Instant karma autófeltörési kísérlet közben Rákosmentén
Forrás: https://kuruc.info/r/22/243985/
Precíz,szofisztikált módon akarta kinyitni....

Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Instant karma autófeltörési kísérlet közben Rákosmentén
Forrás: https://kuruc.info/r/22/243985/
Azt hiszem hasonlóan visszafogottan viselkednék a hölggyel én is.A huncutka.
![]()
Illetlen dolgot művelt az orangután egy állatkerti látogatóval - videó - ORIGO
Friss hírek Magyarországról és a nagyvilágból, sport, technika, szórakozás, tudomány, kultúra. Az ORIGO a legfrissebb hazai és nemzetközi hírekkel szolgál olvasói számára.www.origo.hu
Ez fék. Mindenki tudja, hogy zsíroskenyérrel kell enni a jégkrémet.
Azzal nehezebb vágni.Ez fék. Mindenki tudja, hogy zsíroskenyérrel kell enni a jégkrémet.
kisdeszka, kockásabrosz... azon tudod vágni.Azzal nehezebb vágni.![]()
Szerintem meg meg csak epites alatt van a benzinkutKeresd a hibát a képen!
Valahol Magyarországon...
![]()
Lehet öreg vagyok, de nekem rá kellett keresnem erre a 'lóbalzsamra'. -soha nem hallottam róla.
Csak bemásoltam, de amit te említesz az SE nyerő.Lehet öreg vagyok, de nekem rá kellett keresnem erre a 'lóbalzsamra'. -soha nem hallottam róla.
Mondjuk a Vietnámi kenőcs se az!![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..