1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Dassault Falcon 7X

Diskurzus a(z) 'Szállító repülőgépek' témában - Terminator által indítva @ 2018. október 14..

1. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Nem akarok paraszt lenni, de.... Szal 22.000mrd Ft kb. a költségvetés kiadása. Ehhez képest ahány %nyi adót fizettél be annyi mindenhez van jogod. Ha a mi adonkbol van, ezért jogom van tudni dumát tovább viszem. ;)

2. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Ha már nem olvasod el és (természetesen megint) nem érted, valamint halvány lila fogalmad sincs amiről írsz, miért nem leszel úrrá a grafomániádon?:mad:

Nagy Csaba likes this.
  3. Masztiff

Elvileg az utolsó fillérig el kell számolnia a kormánynak a költségvetési törvény végrehajtásáról. Az marhaság, nem pedig parasztság, hogy ahány % adót fizettél be, annyi mindenhez van jogod. Akkor az Audi, Mercedes, Flextronics, stb. irányítaná (szigorúan jogok alapján) az országot. Bár belegondolva, lehet, hogy így is van....;)

Nagy Csaba likes this.
  4. arcas

arcas Well-Known Member

Még jó, hogy Te mindent értesz, meg hogy tudod, hogy én mit olvasok, meg hogy miről van fogalmam. Ráadásul lila.
    De a kedvedért megvárom míg kitomboljátok magatokat...Ti, ketten-hárman...
    ...azután visszatérhetnénk a Falconokhoz. Ha nem megerőltető. Kösziii :rolleyes:

borisz likes this.
  5. Masztiff

Tényleg halvány lila fogalmad sincs mit írtam, ezért a továbbiakban felesleges égetned magad értelmezési problémáid nyilvánossá tételével. Aki eltért a témától, az te voltál.;).

Nagy Csaba likes this.
  6. arcas

arcas Well-Known Member

Ebben a hsz-ben hol is van szó a Falcon-ról? (fejvakarás)
    Fuss neki még1x ;)

7. Masztiff

És a tieidben? Fuss neki még sokszor...;)

8. arcas

arcas Well-Known Member

Valaki segítsen már, mert ebben sem látom. o_O

9. Masztiff

Előbb a sajátjaidban keresd a Falcont...;):p

10. arcas

arcas Well-Known Member

Végre. Már haladsz. Csak így tovább!...;):p

vata, SilvioD and zeal like this.
  11. zeal

zeal Well-Known Member

Akkor ellenzekben volt a Fidesz, az zavart. :p
    Folyamatosan izelgetik oket, mindegy mit csinalnak. Egyebkent meg orulok neki, hogy nem az ellenzeknek akarnak megfelelni. A permanens hiszti es a jogos szamonkeres az ket kulon dolog. Csak ugy mondom. :rolleyes:

vata and arcas like this.
  12. migfun

migfun Well-Known Member

Nem kell megírni. Mint fentebb említettem, része a demokrácia nevű berendezkedésnek. Még az oly antidemokratikusnak tartott USA-ban is.
    Egyébként mi a fene olyan titkos rajta? Az összeg? Leíhatták volna, hogy nagy szükség van kormánygépre. Egyet lehet vele érteni? Igen. Volt egy jó lehetőség használt gépek beszerzésére, és élni kívánt vele a kormány. Igaz? Igen. Még jól is kijöhettek volna a kommunikációból, hogy lám, milyen ügyesen és költséghatékonyan tudták megoldani a helyzetet.

13. Masztiff

Te viszont továbbra sem mutatod a szellemi fejlődés semmilyen jelét.;):p
    Permanens hiszti volt 2002 után, csak úgy mondom. Ha zavart, hogy a fidesz ellenzékben volt, az a te problémád.:D
    Viszont a mostani ellenzék arra is képtelen, hogy értelmesen bármit számonkérjen. (Pedig volna mit.) Amit csinálnak, az nem hiszti, hanem vinnyogás.:mad:

14. arcas

arcas Well-Known Member

Pedig csak olvasnod kellene, de nagyon nem megy...na, kapsz még egy lehetőséget,...hátha :D:p

15. borisz

borisz Well-Known Member

Szóval nincs megírva. Azaz semmi sem írja elő. És nem is része az általam egyébként leköpött demokráciának. Akár megmondják mennyibe került, akár nem, ugyan úgy szavazhatsz és választható is vagy.
    Egyébként meg ne itt tessék rinyálni, megvan annak a módja. Olimpiát is lehetett már buktatni aláírásokkal. Igaz, helyette volt egy faji alapú.

16. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Ezeket a homoerotikus civakodásokat nem lehetne privátban intézni?

vilmoci, notaricon and tindalos like this.
  17. arcas

arcas Well-Known Member

De, egyébként ott szokásunk..., de most emeltük a tétet :)

18. Masztiff

Nem megy ez neked, hiába. Erőlködsz a semmin....:D

Nagy Csaba likes this.
  19. arcas

arcas Well-Known Member

Én megtaláltam legalább a szót egyszer - Te még erre sem voltál képes...harmatgyenge.
    ...simán elmegyek a ban-ig is, ...pedig más topikban most jön el az én időm...:rolleyes:
    Szóval szellemi képességeidet turbózd fel...és fuss - neki -még - 1x :D

20. Nagy Csaba

Nagy Csaba Well-Known Member

Konkrétan a 2. Falcon sehol sem lett bejelentve, egyszer csak megjelent Magyar lajstromban, de jól eldugva.
    Az pedig hogy Te csak egy oldalról tájékozódsz, az nem az én hibám.
    Ja és a direkt 36 nézett utána konkrétan hogy az állam nevében ki és mennyit is fizetett a 2. Falcon-ért.
    Kommunikáció a kormány részéről NULLA.
    Ezek után ugye lehet/nem lehet kérdezni...???...

fishbed likes this.

Ezen oldal megosztása