Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 574
24 792
113
(én be leszek fogva lekvárfőzésre)
lttam-embereket-gymlcsbl-lekvrt-fzni.jpg

A lekvárok olyan pálinkák akik feladták az álmaikat :D
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 724
28 358
113
lttam-embereket-gymlcsbl-lekvrt-fzni.jpg

A lekvárok olyan pálinkák akik feladták az álmaikat :D
Nemrég főzette le Fater a tavalyi cefre egy részét, szerencsére 38 liter kijött belőle és még nincsen vége. Szóval szerencsére utánpótlás az van, most is sztem pár meggyfányi termés menni fog cefrébe a lekvár mellett :D Egyedüli baj az, hogy az a pálesz sose jó, de legalább van :D

Ui: kaukázusi módszer szerint a törkölybe 19 üveg Krisztus előtti, senkinek nem kellő pezsgőt öntöttünk bele és meg kell valljam egészen jól sikerült a végeredmény
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 692
16 897
113
A fociban egy kicsit másképp megy, kaptunk 1 pontot a további bennmaradásunkhoz, ezzel mi játszunk a németek ellen münchenben, ez győzelem, ha francúzok lőttek volna csak gólt, akkor kézcsók.
Aki olvas trollfocit, az tudja, h honnan jött az 1:1 re győztünk. Főleg, h a pesti tv-n megy a ziccer műsor, amiben Adrián (trollfoci) meg Horti Gabi a házigazda. A PS-ben nem elírás volt ez, hanem utalás ;)
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Már bocs de ehhez azért nagyon elvetemültnek kell lenni aki ezzel poénkodik. :) Jó tudom hogy nem te csináltad csak hoztad valahonnét.

Ilyeneket nem szoktam látni mert nemigen járok ilyen helyekre. De pár napja véletlenül belefutottam egy hasonlóan morbid videoba egy érdekességeket postoló honlapon. A kreáció címe (étel) "a táncoló tintahal (vagy polip ?)". Japán. Valami agyhalott találhatta ki. Miután frissen levágják az állat fejét azonnal tálalják úgy nyersen. Szószokat öntenek rá amitől lábra kap, legtöbbször kimászik a tányérból. A japán figura aki felvette ezen élvezkedett meg vihorászott. Szóval a japánok se javultak ezek szerint a 2. VH óta ? Azt nem ecsetelném miket csináltak akkor. Legalább annyi tisztelet elvárható az állattal szemben aki az életét adta érte hogy mi ehessünk hogy nem űznek gúnyt a halálából és úgy fogyasztják el tisztelettel. A japán és a német a világ két felén, és ebből húzásból mindjárt a 2.VH két főkolompos húzásai ugrottak be.

Nem ártana ha a fiatalok is tanulnának egy kicsit a múltból / múltról nem csak olvasnák történelemből mert kötelező. Izlést meg pláne tanulhatna a legtöbb. Nem akkor amikor már a munkahelyéről vágják ki az ilyen húzásai miatt, mert akkor rögtön megtanulja mi az ízlés és meddig lehet elmenni a határon át. Egy ilyen húzásért a legjobb munkahelyeken már keresik az utódját. :) (anélkül hogy szólnának neki)

NEM akarom idehozni a tintahalas videot. Sorry. :)
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 807
30 761
113
Egy ilyen húzásért a legjobb munkahelyeken már keresik az utódját.
Ha a munkahelyen csinálja, akkor igen, de szabadidejében otthon hadd csinlja mindenki a saját hülyeségeit a legalitás határán belűl. A humor akkor is humor ha morbid meg fekete. Az ilyenek letiltása és szankcionálása jutott addig, hogy kisebb dolgokért is kibasznak, aztán mégkisebbekért, aztán semmiségekért, aztán most ha nem vagy transz-néger-pc-buzi-szuperérzékeny-migráncssimogató, akkor egyes országokban megbélyegeznek, kibasznak a munkahelyedről és félsz a saját véleményedtől, mint az 50-es években Ausztriától keletre, mert hanem jön a mindenféle megtorlás.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Ha a munkahelyen csinálja, akkor igen, de szabadidejében otthon hadd csinlja mindenki a saját hülyeségeit a legalitás határán belűl. A humor akkor is humor ha morbid meg fekete. Az ilyenek letiltása és szankcionálása jutott addig, hogy kisebb dolgokért is kibasznak, aztán mégkisebbekért, aztán semmiségekért, aztán most ha nem vagy transz-néger-pc-buzi-szuperérzékeny-migráncssimogató, akkor egyes országokban megbélyegeznek, kibasznak a munkahelyedről és félsz a saját véleményedtől, mint az 50-es években Ausztriától keletre, mert hanem jön a mindenféle megtorlás.
Én csak a vélemênyem mondtam el. Azt sem mondtam miért hozta ide. Csak a japán suttyo kölökkel együtt ez áll össze bennem, ez lett az összkép. Hülyék pedig mindig voltak. De örülnék ha kevesebb lenne, mert mostanában eléggé belehúztak. :) Szóval nem értem a lázadást. :)

A világ megváltása pedig a nem az én dolgom, de túl alacsony lett a diliház kerítése ! Ez néha már zavar kissé... :p
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 807
30 761
113
Én csak a vélemênyem mondtam el. Azt sem mondtam miért hozta ide. Csak a japán suttyo kölökkel együtt ez áll össze bennem, ez lett az összkép. Hülyék pedig mindig voltak. De örülnék ha kevesebb lenne, mert mostanában eléggé belehúztak. :) Szóval nem értem a lázadást. :)

A világ megváltása pedig a nem az én dolgom, de túl alacsony lett a diliház kerítése ! Ez néha már zavar kissé... :p
A kerítés elsősorban a genderszakosok, a BLM, az LMBTQWRESGRHRJT, a nemtudomeldöntenimilyenneművagyok és egyéb agyhalottak miatt lett alacsony.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Ha a munkahelyen csinálja, akkor igen, de szabadidejében otthon hadd csinlja mindenki a saját hülyeségeit a legalitás határán belűl. A humor akkor is humor ha morbid meg fekete. Az ilyenek letiltása és szankcionálása jutott addig, hogy kisebb dolgokért is kibasznak, aztán mégkisebbekért, aztán semmiségekért, aztán most ha nem vagy transz-néger-pc-buzi-szuperérzékeny-migráncssimogató, akkor egyes országokban megbélyegeznek, kibasznak a munkahelyedről és félsz a saját véleményedtől, mint az 50-es években Ausztriától keletre, mert hanem jön a mindenféle megtorlás.
Különben meg ne panaszkodj, kedvező jelek vannak, a svéd kormány is megbukott. Álmomban nem gondoltam hogy ez meg fog történni. (kritizáltam őket párszor, hogy értsd az előjelet) Szóval nem kell aggódni, látszik a fék és s visszarendeződés jelei is mutatkoznak.
 
  • Tetszik
Reactions: rappali_

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 438
23 572
113
Már bocs de ehhez azért nagyon elvetemültnek kell lenni aki ezzel poénkodik. :) Jó tudom hogy nem te csináltad csak hoztad valahonnét.

Ilyeneket nem szoktam látni mert nemigen járok ilyen helyekre. De pár napja véletlenül belefutottam egy hasonlóan morbid videoba egy érdekességeket postoló honlapon. A kreáció címe (étel) "a táncoló tintahal (vagy polip ?)". Japán. Valami agyhalott találhatta ki. Miután frissen levágják az állat fejét azonnal tálalják úgy nyersen. Szószokat öntenek rá amitől lábra kap, legtöbbször kimászik a tányérból. A japán figura aki felvette ezen élvezkedett meg vihorászott. Szóval a japánok se javultak ezek szerint a 2. VH óta ? Azt nem ecsetelném miket csináltak akkor. Legalább annyi tisztelet elvárható az állattal szemben aki az életét adta érte hogy mi ehessünk hogy nem űznek gúnyt a halálából és úgy fogyasztják el tisztelettel. A japán és a német a világ két felén, és ebből húzásból mindjárt a 2.VH két főkolompos húzásai ugrottak be.

Nem ártana ha a fiatalok is tanulnának egy kicsit a múltból / múltról nem csak olvasnák történelemből mert kötelező. Izlést meg pláne tanulhatna a legtöbb. Nem akkor amikor már a munkahelyéről vágják ki az ilyen húzásai miatt, mert akkor rögtön megtanulja mi az ízlés és meddig lehet elmenni a határon át. Egy ilyen húzásért a legjobb munkahelyeken már keresik az utódját. :) (anélkül hogy szólnának neki)

NEM akarom idehozni a tintahalas videot. Sorry. :)

842ad052ae4dbd047d10b80a8f6c16fe.jpg