1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Airbus A319

Diskurzus a(z) 'Szállító repülőgépek' témában - borisz által indítva @ 2018. január 3..

Címkék:
  1. torsen

torsen Well-Known Member

Nem tudom, de Hardy Mihályt kérdezték az ügyről, ő meg a Budapest Airport kommunikációjás vezetője. Szóval...

Mokiengine likes this.
  2. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Már megint nem indult be az Ancsa? Áder pár hónapon belül másodszor jár így és mindkétszer Bukarestbe ment volna. Mit gondolhatnak ezután a bocskorosok a magyar haderő állapotáról két röhögés közepette?

3. torsen

torsen Well-Known Member

Szerintem most az egyik légibuszt görbítette el egy kajaszállító.

4. blogen

blogen Well-Known Member

Próbálták kiskonténerben begyömöszölni azt a sok krími pezsgőt az orgiához. Ez van, ha a loadmastert havi százhúszért toboroztad! :D

eevil and Nagy Csaba like this.
  5. ms07

ms07 Well-Known Member

Már nem egyszer volt Kecsó-Bp-XY-Bp-Kecsó útvonal, szóval LisztFerin veszik fel a fejeseket

6. ms07

ms07 Well-Known Member

Ezt most komolyan kérdezted? Amióta van Airbus, szerinted Ancsáznak kormányrepülésekkor?

7. Celebra

Celebra Well-Known Member

Nem követem nyomon,de az Airbusok milyen arányban repülnek katonautaztatás ccéljábol?20%?

8. Nagy Csaba

Nagy Csaba Well-Known Member

catering-es kocsi is csak Ferihegyen van, tehát ha a fejeseink utaztak volna, akkor nem törik az Airbus.... :)

9. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Passz, az egyik Moszkvába ment, a másik meg vagy Airbus vagy Ancsa. Elvileg repül még az Ancsa is. Szóval az a kérdés hova tűnt a másik Airbus?

10. Nagy Csaba

Hun Air Force 1 Moszkvában a "Basi"-val, NER Force 2 pedig randi a catering kocsival Áder előtt...... Ancsa, pihi-szuszi.

11. torsen

torsen Well-Known Member

NER Force!!! Nagyon állat!!!

vilmoci likes this.
  12. borisz

borisz Well-Known Member

Olyan 444-es.

marton and arcas like this.
  13. Nagy Csaba

Nehogy elolvassa ezt a kommentedet a "Basi", mert a nemzeti Együttműködés Rendszere számára fontos.... Te meg valami 444-et emlegetsz ennek hallatán. Ejnye....

14. torsen

torsen Well-Known Member

Mi benne a 444? A NER az pejoratív, kritikai kifejezés? Orbánék mondják, hogy ami itt van az a NER...

fishbed and Nagy Csaba like this.
  15. Nagy Csaba

Ozy-tól nyúltam, copyright by Ozymandias :)

16. borisz

borisz Well-Known Member

Én ezzel valahogy csak az Indexen és a fentebb nevezett portálon találkozom, ott viszont hemzseg.
    Jó, esetleg H24.
    Na mindegy.

arcas likes this.
  17. Nagy Csaba

Te ilyen helyeken is tályékozódsz? nehogy tényleg a "Basi" füléig elérje ám.... Csak Téged féltelek.

18. borisz

borisz Well-Known Member

Nem tudom, ki az a Basi. Vannak dolgok, amiket megnézek ott. Pl. a kommenteknél a talmudi gyűlölet mindent elborító fröcsögését.

19. ms07

ms07 Well-Known Member

Félreértettél, én Áderre, Orbánra értettem a fejest.

Így legalább meg tudják magyarázni a Falcont, hogy kell tartalékba ilyen esetekre... :D

Nagy Csaba likes this.
  20. ms07

ms07 Well-Known Member

Most vagy nem olvastad a cikket, vagy nem tudtad értelmezni :) benne van, egyik Airbus vitte a Vajdát Putyinhoz, a másikkal ment volna Áder, ezt törték meg. Az Ancsa már alig repül amúgy is, politikus sose megy már a közelébe

Nagy Csaba likes this.

Ezen oldal megosztása