1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Humor

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - nyugger által indítva @ 2013. január 29..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem egészen értem a videón látottakat, de a csaj kemény, mint a kád széle.

Kurfürst likes this.
  2. molnibalage

3. notaricon

notaricon Well-Known Member

Munkautasítás.

KoviUbi, Kurfürst, jani22 and 3 others like this.
  4. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

A logika annyi benne, hogy a két kezeden 10 ujj van, a két lábadon szintén, az összesen 20, annál többnek kevés a RAM úgyhogy megjegyzed hogy hányszor telt meg a memória.

Viccen kívül, régen így számoltak. Ujj, lábujj, esetleg ujjperc (12 egy kézen, hüvelykkel számolsz).

5. miértnemjó

miértnemjó Well-Known Member

Én sem szeretném ha egy alkesszel rongálnák a tulajdonom. :)

fip7 and molnibalage like this.
  6. jani22

jani22 Well-Known Member

Boldog Gyereknapot! :)

7. molnibalage

8. jani22

jani22 Well-Known Member

9. boki

boki Well-Known Member

Amikor inteligens autót veszel

Sulaco and fishbed like this.
  10. boki

boki Well-Known Member

11. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

12. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

papajoe, fip7, KoviUbi and 4 others like this.
  13. jani22

jani22 Well-Known Member

Már nagyon időszerű volt. :D

14. jani22

jani22 Well-Known Member

Mágneses kaotikus inga!

fishbed, fip7, Luthero and 1 other person like this.
  15. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Lezajlottak az Európai Uniós választások, látszik a művelt nyugatnak fontosak vagyunk mi itt Közép-Európában:

16. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Pffff... tényleg, az internet korában ez még megtörténik?

17. emel

emel Well-Known Member

Nem kell túldimenzionálni az internetet, az is csak egy lehetőség a több infó és tudás begyűjtésére - amit máshol is meg lehet/ne tenni, pl. erre való az iskola és a könyvtár is - legalábbis gyerekkoromban még így volt. Viszont aki nem akar tanulni, annak hiába az internet is. Nap mint nap látom az elektronikus médiában, hogy a magukat újságírónak képzelő ifjú titánok többsége még magyarul se tud normálisan ... hogy várhatjuk el, hogy még értsenek is bármihez, amiről írnak?!

rappali_, fishbed, notaricon and 3 others like this.
  18. migfun

migfun Well-Known Member

Én anno tanultam olyat, hogy forráskritika. Ma már általános iskolában kellene oktatni az internet ilyen szempontú használatát. Addig meg én próbálom felhomályosítani a gyerekeket...

rappali_, fishbed, notaricon and 2 others like this.
  19. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Volt 12, szerkesztőségben töltött évem, sajnos tudom ám mindezt. :) De attól még mindig meglep a korszerű beleszarásnak ez a szintje. Tudom, idealista vagyok.

20. molnibalage

Egy barátom barátja újságíró és közölte, hogy sajnos a piac ezt diktálja, hogy insta ki kell tenni mindent, mert attól lesz klikkelés szám magas és azért fizetnek a reklámot elhelyezők. Tehát a minőség abszolút nem szempont. A lényeg, hogy egy hír vagy esemény gyorsan kerüljön ki.

És a legszomorúbb az, hogy a többségnek ez tökéletesen megfelel. Tök mindegy, hogy 444, index.hu, pirézia.hu, kikerül egy ordas baromság és abból tájékozódik a többség legyen az politika, energetika, vagy haditechnika vagy bármi más. Egy marginális csoportnak van csak arra igénye, hogy minőséget adjon.

Ezzel csak az a probléma, hogy akkor ennyi erővel van több ember is itt a fórumon, aki kb. helyből ugorva is jobb, pontosabb és tartalmasabb 1-2 oldalas cikket írna vagy legalább kijavítaná a sok klaviatúra verő "újságíró" marhaságait, de még ennyi igényesség sincs meg úgy, hogy a HTKA.hu és én is többször felajánlottam ezt.

Szóval volt egy kis összezördülés, mert megmagyarázták, hogy miért büdös a szar, amit én nem tudtam elfogadni...

Ezen oldal megosztása