• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 711
76 733
113
E5mfxuRWQAQT8To
 
K

kamm

Guest
Nem ertem, miert vagytok erre ugy ragyorsulva, nekem ez a Jelcin utan mar csak egy fityfiritty. A Jelcintol sem voltam elajulva az elejen, de az "ram nott", annak azert latom a szerepet mindenhol, ennek lenyegesen kevesebb helyen (terepen szaladgalashoz meg baromi draga jatekszer lenne.)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Nem ertem, miert vagytok erre ugy ragyorsulva, nekem ez a Jelcin utan mar csak egy fityfiritty. A Jelcintol sem voltam elajulva az elejen, de az "ram nott", annak azert latom a szerepet mindenhol, ennek lenyegesen kevesebb helyen (terepen szaladgalashoz meg baromi draga jatekszer lenne.)
Háát pedig valószínűleg ebből kell majd több. Ez a JLTV-vel lesz egy kategória.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 551
113
Nem ertem, miert vagytok erre ugy ragyorsulva, nekem ez a Jelcin utan mar csak egy fityfiritty. A Jelcintol sem voltam elajulva az elejen, de az "ram nott", annak azert latom a szerepet mindenhol, ennek lenyegesen kevesebb helyen (terepen szaladgalashoz meg baromi draga jatekszer lenne.)
A jelcin sok dologhoz túl nagy sajnos.
 
H

Hummen23

Guest
A jelcin sok dologhoz túl nagy sajnos.
Yörük lesz nem lesz, mit lehet tudni róla a semmin kívül? Bemutatták budaörsön, aztán csend a mai napig. A törökök 90 %-ban a magyar camoval promózzák, de ennyi.
Amúgy nekem nagy szerelmem ez a 4x4, több fantáziát látok benne mint a Gidránban.
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 948
7 722
113
Yörük lesz nem lesz, mit lehet tudni róla a semmin kívül? Bemutatták budaörsön, aztán csend a mai napig. A törökök 90 %-ban a magyar camoval promózzák, de ennyi.
Amúgy nekem nagy szerelmem ez a 4x4, több fantáziát látok benne mint a Gidránban.

Hát Jelcinel is így volt , megjelent Budaörsön aztán semmi infó egészen addig amíg decemberben benem gurulta az a 10db budapesten ... azóta van infó ...

Najó annyit lehetett tudni hogy decemberben jön a jelcin , de az is ilyen kétes infó volt ... valaki mintha írt volna olyat hogy hasonlóan jönnek majd a Yörükök is , év végén majd kiderül
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 551
113
Hát Jelcinel is így volt , megjelent Budaörsön aztán semmi infó egészen addig amíg decemberben benem gurulta az a 10db budapesten ... azóta van infó ...

Najó annyit lehetett tudni hogy decemberben jön a jelcin , de az is ilyen kétes infó volt ... valaki mintha írt volna olyat hogy hasonlóan jönnek majd a Yörükök is , év végén majd kiderül
A Jelcinről bent voltak infók erről bent is csend van.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 867
35 252
113
Csak ez a csend hazai viszonylatban is fura.
Talán van még más ajánlat is a kalapba ami a gidrán melletti garas után jött mert kiderült hogy komolyabban gondóljuk mint sokan akik csak hangoztatják...
De lehet az NMS árának vagy konstrukcióján megy még a csűrés csavarás hogy jobban járjunk.
Esetleg várunk valaki/k jóváhagyására akiknek gyártani is fogjuk.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 867
35 252
113
Ne feledjük az NMS be jókora összeg bele lett fécölve gyártó oldaláról elég jól össze is lett rakva elég csak ránézni mi mindenre gondoltak megalkotásakor... Ha viszont eladni nem tudják ablakon kidobott pénz. (és nem azért nehéz nekik eladni mert rossz lenne hanem egyéb tényezők miatt.) Tehát az alkupozíciónk kiválló és az idő előrre haladtával csak javúl. Kivétel ha betoppan valaki gyorsba
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0