Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 358
88 907
113
GYYz4p2WAAA7d-2
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 362
33 787
113
Birodalmi hawaii-ing
GXLyUxqXQAACZyo
GXLyjxJXcAIo3QR
GXIu5UtXwAEOKj5
GXIvHyuXkAACLMc

/amúgy csak Ł30/
Jól el is ruháztak őket...azon az ingen mindegyik vesztes helyszínt egy rúzsnyommal kéne megjelölni...
"Akinek nem inge, ne vegye magára"
Egyre jó volt ez a végtelenített, alapjában elég unalmas Orbán Balázs beszélgetés. Bekövetkezett, amit reggel nem láttam jönni: Pogány és Higgi egy platformra került. Pogány összehiggiződött, vagy higgi összepogányozódott.
A gravitációs erő smafu a "vis major alcolicus"hoz/hez/höz képest... :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: MZ/X and phaidros

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 772
10 269
113
Cseburaska, a Kreml jelöltje az amerikai elnökválasztásokon:


Putyin elnök megbízza a mesefigurát az USA megmentésével.

V.P.: "Üdvözlöm, Cseburaskin úr"
Cs.: "Éta jázse, vízses, dázses, já zse vázses vízsuszses"
V.P: Ne aggódjon, már! Egyébként nem értek lengyelül. Én megnéztem a filmjét, és elismerem, hogy kezdetben azt hittem, hogy Ön egy kompjuteres grafika. De aztán mondták nekem, hogy nem. Mert nálunk ilyen grafikák még nincsenek. Cseburaska! Az Ön számára volna egy nagyon komoly és felelősségteljes megbízatásom! Azt akarom, hogy mentse meg Amerikát!
Cs.: Hogyan?
V.P.: Azt akarom, hogy legyen az Egyesült Államok elnöke!
Cs.: Én???
V.P: Hát, nem is én!
Cs.: Én nem értem a politikát. Én ott csak egy plüss játék lennék!
V.P: Kiváló! Ez kiváló! Emlékezzen rá, hogy milyen jól fog ez jönni majd a beiktatásán! Ön egyébként is az ideális jelölt az USA számára:
Ön nem férfi és nem nő. Nem fekete és nem fehér. Nem ember, és nem állat. Nekem úgy tűnik, hogy a 24-es évben, az amerikaiak pontosan valami ilyet akarnak megválasztani. Ezen kívül van Önnek egy olyan tulajdonsága, ami egyetlen nyugati politikusnak sincsen:
Ön jóságos! Maga olyan lágy, puha (politikus), mint amilyen Dmitrij Anatoljevics (Medvegyev) volt a 2022-es évig. Magán gyerekek egész generációja nőtt fel!
Cs.: Ebben, hasonlítunk egymásra, Vlagyimir Vlagyimirovics.
Cs.: De egyébként nem lehetne valaki más odaküldeni? Például a Három Kismalacot?
V.P: Őket már elküldtem a három balti országba.
Cs.: Lehetne mondjuk a Csjúcseló-Mjáucselót? (egy kócos macska, szovjet mesefigura)
V.P: Gondoltam rá, de Boris Johnson nem birkózna meg ezzel a feladattal.
Cs: Hát a "Nem tudomkát"?
V.P: Őt sem! Peszkovra itt van szükségem! Szóval mindezek után, Ön az ideális jelölt!
Cs.: Lehetne egy apró kérdésem? Visszaléphetek?
V.P.: Persze, természetesen!
Cs.: Tudja mit? Vállalom!
V.P.:Nem kételkedtem Önben! A terv a következő: Ön egy fehér hőlégballonon fog odarepülni. A séma már ki van dolgozva. Legalább egy hétig, Önt senki nem fogja észrevenni. Utána pedig hívjon!
Cs.: Hova telefonájak?
V.P.: Csak hívjon! Elérjük!