Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 816
57 694
113
104559497_2662876887145536_7375680747850960729_o.jpg
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Kecskemét.
Le volt zárva, de az Audis azt hitte átmegy. Csónak lett belőle.

Akkor most mondjátok azt, hogy nincs egy rakás idióta az utakon... Az ilyenek a valóság realitásának a töredékével sincsenek tisztában, bármire képesek. Lehet hogyha egy Dunai sólyára azt mondja neki valaki hogy ott át lehet kelni a másik oldalra, mert az csak kiépített gázló, akkor ott belehajt a dunába. :D:D De valahol már volt ilyen elmerülős video is, ahol egy nő a táblák és a jelenlévő tűzoltók / szakemberek ellenére, a járólelők figyelmeztetések ellenére belehajtott egy hatalmas csőtörés több méter mély gödrébe, onnét kellett kihúzni, hogy bele ne fulladjon a hülyéje, mert ugye ki ha ő nem, majd ő átkel rajta, mert ott tegnap, sőt még pár órával ezelőtt is út volt, és neki ne pofázzon bele senki hogy mit csinálhat és merre mehet... :D:D:D

Ki is kerestem nektek, mert ez kirívóan példaértékű eset volt a hülyék bemutatására, és tökéletes hanganyagos felvételek vannak róla. :):hadonaszos: Pesten volt az eset még 2007-ben.

 
M

molnibalage

Guest
Akkor most mondjátok azt, hogy nincs egy rakás idióta az utakon... Az ilyenek a valóság realitásának a töredékével sincsenek tisztában, bármire képesek. Lehet hogyha egy Dunai sólyára azt mondja neki valaki hogy ott át lehet kelni a másik oldalra, mert az csak kiépített gázló, akkor ott belehajt a dunába. :D:D De valahol már volt ilyen elmerülős video is, ahol egy nő a táblák és a jelenlévő tűzoltók / szakemberek ellenére, a járólelők figyelmeztetések ellenére belehajtott egy hatalmas csőtörés több méter mély gödrébe, onnét kellett kihúzni, hogy bele ne fulladjon a hülyéje, mert ugye ki ha ő nem, majd ő átkel rajta, mert ott tegnap, sőt még pár órával ezelőtt is út volt, és neki ne pofázzon bele senki hogy mit csinálhat és merre mehet... :D:D:D

Ki is kerestem nektek, mert ez kirívóan példaértékű eset volt a hülyék bemutatására, és tökéletes hanganyagos felvételek vannak róla. :):hadonaszos: Pesten volt az eset még 2007-ben.

És ezek vezethettek. Mentálisan alkalmasnak találták őket arra, hogy tonnás izéket vigyenek...
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
És ezek vezethettek. Mentálisan alkalmasnak találták őket arra, hogy tonnás izéket vigyenek...
Ja, és így vigyázz te is magadra az utakon amikor biciklizel, mert van belőlük bőven sajnos. Tudom, mert én is rengeteget bicikliztem és motoroztam, a hülyékre minden pillanatban legyél felkészülve, mert nincsenek rád tekintettel egy szikrát sem, minden kitelik tőlük. A gyerekeimet is mindig ezektől féltettem. Egyszer egy ismerősömnek a gyereke váratlanul megfordult előttem az úton (autóval mentem), persze én figyelek nagyon a gyerekekre, úgy hogy sikeresen stuztam, nem lett semmi baj, még maradt is pár méterem tőle. Bementem szólni a szüleinek, hogy baj van, ezt állítsák le azonnal hogy kimegy a főútra. Hát ne tudd meg, hogy milyen patáliát csináltak velem, még nekik állt feljebb !!! :D:D:D Gyerekkoromtól ismerem őket ! :) Gondoltam akkor jól-van így, majd amikor kiskanállal szedik össze a kölykötök, akkor az is jó lesz... Van amikor nem tehetsz meg többet, rábízod a sorsra a többit. Ő végül is valahogy megúszta élve azt a korszakot... :)
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Akkor most mondjátok azt, hogy nincs egy rakás idióta az utakon... Az ilyenek a valóság realitásának a töredékével sincsenek tisztában, bármire képesek. Lehet hogyha egy Dunai sólyára azt mondja neki valaki hogy ott át lehet kelni a másik oldalra, mert az csak kiépített gázló, akkor ott belehajt a dunába. :D:D De valahol már volt ilyen elmerülős video is, ahol egy nő a táblák és a jelenlévő tűzoltók / szakemberek ellenére, a járólelők figyelmeztetések ellenére belehajtott egy hatalmas csőtörés több méter mély gödrébe, onnét kellett kihúzni, hogy bele ne fulladjon a hülyéje, mert ugye ki ha ő nem, majd ő átkel rajta, mert ott tegnap, sőt még pár órával ezelőtt is út volt, és neki ne pofázzon bele senki hogy mit csinálhat és merre mehet... :D:D:D

Ki is kerestem nektek, mert ez kirívóan példaértékű eset volt a hülyék bemutatására, és tökéletes hanganyagos felvételek vannak róla. :):hadonaszos: Pesten volt az eset még 2007-ben.


Tévedtem !!! :) Nem 2007-ben volt ez az ikonikus csőtörés, hanem 2002-ben, nem Pesten hanem Budán, méghozzá nem is akárhol hanem a "Búvár utcában" ("Nomen est omen" :rolleyes::D:D:D), és összesen 6db idióta volt, akik behajtottak a lezárt a területre, és később a tűzoltóknak kellett kimenteni az autóikat !!! :eek: :D:D:D:cool:

Itt egy régi cikk róla:
"Egy autó elsüllyedt, az óbudai Miklós tér pedig víz alá került, miután eltörött egy 800 milliméteres nyomócső."
Egy autó elsüllyedt
A környékbeli vízelvezető rendszerek nem tudták befogadni a hirtelen jött nagy mennyiségű vizet, az alagsori pincéket is elárasztotta a víz. Sok autós a figyelmeztetés és a lezárás ellenére belehajtott az utcán álló vízbe, a tűzoltóknak hat ilyen személygépkocsit kellett kimenteniük.
"A Búvár utcába :rolleyes::D:D:cool: a figyelmeztetés ellenére behajtott egy hölgy Suzuki személygépkocsijával, de az alámosott út beszakadt az autó alatt; a vezető még idejében ki tudott ugrani a kocsiból, így személyi sérülés nem történt, de az autó víz alatt van" - közölte a szóvivő. A csőtöréshez a közeli kollégiumból a diákokat kimentették, a mentéskor egy lány szenvedett bokaficamot - jelentette az MTI.
Csőtörés miatt víz alá került egy tér Óbudán

Szóval azóta is igen nagy az Isten állatkertje nálunk, ebből is látszik, és a mai friss hírből pedig még az is, hogy kiválóan tenyészik benne a mai napig is a "vadállat állomány". :eek::D:D:cool:
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113

El kell költözni Pestről !!! :D:D:D:p:cool: (egész Bangladesig... :rolleyes::p)

Ha esetleg nem tudnád, az idei évben még mindig jócskán HIÁNYBAN állunk CSAPADÉKBÓL, és ha nem szeretnétek éhen-halni vagy a gatyátokat kifizetni pesten, akkor még van hova esni annak a qrva esőnek, hogy helyreálljon minden. ;) Az meg a másik, ha nem esett volna eső, mostanában mindenfelé, olyan szárazság (aszály) lett volna az átlagos csapadékhiány miatt, hogy az egész ország gazdasága brutális veszteségeket szenved, ami az amúgy összedőlt gazdaságra újabb súlyos csapást jelentett volna.:rolleyes::hadonaszos:

Így aztán most ezek az esők Isten segedelmével megmentik az országot a még-nagyobb bajtól. (Herman Ottó idejében a Gardával a balatoniakat mentette meg az éhezéstől, néha segítenek nekünk túlélni... :eek::p)

Szóval amíg nem tudjátok mi a valós helyzet, ne szidjátok azt a qrva esőt, mert Isten jön rendet csinálni. Amúgy bárki megnézheti az aszály adatokat az OMSZ oldalán, nem titok. A 90 naposat kell a legjobban megnézni. Reméljük az átlagos csapapék meglesz a nyáron, mert nem hiányzik az aszálykár, hogy még búza meg árpa se legyen elég, mert baj akkor lesz csak igazán. Amúgy én is sok helyen láttam a pestieket nyafogni az esők miatt. Persze tudom hogy a legtöbben már olyan messze elszálltak a valóságtól az elmúlt időkben, hogy fogalmuk sincs, mi a tét az esőkkel, mi a normális élet, csak visítanak állandóan, ha esik azért, ha szárazság van azért, ha meleg van azért, ha hideg van azért... :rolleyes::D:D:cool:

Na... Jó tudom, ez itt a humor rovat, de azért nem bírtam már elmenni mellette, mert mindenfelé ezt a qrva jajveszékelést látom az eső miatt. :p Amikor meg az aszály miatt drága a gyümölcs, akkor meg azért sírnak, hogy lehet ilyen drága... :rolleyes::p Vége van annak a világnak mint ami volt, most le kell szállni a földre megint mindenkinek, "valaki" elintézte ezt nagyon egyszerűen, bár van neki komoly ára, de másképp nem megy a világ "kijózanítása", az embereknek akik elszálltak. Ez van. :) Én legszívesebben Bangladesbe költöztetném a nyafogókat, de örökre. Na ott aztán rájönnének, milyen qrvajó dolguk volt itt eddig. :eek::D:D
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
El kell költözni Pestről !!! :D:D:D:p:cool: (egész Bangladesig... :rolleyes::p)

Ha esetleg nem tudnád, az idei évben még mindig jócskán HIÁNYBAN állunk CSAPADÉKBÓL, és ha nem szeretnétek éhen-halni vagy a gatyátokat kifizetni pesten, akkor még van hova esni annak a qrva esőnek, hogy helyreálljon minden. ;) Az meg a másik, ha nem esett volna eső, mostanában mindenfelé, olyan szárazság (aszály) lett volna az átlagos csapadékhiány miatt, hogy az egész ország gazdasága brutális veszteségeket szenved, ami az amúgy összedőlt gazdaságra újabb súlyos csapást jelentett volna.:rolleyes::hadonaszos:

Így aztán most ezek az esők Isten segedelmével megmentik az országot a még-nagyobb bajtól. (Herman Ottó idejében a Gardával a balatoniakat mentette meg az éhezéstől, néha segítenek nekünk túlélni... :eek::p)

Szóval amíg nem tudjátok mi a valós helyzet, ne szidjátok azt a qrva esőt, mert Isten jön rendet csinálni. Amúgy bárki megnézheti az aszály adatokat az OMSZ oldalán, nem titok. A 90 naposat kell a legjobban megnézni. Reméljük az átlagos csapapék meglesz a nyáron, mert nem hiányzik az aszálykár, hogy még búza meg árpa se legyen elég, mert baj akkor lesz csak igazán. Amúgy én is sok helyen láttam a pestieket nyafogni az esők miatt. Persze tudom hogy a legtöbben már olyan messze elszálltak a valóságtól az elmúlt időkben, hogy fogalmuk sincs, mi a tét az esőkkel, mi a normális élet, csak visítanak állandóan, ha esik azért, ha szárazság van azért, ha meleg van azért, ha hideg van azért... :rolleyes::D:D:cool:

Na... Jó tudom, ez itt a humor rovat, de azért nem bírtam már elmenni mellette, mert mindenfelé ezt a qrva jajveszékelést látom az eső miatt. :p Amikor meg az aszály miatt drága a gyümölcs, akkor meg azért sírnak, hogy lehet ilyen drága... :rolleyes::p Vége van annak a világnak mint ami volt, most le kell szállni a földre megint mindenkinek, "valaki" elintézte ezt nagyon egyszerűen, bár van neki komoly ára, de másképp nem megy a világ "kijózanítása", az embereknek akik elszálltak. Ez van. :) Én legszívesebben Bangladesbe költöztetném a nyafogókat, de örökre. Na ott aztán rájönnének, milyen qrvajó dolguk volt itt eddig. :eek::D:D


Te hülye vagy , hogy egy humor posztba is beleállsz ? Erdész / vadászként (8 évig vittem egy 1000ha erdőből és 400ha szántó/legelőből álló birtokot tokkal vonóval ) gondolod nem tudom mi van ? Lehet komolyabb saját statisztikám van az elmúlt 20 évről mint bárkinek az amatőrök között . Összedőlt gazdaság az csak a ti sötét kényszerképzetes agyatokban van , köszi a Magyar gazdaság jól van meg a V4-é is !

Nevess a humor oldalon vazze ne oktass !
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 711
17 033
113
Ilyet csomó autóban láttam, de a legszebb amikor kettő egymásra van felakasztva. Az alsó külső felülete a felső belső felületén van. Vagyis ha összeszedett kívülre kis vírust azt átkeni a másik belsejére így amikor azt felveszik instant fertőz.
Okos. :p
Azért ha napon állsz meg, az UV és a 70 fokos kocsibelső teszi a dolgát :)
 
  • Tetszik
Reactions: misinator and zeal

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Te hülye vagy , hogy egy humor posztba is beleállsz ? Erdész / vadászként (8 évig vittem egy 1000ha erdőből és 400ha szántó/legelőből álló birtokot tokkal vonóval ) gondolod nem tudom mi van ? Lehet komolyabb saját statisztikám van az elmúlt 20 évről mint bárkinek az amatőrök között . Összedőlt gazdaság az csak a ti sötét kényszerképzetes agyatokban van , köszi a Magyar gazdaság jól van meg a V4-é is !

Nevess a humor oldalon vazze ne oktass !

Itt van annak a hátránya, amikor valakivel feleslegesen / alaptalanul emberkedsz, aztán a fagyi később mindig "visszanyal"... :D:D:D Amúgy meg tényleg rengeteg helyen láttam máshol az esőre panaszkodós ilyen mémeket, szóval igazat írtam. :) (persze nekik sosem volt födjük, a legtöbb még egy zsebkendőnyi földet sem művelt soha)

Na... ha már itt az erdőnél tartunk, rókagomba, vargánya már elúszott nálunk (a kevés eső miatt), zöldhátú, kékhátú, piroshátú alig, fűszergomba (szürke trombitagomba semmi), márpedig én gombát akarok enni, ahhoz meg eső kell, ugye ? :p (de földekre is kell, mert nekünk is van, meg saját erdő is) Amúgy meg gyerekkorom óta járom az erdőket, és földjeink is erdőnk is voltak már időtlen idők óta, szóval én belenőttem, hogy a sajátunkat esszük, és mi kell hogy legyen is minden. Kiszállok belőled a páros lábammal, de még-egyszer ne kövesd el azt a hibát ellenem, amit korábban tettél. Remélem így megfelel. :p:cool: (tehát békejobb, ha nem jó akkor harci bal lesz... ;))

Vargánya az lesz még bőven, de a sárga / fűszer / zöld / kék / piroshátú galambgombák dömpingje az idén elúszott, később már csak kevés lesz belőlük. Ha ennyit jártad az erdőt akkor tudnod kell ezt. Keserű az még lesz a hónap végéig erre az esőre, azt is nagyon szeretem sütve. De ha nem lesz további aszály akkor itt nálunk lesz más mindenféle gomba, meg a termés is meglesz. A pestiek nyafogása meg nem érdekel. Amúgy én akkor is több kiló gombát szoktam hozni, amikor a többi kocagobász (itt helyben) 1-2 darabot hoz mutatóba, mert én annyira ismerem az erőinket meg a gombákat, 10 éves koromtól járok szedni is. A frász kerülgeti őket mindig amikor véletlenül megtudják, hogy hozhatok én mindig 10x 20x annyit mint ők... :D:D:D Szóval ne kötözködj többet velem, én nem egy kábszeres linkóci vagyok, remélem már érted... ;)
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Itt van annak a hátránya, amikor valakivel feleslegesen / alaptalanul emberkedsz, aztán a fagyi később mindig "visszanyal"... :D:D:D Amúgy meg tényleg rengeteg helyen láttam máshol az esőre panaszkodós ilyen mémeket, szóval igazat írtam. :) (persze nekik sosem volt födjük, a legtöbb még egy zsebkendőnyi földet sem művelt soha)

Na... ha már itt az erdőnél tartunk, rókagomba, vargánya már elúszott nálunk (a kevés eső miatt), zöldhátú, kékhátú, piroshátú alig, fűszergomba (szürke trombitagomba semmi), márpedig én gombát akarok enni, ahhoz meg eső kell, ugye ? :p (de földekre is kell, mert nekünk is van, meg saját erdő is) Amúgy meg gyerekkorom óta járom az erdőket, és földjeink is erdőnk is voltak már időtlen idők óta, szóval én belenőttem, hogy a sajátunkat esszük, és mi kell hogy legyen is minden. Kiszállok belőled a páros lábammal, de még-egyszer ne kövesd el azt a hibát ellenem, amit korábban tettél. Remélem így megfelel. :p:cool: (tehát békejobb, ha nem jó akkor harci bal lesz... ;))

Vargánya az lesz még bőven, de a sárga / fűszer / zöld / kék / piroshátú galambgombák dömpingje az idén elúszott, később már csak kevés lesz belőlük. Ha ennyit jártad az erdőt akkor tudnod kell ezt. Keserű az még lesz a hónap végéig erre az esőre, azt is nagyon szeretem sütve. De ha nem lesz további aszály akkor itt nálunk lesz más mindenféle gomba, meg a termés is meglesz. A pestiek nyafogása meg nem érdekel. Amúgy én akkor is több kiló gombát szoktam hozni, amikor a többi kocagobász (itt helyben) 1-2 darabot hoz mutatóba, mert én annyira ismerem az erőinket meg a gombákat, 10 éves koromtól járok szedni is. A frász kerülgeti őket mindig amikor véletlenül megtudják, hogy hozhatok én mindig 10x 20x annyit mint ők... :D:D:D Szóval ne kötözködj többet velem, én nem egy kábszeres linkóci vagyok, remélem már érted... ;)


Békejobb elfogadva !

A gombákkal én nem vagyok jóban mert nagyon durva pofont kaptam ami azóta is kísért . Olyan 7 éves lehettem (a kelet Bükkön nőttem fel ) amikor tragédia volt a szomszédunkba . Az öreg mama aki nagyon ismerte a gombákat és tekintélynek számított egy napon úgy lemérgezte az egész családját (magát , lányát , a 2 unokáját meg a vejét) , hogy csak a veje nem halt bele azonnal ő vagy egy hétig szenvedett a kórházba . A kis barátaimat amikor vitték el a tepsiben az szörnyű volt . Azóta csak és kizárólag termesztet gombát eszek (tudom szörnyű ez egy erdész/vadásztól) . De a víz már tényleg sok , főleg az intenzitása mert a lassú áztató eső az a barátunk de ezek az özönvíz szerű felhőszakadások csak kárt csinálnak !
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 711
17 033
113
Itt van annak a hátránya, amikor valakivel feleslegesen / alaptalanul emberkedsz, aztán a fagyi később mindig "visszanyal"... :D:D:D Amúgy meg tényleg rengeteg helyen láttam máshol az esőre panaszkodós ilyen mémeket, szóval igazat írtam. :) (persze nekik sosem volt födjük, a legtöbb még egy zsebkendőnyi földet sem művelt soha)

Na... ha már itt az erdőnél tartunk, rókagomba, vargánya már elúszott nálunk (a kevés eső miatt), zöldhátú, kékhátú, piroshátú alig, fűszergomba (szürke trombitagomba semmi), márpedig én gombát akarok enni, ahhoz meg eső kell, ugye ? :p (de földekre is kell, mert nekünk is van, meg saját erdő is) Amúgy meg gyerekkorom óta járom az erdőket, és földjeink is erdőnk is voltak már időtlen idők óta, szóval én belenőttem, hogy a sajátunkat esszük, és mi kell hogy legyen is minden. Kiszállok belőled a páros lábammal, de még-egyszer ne kövesd el azt a hibát ellenem, amit korábban tettél. Remélem így megfelel. :p:cool: (tehát békejobb, ha nem jó akkor harci bal lesz... ;))

Vargánya az lesz még bőven, de a sárga / fűszer / zöld / kék / piroshátú galambgombák dömpingje az idén elúszott, később már csak kevés lesz belőlük. Ha ennyit jártad az erdőt akkor tudnod kell ezt. Keserű az még lesz a hónap végéig erre az esőre, azt is nagyon szeretem sütve. De ha nem lesz további aszály akkor itt nálunk lesz más mindenféle gomba, meg a termés is meglesz. A pestiek nyafogása meg nem érdekel. Amúgy én akkor is több kiló gombát szoktam hozni, amikor a többi kocagobász (itt helyben) 1-2 darabot hoz mutatóba, mert én annyira ismerem az erőinket meg a gombákat, 10 éves koromtól járok szedni is. A frász kerülgeti őket mindig amikor véletlenül megtudják, hogy hozhatok én mindig 10x 20x annyit mint ők... :D:D:D Szóval ne kötözködj többet velem, én nem egy kábszeres linkóci vagyok, remélem már érted... ;)
Szegfűgomba, fűzfatüdő, pöffeteg meg őzláb van helyette. ;-)
 
  • Tetszik
Reactions: Leonidas