[HUN] Mil Mi-24 "Hind"

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
21 753
22 343
113
Sajnos akkor nem tudok segíteni...
Talán majd egyszer elérhető lesz.
Mindenesetre a doku film sem fedi teljesen a valóságot. A végén ünnepel hogy mindenki hazatért, ami tényszerűen nem igaz.
Errol a sztarirol lattam en is valami filmet, legalabbis ugy remlik. Talan Spekrumon, vagy Hystorin passz, de lehet mashol.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
17 610
26 332
113
Ismerkedés a Mi-24P helikopterrel - NKE másodéves honvéd tisztjelöltek látogatása a Börgöndi repülőnapon

"Talán lesz újból női Mi-24 hajózónk?"

https://harcihelikopter.blog.hu/201..._es_repulesiranyitoi_interju_bozsik_anna_alla

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
1 893
2 554
113
Szerintem ha a mi-24-eseinket önálló akciók helyett az új h145-ösökkel kombinálva vetnénk be akkor hatékonyabbak lennének és a túlélésük is garantálhatóbb lenne. Valamint így talán nappali bevetéseken is résztvehetnének. A h145-ök lennének a "szemeik és füleik". A kis madarak elől repülve a modernebb eszközeikkel hamarabb és biztonságosabban felderítenék a célokat, esetleges veszélyforrásokat. Gyorsaságuk, emelkedő képességük, beépített védelmi rendszereik és fegyverzetük kellő védelmet biztosítana nekik ahhoz, hogy utóbbiakat magukra vonva elhárítsák/kiiktassák. Miután elszabadították a poklot, ebbe a káoszba érkeznének szándékosan lemaradva a lassabb és hangosabb mi-24-es "nagyvasak" takarítani...Így talán megérné ezeket a páncélos szörnyetegeket tovább rendszerben tartani és költeni a hatékonyabb felfegyverzésükre.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 740
20 093
113
Szerintem ha a mi-24-eseinket önálló akciók helyett az új h145-ösökkel kombinálva vetnénk be akkor hatékonyabbak lennének és a túlélésük is garantálhatóbb lenne. Valamint így talán nappali bevetéseken is résztvehetnének. A h145-ök lennének a "szemeik és füleik". A kis madarak elől repülve a modernebb eszközeikkel hamarabb és biztonságosabban felderítenék a célokat, esetleges veszélyforrásokat. Gyorsaságuk, emelkedő képességük, beépített védelmi rendszereik és fegyverzetük kellő védelmet biztosítana nekik ahhoz, hogy utóbbiakat magukra vonva elhárítsák/kiiktassák. Miután elszabadították a poklot, ebbe a káoszba érkeznének szándékosan lemaradva a lassabb és hangosabb mi-24-es "nagyvasak" takarítani...Így talán megérné ezeket a páncélos szörnyetegeket tovább rendszerben tartani és költeni a hatékonyabb felfegyverzésükre.
A mi24 gyorsabb, nagyobb repteljesítményű.

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
1 893
2 554
113
Jó akkor csak visszavesznek egy kicsit a tempóból...hiszen az a lényeg, hogy ne ők érjenek oda először:D

• Tetszik
Reactions: zsolti

rudi

Well-Known Member
2015. november 30.
6 070
12 120
113
Szerintem ha a mi-24-eseinket önálló akciók helyett az új h145-ösökkel kombinálva vetnénk be akkor hatékonyabbak lennének
Talán arra a max. 5-6 évre ami még hátra van a Mi-24-nek meglesznek külön is...
Amúgy ha nagyon akarnak társat találni a H145M-nek bevetésekhez, akkor ott a MUM-T

• Tetszik
Reactions: Terminator

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
10 635
13 807
113
Srácok! Nem lehetne, hogy abbahagyjátok az ízléstelenséget Bozsik tisztjelölt kárára?
Igen. Jól látjátok, dekoratív a hölgy. És igen, ESETT IS! :D
De szerintem képzeljétek magatok inkább a helyébe! Milyen lehet, amikor mindezt a marháskodást szerencsétlen olvassa? o_O