nyertünk?! - ugrik fel az elnök.
  • Nem, ketten maradtunk.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 229
113
De mi ellenállunk Európa egyetlen háborús veszélyhelyzetben lévő országával...
Ami békepártiként eléggé gáz! Békés vészhelyzetnek kellene lennie, ha nem lenne ilyen megyénk, ígyhát marad a békevészhelyzet. Esetleg rendkívüli békeállapot, vagy csak állapot. A covid óta annyi verzió volt, simán csak kihirdethetnék, hogy állapotba kerültünk és úgy is maradunk.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 147
9 255
113
De mi ellenállunk Európa egyetlen háborús veszélyhelyzetben lévő országával...
Nézd, én értem, hogy kampányt építettek rá, de azért azt még neked is észre kellene venned, hogy Európa fegyverkezik. Pontosabban az amit a következő körben akarnak az orosz elé lökni. Rossz hír, hogy ebben az esetben te is valahol egy árokban alszol majd.
 
  • Tetszik
Reactions: rappali_ and fip7