[HUN] Rendőrség, határőrség, belbiztonság

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Végre helyre állna a személyes szuverenitásunk természetes rendje amit hosszú-hosszú ideje gyáva szar megszállók igyekeztek kiszedni a kezünkből és azóta is megy a sarokban rettegés ennek a gondolatától.

A türelmünk elég jól mérhető azon, hogy Eisenberger Benjámin és sok társa ágyban, párnák között halt meg, vagy, hogy bár teljességgel szembemegy a racionalitással az, hogy a szaporodásukkal pusztán az esetszám kezdett növekedésbe, a cigányság ellen eddig egy kritikus szimpátiakereső időszakban igen nagy, az első soroknak megfelelő gyáva szardarab regnálása alatt történt egy olyan gyilkossági sorozat, aminek a háttere amint elő kezdett bújni a sötétből, inkább nem lett akkora beszédtéma a sok türelmetlen ember itten kérem. Szóval hagyjuk a hülyeséget. Ha ma bármi elfajulna, akár ennek a következtében, hogy az emberek fegyvert kapnak, az a türelmük végtelenül cinikus kihasználásából eredne. Nem ejtenének szerintem sok könnyet a strici-dílerekért a merdzsóban, akiket valahogy sokáig nem lehet tettenérni, amiképpen adott vállalkozótípusért sem aki az x6-ból osztja az élet nehézségeiről az eszet a dolgozóinak. Gyűlt itt fel gőz az biztos, de a türelmetlenségnek ennek aligha sok köze van. :rolleyes:

Igen, valóban. Lezajlana aminek le kellene és végre nem kellene ócska rabszolgaként maguk ellen nevelgetniük a keresetük elvett részéből mindenféle csoportocskát, akik közben ugyanolyan magyarok, csak más...
Jaja, a sok suttyó fasz, aki közlekedni is képtelen normálisan, mostmár nem büntetőfékezne, kiugrálna a kocsiból,
hanem le is lőné a másikat.
A fegyvertartáshoz előbb kultúra kell, nem fordítva van.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 834
113
Jaja, a sok suttyó fasz, aki közlekedni is képtelen normálisan, mostmár nem büntetőfékezne, kiugrálna a kocsiból,
hanem le is lőné a másikat.
A fegyvertartáshoz előbb kultúra kell, nem fordítva van.
Legalább olyan mint az USA-ban? :D :D :D :D :D


Vagy mi a retket neveznél olyan kultúrának ami fegyvert is tart és messze előttünk lebegve mutatja az utat nekünk itt az elmaradt mucsán má' megint? :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Legalább olyan mint az USA-ban? :D :D :D :D :D


Vagy mi a retket neveznél olyan kultúrának ami fegyvert is tart és messze előttünk lebegve mutatja az utat nekünk itt az elmaradt mucsán má' megint? :D
Lehet, hogy ezek a számok magasabbak, de van egy rohadt nagy különbség pl az USA-val.
Míg ott mindenki le se szrja, hogy te mit csinálsz, amíg mást nem zavarsz vele, addig Mo-n mindenki
önkéntes rendőrködik és betiltana mindent is.
Ez párosulva a nagy arányú kompromisszum képtelenséggel , sok jót sztem nem szülne.
De most beszólogatáson kívül menj úgy végig pl Bp-en, hogy figyeled hányan lesznek agresszívak,
egyébként teljesen jelentéktelen dolgok miatt.
Legyen az az utakon, boltban, hivatalban, bárhol.
Gáz.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 834
113
Lehet, hogy ezek a számok magasabbak, de van egy rohadt nagy különbség pl az USA-val.
Míg ott mindenki le se szrja, hogy te mit csinálsz, amíg mást nem zavarsz vele, addig Mo-n mindenki
önkéntes rendőrködik és betiltana mindent is.
Ez párosulva a nagy arányú kompromisszum képtelenséggel , sok jót sztem nem szülne.
De most beszólogatáson kívül menj úgy végig pl Bp-en, hogy figyeled hányan lesznek agresszívak,
egyébként teljesen jelentéktelen dolgok miatt.
Legyen az az utakon, boltban, hivatalban, bárhol.
Gáz.
Jaja, ott 'csak' a számok magasabbak, de ott végtelen türelemmel mészárolták le a többieket ezek az elkövetők. :D Ez már szánalmas szint sir. :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Akkor végre elérnénk a demokrácia legfejlettebb szintjét és végre megveregethetnénk a vállunkat, hogy az USA csodálatos példamutatására felkészültünk és immáron igazi, csillámpónis demokrácia vagyunk. :D
És akkor sikerült egy nagyon cinikusnak szánt, de teljesen semmitmondó postot elhelyezni.
Miért kéne úgy csinálni, mint az USA amúgy?
Ahol egyébként nem az apacsok vagy bármilyen jelenkori demagóg faszság miatt van így a fegyvertartás,
hanem egyedül a történelmi hagyományok miatt.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Blitz97 and Pogány

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 207
113
Jaja, ott 'csak' a számok magasabbak, de ott végtelen türelemmel mészárolták le a többieket ezek az elkövetők. :D Ez már szánalmas szint sir. :D

Ezel a "SirH..." fedőnevű taggal kapcsolatban felmerülő sanda-gyanús kérdés bennem: egy Bobro fórum-klón??? :eek:

Remélem, hogy nem! Remélem "csak magától" olyan-amilyen! :confused: + :rolleyes: + :eek:
Sőt, az első változatnál az is sokkal jobb, ha pénzért! Már lassan annak is inkább örülnék: :hadonaszos:

.

... + : :p :p :p !

.



.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 834
113
És akkor sikerült egy nagyon cinikusnak szánt, de teljesen semmitmondó postot elhelyezni.
Ugyan. Ha mintaként van elénkállítva, mint a nyugati világ vezetője amiből a 'nyugat kultúrális fölénye' származik, akkor ez a példa nem? Vagy esetleg egy alja kultúra hazugságáról beszélünk, ami mindig is csak ennyit tudott? Hiszen az ezt megelőző posztodban a kultúra hiányát feltételezted kis hazánkról, aminek fel kellene nőnie valamilyen mintához, ami fegyvert tart olyan mértékben, hogy minta lehessen. Érthető hát, ha az általad is rajongott világkép vezető államát veszem például, hiszen belőle származtatik a minta az atlanti világ felszólalóiban. A minta pedig ez. Rendszeres tömeggyilkosság, bandaháborúk, gyilkosság, koncentrációs tábor fenntartása egy kis országtól erővel elszakított területen, tömeges gyerekgyilkosságok világszerte járulékos veszteségként, sorozatgyilkosok, beteges oktatási felfogás, pederaszta gyanúba keveredett vezetők...., végtelen sora annak, amit büszkén modernitásként a genetikájukban hordozónak méltatnak az okozói amíg a lényegre rá nem mutat valaki.

És bár ennek fényében valóban érzékelhető a cinizmus megfelelő mértéke a hozzászólásomban, ugyanakkor mégis tényszerű, hogy nap mint nap ez van elénkállítva, mantrázva, hogy az eddig kitalált legjobb rendszer, blablabla... Ha ez jó, milyen a rossz? :D Ja, az pont az, amit kerültök mint a tűz, a természetes igazság és az erre kényszeríthető szolgáltatása és minden hasonló dolog, ami a szutyok kavarását akadályozá, aminek nap mint nap vannak áldozatai. Szóval mivel ez példaképként van kijelentve mindennap, így nyilván követendő és az általad elvárt valamiféle magaskultúrát akkor fogjuk elkezdeni karcolni, ha ennek megfelelünk, azaz ennek való megfelelésnek pedig a fentiek rendszeres elkövetése kell legyen az alapja. Szóval a baj nem az én készülékemben van azt gondolom.
Miért kéne úgy csinálni, mint az USA amúgy?
A fentieket lásd.
Ahol egyébként nem az apacsok vagy bármilyen jelenkori demagóg faszság miatt van így a fegyvertartás,
hanem egyedül a történelmi hagyományok miatt.
Csak a jelen államiságunkkal a kultúrális hagyományunk többszörösét tudjuk felmutatni a kiváló USA-hoz képest, ja, A Brit Birodalomhoz képest is, aminek mindig része volt a fegyveres lakosság bár a mindenkori nyugati törekvések ezt mindig A RENDSZERREL igyekeztek akadályozni hogy könnyebben tudjanak a zavarosban halászni, szóval nem is értem, hogyan merészelsz erre hivatkozni hacsak nem a részemről el nem fogadott cinizmussal, ami az esetedben így sem állná meg a helyét a fentiek miatt.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ugyan. Ha mintaként van elénkállítva, mint a nyugati világ vezetője amiből a 'nyugat kultúrális fölénye' származik, akkor ez a példa nem? Vagy esetleg egy alja kultúra hazugságáról beszélünk, ami mindig is csak ennyit tudott? Hiszen az ezt megelőző posztodban a kultúra hiányát feltételezted kis hazánkról, aminek fel kellene nőnie valamilyen mintához, ami fegyvert tart olyan mértékben, hogy minta lehessen. Érthető hát, ha az általad is rajongott világkép vezető államát veszem például, hiszen belőle származtatik a minta az atlanti világ felszólalóiban. A minta pedig ez. Rendszeres tömeggyilkosság, bandaháborúk, gyilkosság, koncentrációs tábor fenntartása egy kis országtól erővel elszakított területen, tömeges gyerekgyilkosságok világszerte járulékos veszteségként, sorozatgyilkosok, beteges oktatási felfogás, pederaszta gyanúba keveredett vezetők...., végtelen sora annak, amit büszkén modernitásként a genetikájukban hordozónak méltatnak az okozói amíg a lényegre rá nem mutat valaki.
Nem ezt mondtam. Nem valakihez kell felnőni, hanem magához a tárgyalt dologhoz.
Mitől lenne meg a fegyvertartás kultúrája Mo-n mégis?
Az, hogy Te meg paranoid valami miatt rögtön valakit hiszel bármi mögött is, meg ne az én problémám legyen már.
Nyilván abban sem adsz igazat nekem, hogy kritikán aluli ahogy a trs nagy része viszonyul a másikhoz?
/és NEM valaki máshoz képest, NEM pártállástól függően, hanem objektíve/
Ilyen frusztrációra én nem engednék rá még fegyvereket is.

A többit meg hagyjuk is. Szépen mondod vissza a 10+ éves ellenségképes bullshitet amit a Bonsaiduce makog.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 834
113
Nem ezt mondtam. Nem valakihez kell felnőni, hanem magához a tárgyalt dologhoz.
Érdekes, hogy mástól, akinek ezek szerint ezt nem sikerült megugrania ezt nem várod el, sőt, az egyértelmű összes megtörtént eset ellenére ezek csak számok. :D
Mitől lenne meg a fegyvertartás kultúrája Mo-n mégis?
Mondjuk attól, hogy még a gyerekeknek is volt amikor idejöttünk. Egy ilyen szintű együttműködésre képes kultúrát sikerült sikerült aztán lassan 1100 év alatt lebontani a nyugati magasszinttel ezzé ami ma van. Ha olvasol Jókait, akkor majd rájössz, hol kezdett elveszni igazán a fegyvertartás itthon, ha olvasol Wass Albertet, akkor rájössz, hogy még nemrég is igyekeztünk azért. Szóval először a kultúra ismeretét lehetne elvárni a megszólalás előtt őlordságodtól is.
Az, hogy Te meg paranoid valami miatt rögtön valakit hiszel bármi mögött is, meg ne az én problémám legyen már.
köpés
Nyilván abban sem adsz igazat nekem, hogy kritikán aluli ahogy a trs nagy része viszonyul a másikhoz?
Tapsolj a fejlett nyugat beáramlásának. Faszomizmus, faszizmus és minden amire szüksége van az egészséges társadalomnak. :D Majd amikor ezek ki lesznek vonva a képletből, esélyesen agyvelővel együtt, akkor megint rendben lesz.
Ilyen frusztrációra én nem engednék rá még fegyvereket is.
Mert tartasz tőle, hogy megtisztítanák a fertőtől a jelenlegi alacsony szintet amin tartva vagyunk.
A többit meg hagyjuk is. Szépen mondod vissza a 10+ éves ellenségképes bullshitet amit a Bonsaiduce makog.
Nem tudom ki ő, úr-e vagy hölgy, de valószínűleg kiválóan megértenénk egymást.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Érdekes, hogy mástól, akinek ezek szerint ezt nem sikerült megugrania ezt nem várod el, sőt, az egyértelmű összes megtörtént eset ellenére ezek csak számok. :D

Mondjuk attól, hogy még a gyerekeknek is volt amikor idejöttünk. Egy ilyen szintű együttműködésre képes kultúrát sikerült sikerült aztán lassan 1100 év alatt lebontani a nyugati magasszinttel ezzé ami ma van. Ha olvasol Jókait, akkor majd rájössz, hol kezdett elveszni igazán a fegyvertartás itthon, ha olvasol Wass Albertet, akkor rájössz, hogy még nemrég is igyekeztünk azért. Szóval először a kultúra ismeretét lehetne elvárni a megszólalás előtt őlordságodtól is.

köpés

Tapsolj a fejlett nyugat beáramlásának. Faszomizmus, faszizmus és minden amire szüksége van az egészséges társadalomnak. :D Majd amikor ezek ki lesznek vonva a képletből, esélyesen agyvelővel együtt, akkor megint rendben lesz.

Mert tartasz tőle, hogy megtisztítanák a fertőtől a jelenlegi alacsony szintet amin tartva vagyunk.

Nem tudom ki ő, úr-e vagy hölgy, de valószínűleg kiválóan megértenénk egymást.
Hűha.
TE voltál az, aki bármilyen külső dologra kezdett itt vergődni, előtted senki sem beszélt US vagy másról.
Mert, hogy valaki Téged ezek szerint üldöz és nagyon félelmetes lehet, hogy mindenről is eszedbe jut.

Milyen 1100év? A mai fegyvertartáshoz való viszonynak, az azzal járó felelősségnek mégis mi a szar köze van
Jókaihoz? A jelenről van szó, nem 25-50-100 évvel ezelőttről.
Milyen tuggyukik voltak, akik már 1100 éve konstans és azóta is következetesen lebontanak valamit?
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 834
113
Hűha.
TE voltál az, aki bármilyen külső dologra kezdett itt vergődni, előtted senki sem beszélt US vagy másról.
Mert, hogy valaki Téged ezek szerint üldöz és nagyon félelmetes lehet, hogy mindenről is eszedbe jut.

Milyen 1100év? A mai fegyvertartáshoz való viszonynak, az azzal járó felelősségnek mégis mi a szar köze van
Jókaihoz? A jelenről van szó, nem 25-50-100 évvel ezelőttről.
Milyen tuggyukik voltak, akik már 1100 éve konstans és azóta is következetesen lebontanak valamit?
Na akkor takarodsz ignórra. Hagyományból mai dátum szintű fostalicska szintre képes emberekkel nem vitázok. Sz'asz.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Hát persze hogy nem elégedett meg a cigarettával a cigány
Forrás: https://kuruc.info/r/35/255491/
Továbbra is azt kell leírnom, hogy itt mindenki a lelkecskéket, meg az okokat szeretné megoldani. Pedig egyszerűen megoldható a dolog. Ha cigánypajti(meg minden deviáns egyed) tudja, hogy ha ilyet csinál a saját vérében fog fetrengeni, ötször meggondolja.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Továbbra is azt kell leírnom, hogy itt mindenki a lelkecskéket, meg az okokat szeretné megoldani. Pedig egyszerűen megoldható a dolog. Ha cigánypajti(meg minden deviáns egyed) tudja, hogy ha ilyet csinál a saját vérében fog fetrengeni, ötször meggondolja.
Tudjuk, tudjuk.......

-Őrmester úr! Lobog a tollam?
-Lobog fiam!
:D
csendor_30.jpg
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Továbbra is azt kell leírnom, hogy itt mindenki a lelkecskéket, meg az okokat szeretné megoldani. Pedig egyszerűen megoldható a dolog. Ha cigánypajti(meg minden deviáns egyed) tudja, hogy ha ilyet csinál a saját vérében fog fetrengeni, ötször meggondolja.
Tudod mit?
Gondolkoztam! Legyen.
Csináljunk újra Csendőrséget.
De csak akkor vagyok benne, ha nem ilyen anti-apacs testület lesz, hanem szájbaverik a nádasírtó, szállodát
tóparton építő lölőket, tiborcokat is :D
Meg a német antifa mellett a német neonácit is, hogy hazáig csúszik a taknyán.

Ja, és ha a régi-régi egyenruha lesz, nem a horthysta :D
/a monarchiás sztem sokkal szebb/

Deal? :D

Edit:
Itt vitatkoztam én valakivel, hogy milyen hülye vagyok /nyilván,de az most mind1/, hogy felvetettem
milyen gáz, hogy manapság már nem tiszteleg a rendőr ha megállít?
Itt is ez történik pedig /0:12 körül/

 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1711