Humor

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

Redgreg

Well-Known Member
2019. december 30.
4 138
9 948
113
Most komolyan, mi a meglepőbb?
A-működő Párduc harckocsi a kertbem.
B-A férfiak is szülhetnek gyereket :rolleyes:
Jó, hát néha kölcsönadta az öreg Jürgenéknek, akik nosztalgiabulikat csaptak Hugo Boss egyenruhában, és a város polgija meg szemet húnyt a dolog felett, mert csak angol gépeket lőttek a légvédelmi löveggel :D

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 635
3 428
113
A tanyasiak nem marják egymást, mert egymásra vannak utalva. Amíg nem az én földemen fordul meg a bmp-vel, addig béke van:) Főleg, h ha elakadok a trakival, ő húz ki.
Erről van szó. Eddig béke volt, nem jelentgették egymást, de aztán odaköltözött odaköltözött egy vaskalapos kiállhatatlan úútálatos acsarkodó, az meg feljelent mindenkit.

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
7 135
12 419
113
Erről van szó. Eddig béke volt, nem jelentgették egymást, de aztán odaköltözött odaköltözött egy vaskalapos kiállhatatlan úútálatos acsarkodó, az meg feljelent mindenkit.
Sajnos ez a valóság:elkezdenek kerítést épiteni, leláncolni a behajtót, hogy 80 métert kelljen tolatni ha szembejön valaki, zavarja őket a fűnyiró, a tehenek, az a pár buli évente, a harangszó meg a párduc a fészerben

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
2 938
7 180
113
Sajnos ez a valóság:elkezdenek kerítést épiteni, leláncolni a behajtót, hogy 80 métert kelljen tolatni ha szembejön valaki, zavarja őket a fűnyiró, a tehenek, az a pár buli évente, a harangszó meg a párduc a fészerben
Megjelennek a sokpénzű városlakók, pázsit, meg cicikutyi, oszt büdös a trágya....

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
9 597
25 006
113
Banyek, nem a pontos értéket kell eltalálni, hanem azt, hogy az emberi történelemben a meleg időszakok 300 ppm CO2 szint körül tetőztek. Ez 2-3 fokos globális melegedést jelentett a hideg és a meleg időszakok átlagához képest. Most 410 ppm fölött tartunk egy kicsivel és nem látszik a vége. Volt már ilyen a földön, csak akkor dinoszauruszok bóklásztak a trópusi erdőkben azokon a szélességi körökön, ahol ma mérsékelt éghajlati övek vannak.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
12 061
24 893
113
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
12 061
24 893
113
Amióta belefutottam egy első vhs rohamos felszerelésbe nehéz meglepni. Itt se annyira a tank lep meg, hanem az, hogy senki nem is érdeklődött, hogy ez most hogy? Érted kimegy havat kotorni vele, majd 30 évvel később esik le, hogy nem is lehetne tankja
Lehet, hogy érdeklődött, de az történt, mint amikor a Macskafogóban Giovanni Gatto fogadást adott az elnöknek ...

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
12 061
24 893
113
Józsi bácsi pereli a Coca-Cola vállalatot, mert a cég teherautója nekiment Józsi bácsi kis teherautójának. A tárgyaláson a Coca-Cola vállalat ügyvédje kérdezi Józsi bácsitól:

• Maga, ugye, azt mondta a rendőrnek a helyszínen, hogy jól van?
  • Hát, - mondja Józsi bácsi - az úgy kezdődött, hogy a tehenemet felraktam a kisteherautómra...
Erre közbevág az ügyvéd:
- Én nem arra vagyok kíváncsi, én azt kérdeztem, hogy azt mondta-e a rendőrnek a helyszínen, hogy jól van?
Józsi bácsi nem vesz tudomást az ügyvédről és folytatja:
- ...elindultunk be a faluba a kisteherautómmal és elértünk az útkereszteződéshez...
Megint beleszól az ügyvéd:
- Tisztelt bíróság, én úgy veszem észre, hogy a felperes nem akarja beismerni, amit a helyszínelő rendőrnek mondott és most indokolatlanul nagy összegű kártérítést akar kikövetelni, ami nem is illeti meg.
A bíró intett Józsi bácsinak, hogy csak folytassa a történteket.
- Hát, ugye, a kereszteződésnél nekem volt elsőbbségem, a Coca-Cola teherautó meg csak áthajtott a stop tábla mellett és jól nekünk jött. A nagy ütközés következtében én jobbra, a tehenem meg balra repült. Igen nagy fájdalmaim voltak, alig bírtam feltápászkodni, amint hallom, hogy a tehenem nagyon bőg, mert igen megsérült. Egy fél perc múlva már ott is volt egy motoros rendőr és látom, hogy megáll a tehenem mellett. Nézi, majd előveszi a pisztolyát és a tehén szeme közé lő, hogy ne szenvedjen tovább. Ezek után átjön oda, ahol én fekszem, kezében még mindég ott a pisztoly és megkérdezi tőlem:
"Maga jól van?" Hát tisztelt bíróság, kérdezem én, mi a lóf..t felelhettem volna erre neki?