Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
292358379_742747537151025_4090361381734502138_n.png
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Pfff.....
Én is telóztam "Bélás"-al, tudom mi az a kv daráló, a pénztárgépek mögött....( Napokban találtam azt a pici karton kártyát amivel kevergetni kelett a piros papír csomagos Omnia kv-t a daráló tölcsérében....Jesszusom.)
És egy 10-el mentem suliba ( Acél 10-es, szabadságszobor volt rajta, gyerekként kb akkorának tünt mint egy Kossuth 5-ös.), mert annyi volt 10dkg gépsonka, és 2 dupla sós kifli....
De "Szofit" vettem belőle, a pénztárnál 8 forintért , és egy kis "Diana"-t ( Sósborszesz).
Kék volt a busz jegy, sárga a villamos, miért, nem tudom , mindkettő 80 fillér volt :rolleyes:
150-ért kajáltam 3x-or suliban havonta...Már ha nem lett a pénzből Szofi és Diana...
Kupakos "Aranyalma" megvan valakinek? :D
Nesze neked retró, meg nyuggerkedés:
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 320
26 499
113
Én még csak 6x-ben vagyok. 10 Ft-os Petőfi Sándor, 20 Ft-os Dózsa György, az 50 Ft-os II. Rákóczi Ferenc, húsvétkor ezek voltak a menők, amikor locsolkodtunk. Én még a 6 Ft-os Symphoniá-t szívtam, (az első hónapban 100 éves-t). Miskolc, P.Mobil kéthetente a görömbölyi műv. házban!!! Az utcán a járda mellé letettünk 2 követ (az volt a két kapu), aztán ment a foci ezerrel. Akinek bőr döngője volt, az volt a "király". Az utcánkban ha elment naponta öt autó, az már csúcs forgalom volt.
diszno.jpg

ba01a715ed312fc41bdfb87390b2c1d7.jpg
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 750
113
Valaki emlékszik Lánchid cigarettára abban a kék luxusdobozában, meg a Sportra, ami fele hosszú volt csak :), és az illatos Tulipánra?
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 595
32 105
113
Összetörted magad ? :eek:
Megkövezték. Aszonta, hogy Jehova!
Jól sikelült a nyalalás? :rolleyes:
Fondollatos kéldés...te kis pogány latol!
Dulván ledobták a padlóla.
Jehova! Jehova!
A procurator gyaloghintón jár, nem?
Csak nem gladiátorképzőbe küldted a hordozóidat már megint?!
Ez már önhordó/önvezető.
"Légy a magad ura-hordd el magad!" /Luxus Maximus Elonus Muskus/
Arra nem gondoltál, hogy erre az időpontra rendeltük?
DHL?GLS?FOX?
Hàt lőve augusztusban lesz vele, az átvételi tesztek kb 2 hét.
Szóval július végén beeshet.
A PZH2000 alá iszom magamat...
Tanulj te is macskául Dashától, aki egy furry, és bemutatja hogyan kommunikálnak a furryk egymás közt:
"a farkam kunkorodik merészen,
a bajszom símogat kellemesen"
Amúgy miazaz, hogy "furry"? A "fura" angolul?