a gripen öreg mindenből eddig a legújabbat vettük. vagy vettünk veszünk részt a fejlesztésébe.Ebből Gripen gyár lesz plussz brazil egyuttmokodes, szerintem.
a gripen öreg mindenből eddig a legújabbat vettük. vagy vettünk veszünk részt a fejlesztésébe.Ebből Gripen gyár lesz plussz brazil egyuttmokodes, szerintem.
Nézd mindketten erősen “tájékozottak” vagyunk első kézből ,de nem gondoltam,hogy meglépik,ahogy korábban írtam nekem a szárazföld a terepen. Van ettől sokkal nagyobb prió a jelenlegi helyzetben.majd megérted akkor![]()
el kell dönteni akarunk potens légierőt vagy elég egy minimum. ha akarunk akkor türelemmel ki kell várni és nem szájalni. ha nem akkor meg mind1Nézd mindketten erősen “tájékozottak” vagyunk első kézből ,de nem gondoltam,hogy meglépik,ahogy korábban írtam nekem a szárazföld a terepen. Van ettől sokkal nagyobb prió a jelenlegi helyzetben.
A gyár csak arra kell, hogy be induljon a szakember képzés. Biztos vagyok benne, hogy a gyár volt a lényeges mint a hirtenbergnel. A Gripen , meg ez a gyár is csak a vérkeringésbe való be kerüléshez kellett.a gripen öreg mindenből eddig a legújabbat vettük. vagy vettünk veszünk részt a fejlesztésébe.
Tudsz valamit? Vagy mi ez a kincstári optimizmus?a gripen öreg mindenből eddig a legújabbat vettük. vagy vettünk veszünk részt a fejlesztésébe.
Te tudsz valami nem publikus infót, hogy ilyen magabiztos vagy ?el kell dönteni akarunk potens légierőt vagy elég egy minimum. ha akarunk akkor türelemmel ki kell várni és nem szájalni. ha nem akkor meg mind1
Még mindig katasztrófa![]()
Bréking: 12 új katonai repülÅgépet vásárol a Magyar Honvédségnek a kormány
12 darab L-39NG katonai kiképzÅ- és felderÃtÅrepülÅgép beszerzését jelentette be a Magyar Honvédség számára Maróth Gáspár védelmi fejlesztésekért felelÅs kormánybiztos.www.portfolio.hu
Csak jelzem, hogy a cseheknél asszem 6 kiképző gép jutott a 12+2 Gripenre.Bocs ha zavart, amiért rugóztam a festés témán.
Feleslegesnek tartom a 8 db kiképzőgépet és 4 db sugárhajtású szubszónikus felderítőgépet (???) egy 12+2 db-os flottához.
Ha lenne 36+6, drónok, tuzérség, több rétegű légvédelem, és minden lövészrajnak modern lövészpáncélos, akkor persze, költsünk ilyenre is.
Az ugye megvan, hogy az eredeti Zrínyi 2026-os program meghírdetésekor már szerepelt ez a pont - mint sarkalatos elem - a programban, és mitadisten pont a L-39 képével illusztrálták a kiadványt. Maróth meg akkor még sehol sem volt...Azt gondolom, hogy ez az a pont, amikor Maróth úrnak szépen fel kéne állnia és vennie a kalapját.
Persze, hogy persze!Szerintem ezt már úgy számolták, hogy plusz Gripenel. Legalábbis remélem.
Ez lényegtelen - ehhez a beszerzéshez egy magát komolyan vevő ember nem adhatja a nevét.Az ugye megvan, hogy az eredeti Zrínyi 2026-os program meghírdetésekor már szerepelt ez a pont - mint sarkalatos elem - a programban, és mitadisten pont a L-39 képével illusztrálták a kiadványt. Maróth meg akkor még sehol sem volt...
a 12 gépess repüllő század szerintem elég sok információt szolgáltat önmagába.Te tudsz valami nem publikus infót, hogy ilyen magabiztos vagy ?![]()
Plusz Gripen ?a 12 gépess repüllő század szerintem elég sok információt szolgáltat önmagába.
Mostanság 2022-öt irkálunk.Egészen 2020ig a Tempest megjelenéséig.![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..