1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Humor

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - nyugger által indítva @ 2013. január 29..

1. arbalest

arbalest Well-Known Member

Oroszországot nem lehet megérteni, benne hinni kell. :D

2. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

Tacskó! Te vagy az??? :D :D :D

3. misinator

misinator Well-Known Member

?????
    Miről van szó?

Én <b>idéztem</b> egy agyrém hozzászólást a mandiner blog egy aktuális cikkéből.
    Netán valami ismerősödet véled felismerni a mélyenszántó sorokban? :)

4. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

?????
    Miről van szó?

Én <b>idéztem</b> egy agyrém hozzászólást a mandiner blog egy aktuális cikkéből.
    Netán valami ismerősödet véled felismerni a mélyenszántó sorokban? :)
    </blockquote>

Tacsk0 (így, ahogy írom) elvileg egy amolyan HTKA-celeb volt régen, még amikor talán nem kellett regisztrálni a kommenteléshez. Én nem ismertem a "munkásságát", mert jóval az eltűnése után fedeztem fel az oldalt, de az öreg HTKA-rókák biztos tudnak róla mesélni.

5. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Tacsk0 egy nagyon kedves ember volt. Annyi volt csupán a baj, hogy fejébe vette, hogy 100+ km hatótávolságú tankelháríró rakétát tervez, rádió parancsközlő irányítással, amit két ember fog célravezetni (egy függőleges tengelyen a másik a vízszintesen). Természetesen Komondor alvázra szerelve.
    És senkinek sem sikerült meggyőzni őt, hogy ez így nem lesz jó.

6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Egy elmebeteg troll volt, az AP blogot is megjárta. Ha igény van rá, akkor idézhetek a 2008 körüli ámokfutásából. Örök emlék, viszonylag jó emlékszem, mert az államvizsgám előtt 1 héttel volt teljes fokozatban a csávó. Nem tudom, hogy azonos -e Fehért Tamással, de néha még ő szokott privátban ilyen szintű marhaságokkal bombázni...

7. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

@Mackensen

Az nem Tacsk0 volt, akkor talán még nem is volt Komondor, amikor ő aktívkodott. Ráadásul amire te emlékszel, az - ha minden igaz - tavalyi komment, Tacsk0 meg kb. 2010 óta inaktív a HTKA-n (bár más név alatt visszatérhetett persze).

8. joker

joker Well-Known Member

9. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Hmm... lehet összekeverem valakivel.

10. misinator

Ahha. Most már értem.
    Köszönöm a válaszaitokat!

11. misinator

<b>Most</b> találtam a boon.hu-n.

Cápa vs. Vértacskó

Csak erős idegzetűeknek.

http://www.youtube.com/watch?v=q7yyYQYzmQ8

12. nyugger

nyugger Well-Known Member

:D
    https://www.youtube.com/watch?v=JN2QUhaKN2Q

13. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

14. wolfram

wolfram Well-Known Member

Az tallking volt, ha jól emlékszem. Tényleg, mi lehet vele, mostanában egyáltalán nem kommentelt...

15. wolfram

nyugger

Már nem kell sokat aludni. :D

http://gamepod.hu/hir/kecskeszimulator_aprilis_elsejen.html

16. joker

joker Well-Known Member

Ma Észak-Koreában választásokat tartanak.
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20140309-akcioban-az-eszak-koreai-demokracia.html

17. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Az tallking volt, ha jól emlékszem. Tényleg, mi lehet vele, mostanában egyáltalán nem kommentelt...
    </blockquote>

Igen, ő volt. Bár engem sokkal jobban érdekelne mi van az olyan tagokkal mint pl. tankman, meg néhány régi fazon.

18. danielblack

danielblack Guest

</blockquote>

Igen, ő volt. Bár engem sokkal jobban érdekelne mi van az olyan tagokkal mint pl. tankman, meg néhány régi fazon.</blockquote>

Tankmanra én is kíváncsi vagyok. Nem tudom hova tűnhetett. De azt állította, hogy belsős, és folyamatban vannak a tárgyalások a Leo beszerzéssel kapcsolatban.

19. wolfram

silurusglanis

No igen, tankman szerintem a nagy tervekkel együtt került a süllyesztőbe... :(
    De komolyan, engem is érdekelne, hogy miért vált kámforrá.

20. desertfox

desertfox New Member

Ezen oldal megosztása