[HUN] Unique Alpine TPG-3 mesterlövész fegyver

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 513
14 695
113
Szerintem több mint tíz éve van szép puska hódmezőn, csak SZVD-vel vegyesen.
Tatán is volt már vagy 15 ève, de sokszor nem használták.
Az ember nem szereti amikor lő ès szètesik a tár. :rolleyes:
Főleg versenyen kellemetlen.:D

Azèrt gondolnám, hogy a gepárdok elkopogattak, mert egyre tőbbet látni szèpet.
Masrèszt egy kikèpzèst azèrt lehet rá èpíteni, ha jönne valami normális forgótolózáras mesterlövèsz puska.
 

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
1 667
5 104
113
Akkó mire várnak. o_O
Tapsra, nem tudom. Vicc kategória, bármelyik civil megveszi a tpg-t is, amelyik akarja. Olyat is ismerek, aki egyből kettőt vett magának, mert miért is ne. De sport célra hozzák be az Accuracy International-t, egy időben Barrett is lett behozva 338 lm és 416 barrett kaliberekben (sportlövészet, vagy vadászat címszó alatt egykutya).
Az is beszédes, hogy a civilek sorra verik el a katonákat a szakmaias precíziós versenyeken, mert jobbak a cuccaik és több idejük/pénzük van képezni magukat (szigorúan hobbiból). A tek-nél nem ilyen rossz a helyzet, de sok civil őket is kenterbe veri.
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 513
14 695
113
hogy a civilek sorra verik el a katonákat a szakmaias precíziós versenyeken, mert jobbak a cuccaik és több idejük/pénzük van képezni magukat
Èn is voltam ilyen versenyen.

Akkor a mellettem lövő civil, az utolsó hónapjában többet lőtt mint èn egèsz èvben.

Az ott lèvő szolnoki srácok svd-vel meg 100m-nèl távolabb mèg nem lőttek.
Úgy küldtèk őket el a versenyre.

Egy civil aki ilyen versenyre jár annak ez meg a szenvedèlye. Több mint egy hobbi.

Aki katona annak jóesetben ugyancsak azzá válik.
De a sereg a kikèpzès rèszèben mar nem annyira társ.
Ez rèszben az anyagiak, rèszben a kikèpzèsi terv, rèszben az elavult bürokratikus rendszernek köszönhetően
 

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
1 667
5 104
113
Èn is voltam ilyen versenyen.

Akkor a mellettem lövő civil, az utolsó hónapjában többet lőtt mint èn egèsz èvben.

Az ott lèvő szolnoki srácok svd-vel meg 100m-nèl távolabb mèg nem lőttek.
Úgy küldtèk őket el a versenyre.

Egy civil aki ilyen versenyre jár annak ez meg a szenvedèlye. Több mint egy hobbi.

Aki katona annak jóesetben ugyancsak azzá válik.
De a sereg a kikèpzès rèszèben mar nem annyira társ.
Ez rèszben az anyagiak, rèszben a kikèpzèsi terv, rèszben az elavult bürokratikus rendszernek köszönhetően
Tegyük a kezünket a szívünkre, ez nagyon rossz így. A katonának mesterének kell lennia a fegyverének, amihez boztosítani kellene a jó fegyvert, a megfelelő kiképzést, rengeteg gyakorlást.
Ezekből jelenleg egyik sincs meg.