Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
"Kohn tanítja a fiát eladni. Bejön a vevő:

Vevő: Jó napot, egy zacskó fűmagot kérek!

Kohn: Már adom is, tessék. Akkor 650 a fűmag, plusz a kasza az annyi mint...

Vevő: Állj-állj-állj! Nekem csak fűmag kell!

Kohn: De hát mivel vágja le ha megnő?

Vevő: Ez igaz, legyen akkor a kasza is.

Kohn: Akkor tehát a fűmag, a kasza és a kosár az akkor összesen...

Vevő: Kosá-áá-áár???

Kohn: Hát ha levágja ugye, akkor össze is kell gyűjteni valamibe.

Vevő: Jó, igen, ez logikus, akkor az is kell.

Kohn: Tehát akkor a fűmag, a kasza és a kosár az annyi mint 5 000 kereken.

Vevő el, Kohn mondja a fiának: Na, most már látod hogyan kell eladni. Én elmegyek hátra, iszok egy kávét, addig vidd a boltot.

Kohn megissza a kávét, eszik egy kis pralinét mellé, és amikor visszaér látja, hogy a fia horgászfelszerelést, sátrat, gumicsónakot pakol föl egy másik vevő autójára.

Odafordul a fiához:

Kohn: Hát te mi az érdes herepírt csinálsz fiam?

A fiú: Hát édesapám, ugye bejött ide a vevő és kért egy csomag tisztasági betétet. Én meg mondtam neki, hogy ha már úgyis el van baszva a hétvégéje, akkor miért nem megy el horgászni?"
 
M

molnibalage

Guest
248919981_1292740641239798_893919905446090572_n.jpg
 
T

Törölt tag 4082

Guest
(Miután hat évig vittünk egy közlekedési fejlesztés tervezését Szegen, egy intelligens környezetvédő kolléganőnk a promóvideó alapján megjegyezte hogy elég kevés benne az új zöld felület, ez csak beton, erre küldtem neki válaszként a fenti videót: "tervezőink észelilik a környezetvédelmi részleg érkezését" komment kíséretében)
Az embereket elnézve nemsokára a srác már fal. Vagy alap?
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Wilson and enzo

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 050
113
(Miután hat évig vittünk egy közlekedési fejlesztés tervezését Szegen, egy intelligens környezetvédő kolléganőnk a promóvideó alapján megjegyezte hogy elég kevés benne az új zöld felület, ez csak beton, erre küldtem neki válaszként a fenti videót: "tervezőink észelilik a környezetvédelmi részleg érkezését" komment kíséretében)
Ők még a szerencsésebbek közé tartoztak :D
 
T

Törölt tag 2361

Guest
tegnap hallottam a viccet:

Elmen a crnogorac (mondenegroi) valami arab orszagba es ossszefogdosot vmi arab asszonykat.
Letartoztatak es a birosagon ult meg 3 csavoval varva a birot.
Bemennek mindanyian, ott ul a biro, es melette ott al Juszuf a kivegzo mester.
Sora kerul a crnogorac, ez mit csinalt kerdi a biro - Fogdosta az asszonyainkat - Juszuf, ezt buntetsnek jol dugd seggbe.
De biro ur, tiltakozik a crnogorac, asszonyom es gyerekem van otthol, ez nagy szegyen lenne, nem lehetne vmi mas buntetes?
NEM!
sorra kerul a masodik csavo:
-Ez mit csinalt? - lopot! Juszuf, ennek vagd le a kezet!
aztan a harmadik csavo:
Es ez mit csinalt? Betort a boltba! Juszuf, ennek vagd le mind a 2 kezet!
sorra kerul a negyedik is:
Ez mit csinalt? Az alahot es az istent szidta a dzamiaban! Huuuuu, wazze... Juszuf, ennek vagd le a kezeit. aztan a labait is..ma mindenet vagd le...

Vege a targyalasnak, elkapja Juszuf a 4 csavot es vezeti ki a kivegzesre.. - Egyszer csak megszolal a crnogorac..

- Juszuf, haverom, baratom...el ne felejtsd kit kell megkurnod!!!
 
W

Wilson

Guest
Egy német autógyártó cég főmuftija gyárlátogatásra érkezik Magyarországra. Az első kérdése:

- Hát a Béla hol van?

Csodálkozva szaladnak rögtön a gyártósorra Béláért.

Így szól az igazgató Bélához:

- Guten Tag! Béla, jó látni téged, este lesz egy kis party nálunk, küldöm érted limuzin, te jössz el.

Másnap Béla elkésik a munkából, jön a főnöke:

- Béla, te miért késtél?

- Hát tudja, tegnap a német vezérigazgatóval kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni.

A főnöke felméri az erőviszonyokat és inkább hallgat. Két hét múlva a német kancellár érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszer csak megszólal a kancellár:

- Hát a Bélát merre találom?

Szemek újra kikerekednek, és már szaladnak is Béláért.

- Bélám, hogy vagy? Este Bécsben tartok egy összejövetel, küldöm érted helikopter, te jönni el.

Másnap a Béla újra elkésik. Főnöke dühöng, hogy a Béla tegnap a kancellárral itta le magát, de már nem bír magával, és megkérdezi:

- Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert?

- Ugyan, én még a pápát is ismerem - mondja Béla.

Főnöke elfehéredik, de nem akar hinni neki. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülőre ülteti a főnökét, és elrepülnek a Vatikánhoz. Megállnak előtte, és azt mondja a Béla:

- Én most bemegyek és öt perc múlva a pápával együtt fogok integetni önnek azon az ablakon.

Eltelik öt perc, a főnök felnéz az ablakban, és tényleg ott a Béla az ablakban a pápával. Ott helyben összeesik, és elájul. Jön egy japán turistacsoport, és elkezdik élesztgetni a főnököt, aki nagy nehezen magához tér.

- Mi történni magával? - kérdezik a japánok.

A főnök erőtlenül mutogat az ablak felé:

- Látják... azt... ott fenn...

Japánok felnéznek és megszólal az egyik:

- Látjuk, de ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett?