Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Ez ide kivànkozik :)))
A német " Deutsche Wirtschaftsnachrichten" reggeli főcime ma:
" Orosz vadàszbombàzó lezuhant Sziriàban!
Amennyiben valóban az IS lőtte le a gépet, ez fokozhatja a konfliktust."
A cikk tovàbb:
Péntek este lezuhant egy orosz (!) MIG-23 tipusu vadàszbombàzó szir pilótàval Damaszkusz közelében. A pilóta, Azzam Eid az IS fogsàgàba került. Az oroszok müszaki hibàról beszélnek. Az IS azt àllitja, hogy ők lőtték le a gépet.
A cikk alatti fénykèpen Putyin és Sojgu gondterhelten összedugjàk fejüket.

Na igen, a szokásos propaganda... Áhh, mindkét oldalról fárasztó már...
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 713
76 741
113
13055525_1116917854995594_544882534318281974_n.jpg
 
M

molnibalage

Guest
<blockquote rel="blitzkrieg">
De mi van ha nekimennek a hajónak? A cikkben is leírták, hogy mekkora felelőtlenség ennyire közel menni egy hajóhoz. :)
twitter: Nina Byzantina ‏
A lot of complaining today about a Russian plane flying "dangerously close" to a US ship. Here's a useful diagram.
Cf-tPpdXEAEBqIW.jpg:large

:D</blockquote>

Értem én a tréfát, de ilyen kép miért nem készül azzal, hogy Tu-160 mit keres a Mexiókó-öbölben vagy Alaszkánál?
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 851
113
Ebbe a topikba való hír....
Ukrajna megkezdte saját konnyu vadászgépének fejlesztését LBT néven (Konnyu harci repulogép) Kulsoleg a Mig-29- re fog hasonlítani, de az ukránok szerint azonos szinten lesz az orosz Mig-35, a svéd Jas-39 Gripen és kínai FC-1-el.
Porosenko szavai szerint az ukránok már a hajtomuvek fejlesztését is megkezdték a géphez....
Persze arról, hogy mennyibe kerul az egész program és ki fogja finanszírozni , mikor készule el semmit nem mondtak.
Rajzlapon biztos elkészul. :)

Az ukrán LBT gép rajzon
LBL-388x297.jpg
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 760
113
boki: " Külsőleg a MIG-29-re fog hasonlítani".
Belsőre meg a MIG-35-re, meg a Gripenre.
Àlmodozik a nyomor :))
 

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
<blockquote rel="jani2"><blockquote rel="aquarell">Ez ide kivànkozik :))) ...
Durcás lettél?
kislany_fold.jpg


</blockquote>
Kicsit a földre vetettem magam, aztàn a fogakkal csikorogtam, majd fejem a falba vertem.
Különben jól vagyok. :))
</blockquote>
:))
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 617
113
A szlovák megújhódási mozgalom képe, a szövege "szép és a miénk"

Oregon.jpg


A kép egyébként Oregonban készült :)
 

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Elado_SZU_35_szuhoj_vadaszgep_48329726.htm?first=1
Ejjj, lekéstem!!

Na milyen ?

:)


"Jófogás - Apróhirdetés ingyen és biztonságosan

Írd ide mit keresel...
Hirdetésfeladás Regisztráció | Belépés
Jelenleg itt vagy: Jófogás Összes
Nem találtuk a hirdetést...
Lehetséges okok:

Hirdetésed már korábban törölted.
Hirdetésed elérte a lejárati idejét és töröltük az oldalról.
Ugrás az első oldalra"
 

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
<blockquote rel="pepe88">http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Elado_SZU_35_szuhoj_vadaszgep_48329726.htm?first=1
Ejjj, lekéstem!!

Na milyen ?

:)


"Jófogás - Apróhirdetés ingyen és biztonságosan

Írd ide mit keresel...
Hirdetésfeladás Regisztráció | Belépés
Jelenleg itt vagy: Jófogás Összes
Nem találtuk a hirdetést...
Lehetséges okok:

Hirdetésed már korábban törölted.
Hirdetésed elérte a lejárati idejét és töröltük az oldalról.
Ugrás az első oldalra"</blockquote>

Ejnye biztos megvették :-D
 

kolka

Member
2014. április 12.
82
2
8
<blockquote rel="pepe88">http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Elado_SZU_35_szuhoj_vadaszgep_48329726.htm?first=1
Ejjj, lekéstem!!

Na milyen ?

:)


"Jófogás - Apróhirdetés ingyen és biztonságosan

Írd ide mit keresel...
Hirdetésfeladás Regisztráció | Belépés
Jelenleg itt vagy: Jófogás Összes
Nem találtuk a hirdetést...
Lehetséges okok:

Hirdetésed már korábban törölted.
Hirdetésed elérte a lejárati idejét és töröltük az oldalról.
Ugrás az első oldalra"</blockquote>

Hát google cache-vel vissza lehet hozni kép nélkül:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Z87nY5Yg6U8J:www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Elado_SZU_35_szuhoj_vadaszgep_48329726.htm+&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-b
 

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
<blockquote rel="jani2"><blockquote rel="pepe88">http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Elado_SZU_35_szuhoj_vadaszgep_48329726.htm?first=1
Ejjj, lekéstem!!

Na milyen ?

:)


"Jófogás - Apróhirdetés ingyen és biztonságosan

Írd ide mit keresel...
Hirdetésfeladás Regisztráció | Belépés
Jelenleg itt vagy: Jófogás Összes
Nem találtuk a hirdetést...
Lehetséges okok:

Hirdetésed már korábban törölted.
Hirdetésed elérte a lejárati idejét és töröltük az oldalról.
Ugrás az első oldalra"</blockquote>

Hát google cache-vel vissza lehet hozni kép nélkül:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Z87nY5Yg6U8J:www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Elado_SZU_35_szuhoj_vadaszgep_48329726.htm+&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-b</blockquote>

Szuper vagy itt a kép nélküli eredeti szöveg :-D

Üdvözlünk a Jófogáson!
RolandRoland további hirdetései »
Feladás dátuma: április 25. 21:30. Hirdetés kezelése »
Ár: 29 000 000 Ft
Helység: Kalocsa
Kategória: Egyéb

Elado egy koranak megfelelo allapotban levő Szuhoj vadaszgep, apro hibakkal. Futomuve elofordul hogy nem nyilik ki, (3bol 1x), igy sajnos csak Feribá kukoricasan lehet leszallni (igen, én voltam feribá, maj en fizetek a laciná este)! a vizét 2200km/h felett forralja, de az alatt nem. Engem nem zavart, csak munkaba jartam vele. A tiltast a fiam kicsipszelte vagy micsinalt, igy 2600 a vége de komoly nem hajtottam szet soha, Fogyasztasa kicsit sok, de csak ha olcso kuton tankolsz a pancsoltbol, vagy a Jani híres flötyijébül, aminek eredete mai napig rejtely. Nalam mindig megkapta likvimoli olajat, utanégető szinering 5miliokmrel ezelott cserelve a multhéten. Muszaki nyár vegeig. Kazettas radio, Sal hangszorok, riaszto mukodik, ami kellett is mert a szomszed pista multkor is feszegette a fulket, igy egy zsaner eltort, de a Bárdinál 5000ft. Fek sajnos nincs, vonohorog rahegesztve, lezeres tavolsagmero helyere MTZ lampa befaragva, mert majdnem elutottem vele multkor a szomszed kocáját ejjel a Laci-kocsmajabol hazafele. Csere/beszamitas lehetseges, Bentleyre, 20Mtzre, campingbicikli napelemes buvarszuvattyu.. Csak komoly erdeklodok jelentkezeset varom, probapilotak, "tesokam huszmiliojé eviszem" kimeljenek.

A Jófogás.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért