Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

wankel

Well-Known Member
2016. december 23.
1 051
5 032
113
129981.jpg
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
131158.jpg

Kiemelt rész:
Az agy egyes részeinek mágnesekkel való letiltásával (stimulálásával) gyengíteni lehet az Istenbe vetett hitet és meglehet változtatni a migrációhoz való hozzáállást, derül ki egy tanulmányból.

Alatta:
Az agy fenyegetést feldolgozó részének leállításával a tudósok gyengítették az emberek (tesztalanyok) Istenbe vetett hitét és kevésbé előítéletessé tették őket.

Komment:
Szóval annak érdekében, hogy valaki vevő legyen a balos politikára le kell állítania az agyának egyes részeit... Ez éppenséggel elég sok mindent megmagyaráz.

:D:D
 

Telak2

Well-Known Member
2016. október 28.
1 101
1 221
113
Dehonynem,ő így vagonírozik ki.:D
Szépen leáll mindenki mögüle a vonatról,elindul a vonat,ő azt a láncot hajtja,és ahogy elfogy a vonat,luppan a sínre:rolleyes:.
Mi a kérdés?
:D

Mi annak idején aLadát hasonló módon bakoltuk fel alvázvédőzéshez, szerelőakna hiányában. Annak mondjuk elég volt egy erősebb akácfa darab is. :D
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

wankel

Well-Known Member
2016. december 23.
1 051
5 032
113
A német, a szlovák és a magyar menyecske megbeszélik, hogy a férjeiket "rávezetik" a házimukára. Tíz nap múlva találkoznak és megbeszélik az eredményeiket.
A német hölgy kezdi:
-Megmondtam az én Hans-omnak, hogy mostantól neki kell a házat takarítania. Első nap nem csinált semmit, második nap sem, de harmadik nap felvette a seprűt , felsöpört, kitakarított!
Szlovák menyecske:
-Közöltem az én Milanom-mal, hogy mától fogva nem mosok rá, ha tiszta inget szeretne mossa ki maga! Első nap semmi, második nap semmi, de harmadik nap látom, hogy előveszi az ingét és kimossa!
Magyar menyecske:
-Megmondtam az én Pistámnak, hogy mától fogva nem főzök neki ebédet, hogy ha meleg ételt szeretne, akkor főzzön magának! Első nap nem látok semmit, második nap nem látok semmit, harmadik nap már láttam egy kicsit a bal szemere!!