[HUN] T-72M1

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

szaboj

Active Member
2015. december 6.
136
91
28
Kiváncsi vagyok hogy a Leopárdokból mennyi lesz egyszerre gyakorlaton. Elég szánalmas lenne hogy az eddig szokásos harckocsi-szakasz szintű gyakorlatok folytatódnának azokkal is.

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
5 081
10 614
113
elég szomorú de én nem találtam egyszerre 5-nél több harckocsit :/ pedig elvileg a kép alapján amit kirakta facebookra több volt mint 5 ( persze csak ha nem keverem valamivel)

Szerintem ezek lettek kivíve +1 era blokkos

• Tetszik
Reactions: Faboo78 and fip7

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
1 944
2 694
113
1 hét alatt 200km.
Kb napi 30.
Ez komoly kihívás???
De még jó, hogy kibírták gépek, emberek.
Hála az úristennek.
Félelmetes, hogy nem tudnak valami értelmesebb bandát összeverbuválni a mh sajtósainak.

szaboj

Active Member
2015. december 6.
136
91
28
1 hét alatt 200km.
Kb napi 30.
Ez komoly kihívás???
De még jó, hogy kibírták gépek, emberek.
Hála az úristennek.
Félelmetes, hogy nem tudnak valami értelmesebb bandát összeverbuválni a mh sajtósainak.

Hát ez harckocsi, nem kamion. Pont megfelel a világháború napi előrenyomulás értékének.

• Tetszik
Reactions: anonim999

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
9 444
7 813
113
A bakomyba max 10 hk fer be egy kiepitett allas sorba /de nem mindegyik allasba foglalnakhelyet./. /mint karabelynal az arokba./ egymas mellett nem szoktak allast foglalni kozepen megfigyeles folyik /a toronytol messze van a hk loter.../ 2015 oson se volt olyan loteres kep amin az osszes hk rajta lett volna./volt hogy ketto volt hogy harom pontrol indultak 3 utvonalon.../nem tudhatjuk hogy mit jatszottak.../

• Tetszik
Reactions: anonim999

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
1 944
2 694
113
Hát ez harckocsi, nem kamion. Pont megfelel a világháború napi előrenyomulás értékének.

Őőő???
Ott talán volt ellenség. Lehet az egy picit hátráltató tényező. Kicsit más.

Egy gyaktéren ne legyen már nagy kunszt a 30km naponta. Sem a harckocsiknak, sem az állománynak.

Nem őket minősítem. Hanem az idiótát aki a kisfilmet kommentálja, vagy aki a szöveget írta neki.

• Tetszik
Reactions: antigonosz

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
9 444
7 813
113
Őőő???
Ott talán volt ellenség. Lehet az egy picit hátráltató tényező. Kicsit más.

Egy gyaktéren ne legyen már nagy kunszt a 30km naponta. Sem a harckocsiknak, sem az állománynak.

Nem őket minősítem. Hanem az idiótát aki a kisfilmet kommentálja, vagy aki a szöveget írta neki.

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
9 444
7 813
113
Nem tudhatod hogy mit jatszottak milyen szerepet kaptak a hadgyakorlaton hogy sokald vagy keveseld a km rt. :) voltal kagona voltal hadgyakorlaton tudod hogy mukodik.

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 363
1 776
113

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
9 444
7 813
113
Nem keveseltem.

Azt mondtam miért kell ezt úgy beállítani, hogy ez egy iszonyatosan nagy dolog.
Mert lehet celozni akartak vele valamire..vagy jelezni. Nem tudhatjuk hogy mi volt a feladatuk mennyit hogy mentek...

Tehat hogy hogy szimulaltak le a feladatokat... /valoszinuleg meg voltak veluk elegedve ezert ugy dontottek hogy ha mashogy nem igy elismerik oket./

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
1 944
2 694
113
Mert lehet celozni akartak vele valamire..vagy jelezni. Nem tudhatjuk hogy mi volt a feladatuk mennyit hogy mentek...

Tehat hogy hogy szimulaltak le a feladatokat... /valoszinuleg meg voltak veluk elegedve ezert ugy dontottek hogy ha mashogy nem igy elismerik oket./

Mikor hallott bárki olyan hadgyakorlatról ahol szarul teljesítettek a résztvevők az értékelő fejesek szerint?

Hisz ha elismernék beismernék a saját hibáikat is.

• Tetszik
Reactions: antigonosz

Faboo78

Active Member
2018. január 4.
59
128
33

Szerintem ezek lettek kivíve +1 era blokkos

A közzétett videón az állomáson 9 T-72-es és az egy szem vontató VT-72-es látszik.

Videókat megnézve, a következő toronyszámú T-72-eseket vitték ki "foglalkozásra":
222
309
312
A12 (kötényen D12 jelölés...)
A13
B21
J287 (kötényen jelölve)
1 db jelöleletlen ERA páncélzattal
1 db ismeretlen

Duinak igaza van abban, hogy borzasztó állapotban vannak a gépek, lehet, hogy műszakilag működőképesek (bár kinézetük alapján pár kérdőjel itt is felmerül nálam), de nem hiszem el, hogy egy gyakorlatnál (bocsánat, foglalkozásnál), amikor gázolaj költsége és a vasúti áruszállítás, diszlokáció költsége is egyenként tízmilliós nagyságrendű, akkor nem tudnak 500 eFt-ért festéket venni, hogy optikailag rendberakják a járműveket egységes jelzéssel ellátva.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
21 753
22 343
113
Mikor hallott bárki olyan hadgyakorlatról ahol szarul teljesítettek a résztvevők az értékelő fejesek szerint?

Hisz ha elismernék beismernék a saját hibáikat is.
Ugy remlik Oroszorszagban volt ilyen par eve. Nem voltak elegedettek valami gyakorlattal vagy harcaszati riadoval a fejesek.