Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 315
55 687
113
<blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="Terminator">
13244715_640394869441406_4138710963023728504_n.jpg

Lengyelország a legkeményebb! :D
</blockquote>

f4e1b5b43e4a07103c9df300f89bcb4d.jpg

</blockquote>


Ez komoly kép.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 783
113
De legalább a mi honvédelmi miniszterünk nem hiszi azt, hogy a "bushido" az egy divatos suhsi bár neve... ( ellentétben a nyugati miniszternénikkel...)
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 330
113
Hajaj mikor soros voltam és Tatára kerültem egy hatalmas hangú marcona kinézetű főtörzs keze alá kerültem anno. Megsúgták az öregek hogy Farkas főtörzs bizony Ikebanázik. Na mondom nem semmi egy fickó lehet. 3-4 hónapig abban a hitben voltam hogy az valami küzdősport. Aztán megtudtam hogy tulajdonképp valami dísznövénykertészet...
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 711
76 737
113
jani2: Egy kis magyarázatot is adsz hozzá?

(Egyébként nálam nem tűnt el a kép.)
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Csak félig humor, inkább tanulságos:

1 fal kirántása -> egész panelház összedől a földszintig

PANELHÁZI FAL-FURKÁLÓKNAK AJÁNLOM TANULSÁGKÉNT!!!

Bontás Orosz módra
https://www.youtube.com/watch?v=3Nv5YggHYv0

Troll/ON

Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Troll/ON

Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF

:) Gonosz vagy, Magyarország legjobb mérnökei állítják pedig azt a tényt.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 754
113
<blockquote rel="wolfram">
Troll/ON

Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF

:) Gonosz vagy, Magyarország legjobb mérnökei állítják pedig azt a tényt.</blockquote>

:))
Csak annyit mondok: TVC.....
 
M

molnibalage

Guest
Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF
Köszönöm, hogy más kimondta helyettem. Ráadásul úgy történik ez, hogy csak egyik oldalon húzzák ki az alátámasztást a 4-ből...
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 783
113
Mondjuk a WTC nem panelház volt...
Régebben linkeltem milyen komoly belső maggal bírt a WTC, egy panelnál ilyen nincs.
De szerintem ne kezdjük újra erről a vitát :)
 

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
jani2: Egy kis magyarázatot is adsz hozzá?

(Egyébként nálam nem tűnt el a kép.)
Tényleg, csak azért tettem be, mert úgy jelezte nálam a Fórum (Chrome), hogy nem látható. Amikor beillesztettem, és elküldtem, minden kép megjelent hirtelen.

Nagyon sajnálom, ha gondot okoztam.

Én szeretem a SW-t, még könyv alakban is olvastam a Jedi visszatér.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi">Csak félig humor, inkább tanulságos:

1 fal kirántása -> egész panelház összedől a földszintig

PANELHÁZI FAL-FURKÁLÓKNAK AJÁNLOM TANULSÁGKÉNT!!!

Bontás Orosz módra
https://www.youtube.com/watch?v=3Nv5YggHYv0

Troll/ON

Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF
</blockquote>

Célzás a WTC-s vitára? :)
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 711
76 737
113
<blockquote rel="Terminator">jani2: Egy kis magyarázatot is adsz hozzá?

(Egyébként nálam nem tűnt el a kép.)
Tényleg, csak azért tettem be, mert úgy jelezte nálam a Fórum (Chrome), hogy nem látható. Amikor beillesztettem, és elküldtem, minden kép megjelent hirtelen.

Nagyon sajnálom, ha gondot okoztam.

Én szeretem a SW-t, még könyv alakban is olvastam a Jedi visszatér.


</blockquote>

Az nem baj hogy megismételted a poént, én nem értem teljesen.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
<blockquote rel="wolfram">
Troll/ON

Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF

:) Gonosz vagy, Magyarország legjobb mérnökei állítják pedig azt a tényt.</blockquote>


Ilyen napom volt. :D

<blockquote rel="panoz"><blockquote rel="wolfram">
Troll/ON

Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF

:) Gonosz vagy, Magyarország legjobb mérnökei állítják pedig azt a tényt.</blockquote>

:))
Csak annyit mondok: TVC.....</blockquote>

Jujj, kimondtad! :O :( De azért figyeled, hogy a betűk majdnem stimmelnek? Ez nem lehet véletlen, hogy két ennyire hasonló rövidítés ennyire hasonló indulatokat váltson ki! Ez csak a HAARP besugárzása miatt lehet! Vagy a kemtrél! :D

Mondjuk a WTC nem panelház volt...
Régebben linkeltem milyen komoly belső maggal bírt a WTC, egy panelnál ilyen nincs.
De szerintem ne kezdjük újra erről a vitát :)

Bocsi, csak láttam valamit nemrég és erre a témára valamiért allergiás vagyok, de nagyon. :)

<blockquote rel="wolfram"><blockquote rel="haubagoi">Csak félig humor, inkább tanulságos:

1 fal kirántása -> egész panelház összedől a földszintig

PANELHÁZI FAL-FURKÁLÓKNAK AJÁNLOM TANULSÁGKÉNT!!!

Bontás Orosz módra
https://www.youtube.com/watch?v=3Nv5YggHYv0

Troll/ON

Á, ez biztosan átverés! A sunyi oroszok tutira telepakolták robbanóanyaggal, meg nanotermittel, hisz így nem omolhat össze egy épület alig 3 szint leszakadásának súlyától!

Troll/OFF
</blockquote>

Célzás a WTC-s vitára? :)
</blockquote>

Olyasmi. Meg leginkább a legújabb agyösszefosódásra... :( De hogy értsétek, miért kezd elcsattanni az agyam:

http://vilagunk.hu/az-oroszok-nyilvanossagra-hoztak-a-911-terror-tamadas-feltart-eredmenyeit-es-bizonyitekait-dobbenetes-bizonyitekok/
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 783
113
Én csak addig jutottam a cikkel, hogy "2 kt plutónium bomba". Úgy éreztem, hogy nem kell tovább olvasnom :)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Én csak addig jutottam a cikkel, hogy "2 kt plutónium bomba". Úgy éreztem, hogy nem kell tovább olvasnom :)

Én csak a "kilo tonna"-ig jutottam. Ha valaki ilyen szinten nem tudja még a magyar helyesírást sem, az szerintem ne nagyon várja, hogy komolyan veszik a publikációit.
 

sata

Well-Known Member
2014. július 20.
432
548
93
http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/egy-mopsz-naci-mancslenditese-okozott-botranyt-111847