Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 739
27 105
113
fefb5561abad0a04eae7d71b326940d5.jpg
688f21f29469eeebf4b29016557b003e.jpg
be37787d7e2ed091e8e9f614939309b8--comic-meme.jpg
13582.jpg
742eee2a6befc154f6251410f5e7e4ff.jpg
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 752
13 577
113
https://truthinside.blog.hu/2019/11/20/nemeth_sandor_beugatott_a_jogasoknak

A szentfazék megint házhoz ment a pofonért. Éljen soká a toleráns vallás. Oh, wait. Nem...
A XXI. században vagyunk, egyesek meg fejben a pattintott kőkorban.

Nézem a nézőtéren ülőket, ahogy szoktam mondani:
Felnőtt, állítólag értelmes emberek.
https://www.borsod24.com/2019/11/21/a-jogazas-demonokat-energizal-hangzott-el-a-hit-gyulekezeteben/

Remélem ez az egész csak vicc, mert ezt komolyan venni durva lenne:confused:
 
  • Tetszik
Reactions: 2ndt

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
7 958
22 843
113

Hegylakó

Well-Known Member
2019. január 17.
1 554
4 784
113
  • Tetszik
Reactions: formosa1 and Shed

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
904
4 564
93
"Szeresd felebarátodat, mint önmagadat." 2. parancsolat
Esetleg Pál apostol 1. levele a korintusiakhoz, a szeretetről: "Ha szeretet nincs bennem, semmi vagyok."
A két idézetnek semmi köze ahoz, hogy a faszi mint lelkész felszólal a szerinte káros életforma ellen. Ezen az alapon támogasson minden devianciát, mert szeretnie kell a felebarátokat. Nem a jógáról beszéltem, hanem az elvről. De ismétlem, az idézeted nem arról szól, amiről hiszed hogy szól.
 
  • Tetszik
Reactions: Hegylakó

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
2 298
4 786
113
A két idézetnek semmi köze ahoz, hogy a faszi mint lelkész felszólal a szerinte káros életforma ellen. Ezen az alapon támogasson minden devianciát, mert szeretnie kell a felebarátokat. Nem a jógáról beszéltem, hanem az elvről. De ismétlem, az idézeted nem arról szól, amiről hiszed hogy szól.
Szerintem ne ő döntse el, mi a káros életforma.
 

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
904
4 564
93
Szerintem ne ő döntse el, mi a káros életforma.

Szerintem meg senkinek semmi köze hozzá, hogy TE a dohányzást és az alkoholizmust káros életformának tartod-e. Ugyanennyi közöd van neked is hozzá, hogy az a közösség, amelynek a faszi a tagja mit ítél meg káros vagy követendő életformának. A saját közösségének adta elő a gondolatait, ennek a közösségnek én nem vagyok tagja és te sem. Ergo, semmi beleszólásunk abba, hogy milyen életelveket vallanak amíg az nem káros a társadalomra, hogy Ők nem akarnak jógázni.
 
  • Tetszik
Reactions: Hegylakó