[HUN] Rendőrség, határőrség, belbiztonság

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 771
3 200
113
Mondok jobbat előző Szolg helyemen mivel nincs jogosítványom volt egy kijelölt társam aki vezetett vagy egy őrnagy furikazott vagy egy alezredes :oops: Élni tudni kell:rolleyes:
Ennyire nincs utánpótlás sehol.
Nincs jogosítvanyod?! Hát gratulálok! Hogy a francba vették fel egyáltalán? Inkább hallgass. Mert ez rád nézve is szégyen!
 
  • Vicces
Reactions: hete

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 896
35 396
113
Ha sorozást kellene bevezetni valamilyen formában azt én a határőrség és eü és országos adminisztráció formályában vezetném be és munkaszolgálatos formájában. (a munkaszolgálat itt csunyán hangzik de egy intézményt nem szabad egy adott eseményhez kötni és elítélni.) munkaszolgálatnak többszáz éves hagyománya van... (igazából már a piramisok is...)

De határőrség esetében semmiféle képp sem tekintenék el a sorállománytól (elsősorban önkéntes alapon szükség esetén sorozással.)

és akkor jöhet a határőrség fejlesztése. X járműre ad az eu forrást hylux páncélozott nem páncélozott vegyesen. Gidrán NSM 4x4 felderítő stb...
akár pár db extrrémterepjáró 8x8 vagy lánc esetleg 2 éltű teknika.úszsóképes akár apc duna nagy folyó


uav dron képesség alap. helikopter alap. eu alap van rá. (a partiőrség hajói drágák ezért nagyok lehetnek a számok.)
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 896
35 396
113
ha már fele annyit meg lehetne igényelni mint a partiőrségek az már jó pénz lenne sok milliárd eszközbeszerzés (hisz kontra1 hajó sok milliárd.)
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 484
64 199
113


A közvetlen telekszomszédom házát és embermagasságú szeméthalmát láthatjuk itt. Avagy ilyen az, amikor a híradóból tudja meg az ember, hogy menni kell a telekre, mert lehet, hogy már nincs meg. De szerencsére az eső miatt nem terjedt át hozzánk, csakhogy ez nem vígasz, mert az egyik sittes cigány gyújtogatja fel a másikat.
Én csak azzal tudtam korábban elejét venni a környékbeli parcellák víkendházainak további feltörésének, hogy mikor az egyiknél épp a kertemből láttam, hogy megy a lakatfeszegetés, átszóltam, hogy épp úton van a tulaj.
Ez még nem hatott, ezért azt is hozzátettem, hogy amúgy abban a házban vágtak már le kötélről valakit, aki állítólag hetekig ott himbálózott, mire rátaláltak.
Ez bevált, mert az ilyen halottas dolgoktól félnek.

Az egész környéket ellepték a vidékről felvándorolt bőrtönviselt szerencsétlen cigányok, akik egymást se kímélik. Mind sittes, drogfüggő, nyomorult.
Most azt panaszolták el nekem, hogy ez a gyújtogató valami Niki, az egyik cigány volt szeretője, aki a herbáltól bekattant és most gyújtogat.
Tavaly nyáron valóban volt ott egy roma csaj, aki fényes nappal a kert közepére szart, öröm volt látni.

Mivel 2001 elején a mi nagy kerti faházunkat is felgyújtották, mivel nem tudtak betörni, így már nem tartok lent semmi értékeset. Így is bemásztak és megpróbálták elvonszolni az egyik megmaradt nagy rozsdás vaslemezt, amivel már én se tudtam mit kezdeni. Átvonszolták a kerítésem lenyomva a szomszéd telekre, végül otthagyták. Majd egy hétre rá nekem panaszkodtak, hogy milyen kurva nehéz volt.

A szeméthalmot már háromszor feljelentettem, de a hatóság nem tud tenni semmit. A közteresek a rendőrökre, a rendőrök a közteresekre mutogatnak.
A Katasztrófavédelemnek hivatalból lépnie kéne az ügyben, de ők szintén nem tesznek semmit.
A Vízművek nem tudott lemenni a dunaparti 1000mm-es nagyvezetékéhez, amit most cseréltek a Duna medre alatt. De végül valahogy megoldották, így a munkaterületük egy része legalább megtisztult.
Az a baj, hogy Csepelen valahogy se a környezetvédelem, se a rendőrség nem valami acélos. Az egész kerület egy egybefüggő szeméthalom.
De a legjobb, hogy pár éve egyszer úgy jártam, hogy hallom, valaki puskával lövöldözik a környéken. Erre egyszer csak felbukkan egy rendőrautó. Megkérdi a rendőr tőlem, hogy hallottam-e lövéseket, mert valakitől bejelentést kaptak. Mondom igen, valaki biztosan a fácánokra vadászik. És visszakérdezett a rendőr, hogy ezt itt szerintem lehet-e?
Mondtam nekik, hogy mivel ez XXI. kerület, belterület, itt biztos, hogy nem lehet lövöldözni! Ja, oké, akkor körbenézünk...
A rendőr tőlem kérdezi meg, hogy hol lehet lövöldözni és hol nem?!

Ez itt pedig egy minden részletében tipikus csepeli történet:


Nem az idén barnultak száguldoznak a lakótelep melletti putrivilágban, amit nyakig ellep a felhalmozott szemét, kisodródnak, megdobódnak a szeméthegyen, berongyolnak a házba, majd szétszaladnak.
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 631
11 328
113


A közvetlen telekszomszédom házát és embermagasságú szeméthalmát láthatjuk itt. Avagy ilyen az, amikor a híradóból tudja meg az ember, hogy menni kell a telekre, mert lehet, hogy már nincs meg. De szerencsére az eső miatt nem terjedt át hozzánk, csakhogy ez nem vígasz, mert az egyik sittes cigány gyújtogatja fel a másikat.
Én csak azzal tudtam korábban elejét venni a környékbeli parcellák víkendházainak további feltörésének, hogy mikor az egyiknél épp a kertemből láttam, hogy megy a lakatfeszegetés, átszóltam, hogy épp úton van a tulaj.
Ez még nem hatott, ezért azt is hozzátettem, hogy amúgy abban a házban vágtak már le kötélről valakit, aki állítólag hetekig ott himbálózott, mire rátaláltak.
Ez bevált, mert az ilyen halottas dolgoktól félnek.

Az egész környéket ellepték a vidékről felvándorolt bőrtönviselt szerencsétlen cigányok, akik egymást se kímélik. Mind sittes, drogfüggő, nyomorult.
Most azt panaszolták el nekem, hogy ez a gyújtogató valami Niki, az egyik cigány volt szeretője, aki a herbáltól bekattant és most gyújtogat.
Tavaly nyáron valóban volt ott egy roma csaj, aki fényes nappal a kert közepére szart, öröm volt látni.

Mivel 2001 elején a mi nagy kerti faházunkat is felgyújtották, mivel nem tudtak betörni, így már nem tartok lent semmi értékeset. Így is bemásztak és megpróbálták elvonszolni az egyik megmaradt nagy rozsdás vaslemezt, amivel már én se tudtam mit kezdeni. Átvonszolták a kerítésem lenyomva a szomszéd telekre, végül otthagyták. Majd egy hétre rá nekem panaszkodtak, hogy milyen kurva nehéz volt.

A szeméthalmot már háromszor feljelentettem, de a hatóság nem tud tenni semmit. A közteresek a rendőrökre, a rendőrök a közteresekre mutogatnak.
A Katasztrófavédelemnek hivatalból lépnie kéne az ügyben, de ők szintén nem tesznek semmit.
A Vízművek nem tudott lemenni a dunaparti 1000mm-es nagyvezetékéhez, amit most cseréltek a Duna medre alatt. De végül valahogy megoldották, így a munkaterületük egy része legalább megtisztult.
Az a baj, hogy Csepelen valahogy se a környezetvédelem, se a rendőrség nem valami acélos. Az egész kerület egy egybefüggő szeméthalom.
De a legjobb, hogy pár éve egyszer úgy jártam, hogy hallom, valaki puskával lövöldözik a környéken. Erre egyszer csak felbukkan egy rendőrautó. Megkérdi a rendőr tőlem, hogy hallottam-e lövéseket, mert valakitől bejelentést kaptak. Mondom igen, valaki biztosan a fácánokra vadászik. És visszakérdezett a rendőr, hogy ezt itt szerintem lehet-e?
Mondtam nekik, hogy mivel ez XXI. kerület, belterület, itt biztos, hogy nem lehet lövöldözni! Ja, oké, akkor körbenézünk...
A rendőr tőlem kérdezi meg, hogy hol lehet lövöldözni és hol nem?!

Ez itt pedig egy minden részletében tipikus csepeli történet:


Nem az idén barnultak száguldoznak a lakótelep melletti putrivilágban, amit nyakig ellep a felhalmozott szemét, kisodródnak, megdobódnak a szeméthegyen, berongyolnak a házba, majd szétszaladnak.
Már egyszer erről beszéltünk itt valamelyik topikban.
Többször több helyre érdemes bejelentést tenni. A jegyző a birtokvédelmi eljáráson keresztül tudna tenni az ügy érdekében. A rendőrségnél hulladékgazdálkodás rendjének megsértése miatt lenne érdemes feljelentést tenni. Ha van közte nagyobb mennyiségű fémhulladék, akkor a NAV-nál is.
A kormányhivatal környezetvédelmi osztályánál szintén, ahogy a katasztrófavédelemnél is.
Lépniük kell. Csak ehhez néha folyamatos noszogatásra van szükségük.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 484
64 199
113
Már egyszer erről beszéltünk itt valamelyik topikban.
Többször több helyre érdemes bejelentést tenni. A jegyző a birtokvédelmi eljáráson keresztül tudna tenni az ügy érdekében. A rendőrségnél hulladékgazdálkodás rendjének megsértése miatt lenne érdemes feljelentést tenni. Ha van közte nagyobb mennyiségű fémhulladék, akkor a NAV-nál is.
A kormányhivatal környezetvédelmi osztályánál szintén, ahogy a katasztrófavédelemnél is.
Lépniük kell. Csak ehhez néha folyamatos noszogatásra van szükségük.
Ezt mind megtettem. Azt mondják, jól ismerik a helyzetet, de sajnos nem tudnak tenni semmit. Nincs erre ember.
 
  • Tetszik
  • Szomorú
Reactions: fishbed and Blitz97

Autodidaktakatona

Well-Known Member
2019. január 13.
1 563
7 011
113


A közvetlen telekszomszédom házát és embermagasságú szeméthalmát láthatjuk itt. Avagy ilyen az, amikor a híradóból tudja meg az ember, hogy menni kell a telekre, mert lehet, hogy már nincs meg. De szerencsére az eső miatt nem terjedt át hozzánk, csakhogy ez nem vígasz, mert az egyik sittes cigány gyújtogatja fel a másikat.
Én csak azzal tudtam korábban elejét venni a környékbeli parcellák víkendházainak további feltörésének, hogy mikor az egyiknél épp a kertemből láttam, hogy megy a lakatfeszegetés, átszóltam, hogy épp úton van a tulaj.
Ez még nem hatott, ezért azt is hozzátettem, hogy amúgy abban a házban vágtak már le kötélről valakit, aki állítólag hetekig ott himbálózott, mire rátaláltak.
Ez bevált, mert az ilyen halottas dolgoktól félnek.

Az egész környéket ellepték a vidékről felvándorolt bőrtönviselt szerencsétlen cigányok, akik egymást se kímélik. Mind sittes, drogfüggő, nyomorult.
Most azt panaszolták el nekem, hogy ez a gyújtogató valami Niki, az egyik cigány volt szeretője, aki a herbáltól bekattant és most gyújtogat.
Tavaly nyáron valóban volt ott egy roma csaj, aki fényes nappal a kert közepére szart, öröm volt látni.

Mivel 2001 elején a mi nagy kerti faházunkat is felgyújtották, mivel nem tudtak betörni, így már nem tartok lent semmi értékeset. Így is bemásztak és megpróbálták elvonszolni az egyik megmaradt nagy rozsdás vaslemezt, amivel már én se tudtam mit kezdeni. Átvonszolták a kerítésem lenyomva a szomszéd telekre, végül otthagyták. Majd egy hétre rá nekem panaszkodtak, hogy milyen kurva nehéz volt.

A szeméthalmot már háromszor feljelentettem, de a hatóság nem tud tenni semmit. A közteresek a rendőrökre, a rendőrök a közteresekre mutogatnak.
A Katasztrófavédelemnek hivatalból lépnie kéne az ügyben, de ők szintén nem tesznek semmit.
A Vízművek nem tudott lemenni a dunaparti 1000mm-es nagyvezetékéhez, amit most cseréltek a Duna medre alatt. De végül valahogy megoldották, így a munkaterületük egy része legalább megtisztult.
Az a baj, hogy Csepelen valahogy se a környezetvédelem, se a rendőrség nem valami acélos. Az egész kerület egy egybefüggő szeméthalom.
De a legjobb, hogy pár éve egyszer úgy jártam, hogy hallom, valaki puskával lövöldözik a környéken. Erre egyszer csak felbukkan egy rendőrautó. Megkérdi a rendőr tőlem, hogy hallottam-e lövéseket, mert valakitől bejelentést kaptak. Mondom igen, valaki biztosan a fácánokra vadászik. És visszakérdezett a rendőr, hogy ezt itt szerintem lehet-e?
Mondtam nekik, hogy mivel ez XXI. kerület, belterület, itt biztos, hogy nem lehet lövöldözni! Ja, oké, akkor körbenézünk...
A rendőr tőlem kérdezi meg, hogy hol lehet lövöldözni és hol nem?!

Ez itt pedig egy minden részletében tipikus csepeli történet:


Nem az idén barnultak száguldoznak a lakótelep melletti putrivilágban, amit nyakig ellep a felhalmozott szemét, kisodródnak, megdobódnak a szeméthegyen, berongyolnak a házba, majd szétszaladnak.
Ez a kibaszott hétköznapi valóság a sikerpropaganda mögött, és az elmúlt 33 év rombolásának a végeredménye több területen. Annyi, hogy már Bp.n is az jelenik meg ami már jó 2 évtizede vidéken rég tapasztalható....
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 586
68 205
113
Éppen a napokban írtam arról, hogy kommunisták (egyébként jelentéktelen) egy csoportja megemlékezést szervezett április 4-ről, ahogyan ők nevezik, "hazánk felszabadulásáról", ami a valóságban egy olyan megszállás kezdete volt, amihez kevés fogható volt a magyar történelemben. Mindenesetre a hatályos jogszabályok szerint a rendőrségnek - legalább utólag - fel kellett volna lépnie, elvégre tiltott önkényuralmi jelképeket is közszemlére tettek. Semmi nem történt.

Arról is hallani lehetett már, hogy a rendőrség eljárás alá vonta Incze Bélát, a Légió Hungária vezetőségi tagját, mert mozgalma egy magánterületen emlékezett a budavári kitörés hőseire.
Forrás: https://kuruc.info/r/2/257608/
 
  • Dühítő
Reactions: enzo

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
942
8 160
93
Ez ma Magyarország:

Bent voltam ma a helyi bevásárlóközpontban és két nem napon barnult huszonéves 4 üveg méregdrága szeszesitallal fut kifelé a bejáraton kihasználva hogy az őr nincs ott...én észrevettem és kiabálva futottam utánnuk, hogy álljanak meg, mindenki csak nézett...kisprinteltünk az üzletből át a parkolón megkerültük az üzletet én meg utánuk: "Mosolyogjatok srácok! Veszlek ám a telókamerán titeket!"a hülyék vissza is néztek...aztán kérdeztem tőlük vidáman: "Az állomás felé megyünk??" ...sokkal gyorsabb voltam, még régen 5 évig wing-tsunoztam meg itthon kondizom aztán pár év krav maga jött...úgy örültem, végre lesz valami és hogy mindkettőt legépelem a g.cibe...lefociztam magamban és ezek meg lerakták a piát...majd elfutottak...visszavittem a negy üveg piát és ott vigyorgott mindenki meg telefonálgatott én meg leraktam a nyugdijas biztonságiőrnek, aztán bementem vásárolni.
Erre mikor megyek ki az egyik helyi orvos aki látta a lottózoból az egészet, mondja nekem: HOGY ÉN VIGYÁZZAK MAGAMRA BAMEG mert ezeket ismeri mindig igy lopnak és még soha senkinek nem sikerült elkapnia őket ez volt az első eset, de vigyázzak....Mondom legyilkolnak vagy mi? Jaaj neeem ahozz kis csírák ezek, de senkinek nem hiányzik a fenyegetés meg a verés...egyedül este ne mászkáljak...meg a családnak sem jó! Mondtam neki itt a kamerafelvétel a telefonomon ;)
Hát most kurvára ugyanígy kimegyek este bmeg!! Milyen ország ez basszki?? Ha teszel valamit te jársz rosszul, teged támadnak be??? Hol a f.szba van a hatóság???
 

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
942
8 160
93
Ez ma Magyarország:

Bent voltam ma a helyi bevásárlóközpontban és két nem napon barnult huszonéves 4 üveg méregdrága szeszesitallal fut kifelé a bejáraton kihasználva hogy az őr nincs ott...én észrevettem és kiabálva futottam utánnuk, hogy álljanak meg, mindenki csak nézett...kisprinteltünk az üzletből át a parkolón megkerültük az üzletet én meg utánuk: "Mosolyogjatok srácok! Veszlek ám a telókamerán titeket!"a hülyék vissza is néztek...aztán kérdeztem tőlük vidáman: "Az állomás felé megyünk??" ...sokkal gyorsabb voltam, még régen 5 évig wing-tsunoztam meg itthon kondizom aztán pár év krav maga jött...úgy örültem, végre lesz valami és hogy mindkettőt legépelem a g.cibe...lefociztam magamban és ezek meg lerakták a piát...majd elfutottak...visszavittem a negy üveg piát és ott vigyorgott mindenki meg telefonálgatott én meg leraktam a nyugdijas biztonságiőrnek, aztán bementem vásárolni.
Erre mikor megyek ki az egyik helyi orvos aki látta a lottózoból az egészet, mondja nekem: HOGY ÉN VIGYÁZZAK MAGAMRA BAMEG mert ezeket ismeri mindig igy lopnak és még soha senkinek nem sikerült elkapnia őket ez volt az első eset, de vigyázzak....Mondom legyilkolnak vagy mi? Jaaj neeem ahozz kis csírák ezek, de senkinek nem hiányzik a fenyegetés meg a verés...egyedül este ne mászkáljak...meg a családnak sem jó! Mondtam neki itt a kamerafelvétel a telefonomon ;)
Hát most kurvára ugyanígy kimegyek este bmeg!! Milyen ország ez basszki?? Ha teszel valamit te jársz rosszul, teged támadnak be??? Hol a f.szba van a hatóság???

Felhívtam egy jóbarátomat azt mondta:
"Te hülyeeee!! ....Miért vitted utána vissza azt a sok piát basszki??? Legalább mondtad volna azt, hogy eltörött az egyik üveg!!"

:(
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Ez ma Magyarország:

Bent voltam ma a helyi bevásárlóközpontban és két nem napon barnult huszonéves 4 üveg méregdrága szeszesitallal fut kifelé a bejáraton kihasználva hogy az őr nincs ott...én észrevettem és kiabálva futottam utánnuk, hogy álljanak meg, mindenki csak nézett...kisprinteltünk az üzletből át a parkolón megkerültük az üzletet én meg utánuk: "Mosolyogjatok srácok! Veszlek ám a telókamerán titeket!"a hülyék vissza is néztek...aztán kérdeztem tőlük vidáman: "Az állomás felé megyünk??" ...sokkal gyorsabb voltam, még régen 5 évig wing-tsunoztam meg itthon kondizom aztán pár év krav maga jött...úgy örültem, végre lesz valami és hogy mindkettőt legépelem a g.cibe...lefociztam magamban és ezek meg lerakták a piát...majd elfutottak...visszavittem a negy üveg piát és ott vigyorgott mindenki meg telefonálgatott én meg leraktam a nyugdijas biztonságiőrnek, aztán bementem vásárolni.
Erre mikor megyek ki az egyik helyi orvos aki látta a lottózoból az egészet, mondja nekem: HOGY ÉN VIGYÁZZAK MAGAMRA BAMEG mert ezeket ismeri mindig igy lopnak és még soha senkinek nem sikerült elkapnia őket ez volt az első eset, de vigyázzak....Mondom legyilkolnak vagy mi? Jaaj neeem ahozz kis csírák ezek, de senkinek nem hiányzik a fenyegetés meg a verés...egyedül este ne mászkáljak...meg a családnak sem jó! Mondtam neki itt a kamerafelvétel a telefonomon ;)
Hát most kurvára ugyanígy kimegyek este bmeg!! Milyen ország ez basszki?? Ha teszel valamit te jársz rosszul, teged támadnak be??? Hol a f.szba van a hatóság???
A hatóság pont ott ahol írtad, a nép pedig - tisztelet az igencsak vékonyka kivételnek - egy beszari gyáva valami (hogy mást ne írjak). Valamikor az ilyen trógereket, akiket te megkergettél, az átlag polgár is levadászta. Most meg néz mint a birka. Jól sikerült az osztrákoknak a keverésünk, illetve ezt még a kádár jános bácsi is tovább gyengítette az erkölcsi leépítésével. DE sebaj, elmúlik a látszatjólét, oda lesznek az anyagi javak, és életben marad aki szolidáris és szorgalmas, tettre kész. A többi megy a levesbe. Az elkövetkező idők a nemzet megtisztulását hozzák el.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 922
58 263
113
Ez ma Magyarország:

Bent voltam ma a helyi bevásárlóközpontban és két nem napon barnult huszonéves 4 üveg méregdrága szeszesitallal fut kifelé a bejáraton kihasználva hogy az őr nincs ott...én észrevettem és kiabálva futottam utánnuk, hogy álljanak meg, mindenki csak nézett...kisprinteltünk az üzletből át a parkolón megkerültük az üzletet én meg utánuk: "Mosolyogjatok srácok! Veszlek ám a telókamerán titeket!"a hülyék vissza is néztek...aztán kérdeztem tőlük vidáman: "Az állomás felé megyünk??" ...sokkal gyorsabb voltam, még régen 5 évig wing-tsunoztam meg itthon kondizom aztán pár év krav maga jött...úgy örültem, végre lesz valami és hogy mindkettőt legépelem a g.cibe...lefociztam magamban és ezek meg lerakták a piát...majd elfutottak...visszavittem a negy üveg piát és ott vigyorgott mindenki meg telefonálgatott én meg leraktam a nyugdijas biztonságiőrnek, aztán bementem vásárolni.
Erre mikor megyek ki az egyik helyi orvos aki látta a lottózoból az egészet, mondja nekem: HOGY ÉN VIGYÁZZAK MAGAMRA BAMEG mert ezeket ismeri mindig igy lopnak és még soha senkinek nem sikerült elkapnia őket ez volt az első eset, de vigyázzak....Mondom legyilkolnak vagy mi? Jaaj neeem ahozz kis csírák ezek, de senkinek nem hiányzik a fenyegetés meg a verés...egyedül este ne mászkáljak...meg a családnak sem jó! Mondtam neki itt a kamerafelvétel a telefonomon ;)
Hát most kurvára ugyanígy kimegyek este bmeg!! Milyen ország ez basszki?? Ha teszel valamit te jársz rosszul, teged támadnak be??? Hol a f.szba van a hatóság???

Tényleg ez.... Engem két éve meg akartak lincselni meló közben, csak rábasztak mert elvertem őket, nem is kicsit XD
A rendőrök egy része meg nyomta nekem, hogy el kellet volna futni XD Fut a f@szom :D
Jogos önvédelmi helyzet volt, csoportosan felfegyverkezve támadtak rám, jogomban állt elverni őket. Én így látom. :cool:
De az igazi vicc az, hogy "garázdasággal" vádolják őket, aztán majd egyszer valamikor lesz ebből egy tárgyalás.
Csak nehogy a végén az érzékenyített bíróság meg az ügyészség azt hozza ki, hogy én támadtam meg őket a nyílt utcán (szerintük a saját házukban (!) meló közben, a 3 vascsővel meg sokkolóval felfegyverkezett emberkét XD
Mondjuk a rendőrök jó fejek voltak, a fiatal nyomozó srác is. Én igazából a rendszer többi bűnpártoló elemétől félek. :(
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 161
7 690
113
A hatóság pont ott ahol írtad, a nép pedig - tisztelet az igencsak vékonyka kivételnek - egy beszari gyáva valami (hogy mást ne írjak). Valamikor az ilyen trógereket, akiket te megkergettél, az átlag polgár is levadászta. Most meg néz mint a birka. Jól sikerült az osztrákoknak a keverésünk, illetve ezt még a kádár jános bácsi is tovább gyengítette az erkölcsi leépítésével. DE sebaj, elmúlik a látszatjólét, oda lesznek az anyagi javak, és életben marad aki szolidáris és szorgalmas, tettre kész. A többi megy a levesbe. Az elkövetkező idők a nemzet megtisztulását hozzák el.
egy cigány a helyi pe-va boltból lopott. A boltos meglátta, utánafutott, leteperte és megvárta a rendőröket(kva nagy hiba volt).
Eredménye az volt hogy úgy bánt a rendőrség vele mint egy bűnözővel és évekig rángatták a bíróságra és fenyegették hogyha nem jelenik meg megbüntetik. A cigányt nem tartóztatták le helyben, és soha nem kapták el.

A magyar rendőrség elmehet a picsába. na meg az egész rendszer aminek igazságot kéne szolgáltatnia...közben a bűnözőket védik