[HUN] Unique Alpine TPG-3 mesterlövész fegyver

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
1 667
5 104
113
Illetve arról is szó volt hgy már nem S&B PM-IIesekkel lesznek szerelve hanem NF okkal.
Bár én nagy fun vagyok a S&B tekintetében, nem bánnám ha az maradna mindenen... gondolom olcsóbbak is.
Schmit&Bender-nek van magyar kötődése. Szerintem semmivel sem jobb a Night Force.
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 513
14 695
113
Elírás volt a részemről. Filléres dolog, és sok-sok éves projekt, aztán ez sem halad.
Fèlelmetes hogy pár tucatnyit nem tudtak eddig rendszerbe állítani. :confused:
Az elsőket 22 decemberèben láthattuk videóban.

A szèp itt azèrt is fura, mert olyan kis számban kellene rendszeresíteni a tpg-t, hogy azt gondolnám kb 1 szèriában 1-2 nap alatt le kellene gyártani.

Hogy ennek mi az oka?
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 513
14 695
113
Itt a 11. oldalon: MDT LSS tok
Mindenesetre itt


elvileg 2020-ban mar gyártotta a cèg.
Szóval fura hogy akkor nyoma sincs 4 ève.

Vagy ez a magyar valóság. :confused:
 

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
1 667
5 104
113
Fèlelmetes hogy pár tucatnyit nem tudtak eddig rendszerbe állítani. :confused:
Az elsőket 22 decemberèben láthattuk videóban.

A szèp itt azèrt is fura, mert olyan kis számban kellene rendszeresíteni a tpg-t, hogy azt gondolnám kb 1 szèriában 1-2 nap alatt le kellene gyártani.

Hogy ennek mi az oka?
Akkor beszélgettem a UA CEO-jával és újságolta el a TPG-3 rendszeresítését, amikor először beregisztráltam ide, ha jól emlékszem '18-ban lehetett. Azóta nem ugorták ezt meg. Pedig az ő elmondása alapján néhány hónapra, maximum 1 évre számított.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 328
79 138
113
Az történt, hogy úǰra láttatok egy képet/videót és építettetek köré egy miniálomvilágot.
 
  • Tetszik
Reactions: Busho3301

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 513
14 695
113
Az történt, hogy úǰra láttatok egy képet/videót és építettetek köré egy miniálomvilágot.
Szèp puskákat látunk ès nem èrtjük mièrt.

Èn azt sem èrtem, hogy ha mdt lss-t látunk egy magyar katona kezèben lövèszeten, nem nemzetközi gyakorlaton.
Mivel elvileg nincs rendszeresítve, ès akkor már eldöntött "tèny" volt hogy tpg-lessz.


Ès azt sem èrtem par tucat puskát hogy nem sikarült 4-5 èv alatt beszerezni. Ha van döntès a tipusról.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 328
79 138
113
Szèp puskákat látunk ès nem èrtjük mièrt.

Èn azt sem èrtem, hogy ha mdt lss-t látunk egy magyar katona kezèben lövèszeten, nem nemzetközi gyakorlaton.
Mivel elvileg nincs rendszeresítve, ès akkor már eldöntött "tèny" volt hogy tpg-lessz.


Ès azt sem èrtem par tucat puskát hogy nem sikarült 4-5 èv alatt beszerezni. Ha van döntès a tipusról.
Mi az hogy miért? Mert az van.
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 513
14 695
113
Mi az hogy miért? Mert az van.
Mièrt ez van ha èvekkel ezelött eldőlt a valtótipus?. o_O

Ez nem egy lègvèdelmi rakèta, harckocsi,helikopter amit hosszadalmas rendszerbeállítani.

Upsz. Bocsi. Ennyi idő alatt mèg ezeket is sikerült.

Egy olyan puskát amit még elvileg Magyarországon gyárthatnak.

A nem rendszeresített puska a honvèdsègi lövèszeten?
Remèljük nem valakinek a saját fegyvere, mert ugye az már jogi kèrdès lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 752
34 947
113
636e9e7d053a9325803860.jpg
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 328
79 138
113
Mièrt ez van ha èvekkel ezelött eldőlt a valtótipus?. o_O

Ez nem egy lègvèdelmi rakèta, harckocsi,helikopter amit hosszadalmas rendszerbeállítani.

Upsz. Bocsi. Ennyi idő alatt mèg ezeket is sikerült.

Egy olyan puskát amit még elvileg Magyarországon gyárthatnak.

A nem rendszeresített puska a honvèdsègi lövèszeten?
Remèljük nem valakinek a saját fegyvere, mert ugye az már jogi kèrdès lenne.
A kutya sem mondta, hogy ez lesz a váltótípus.
 
  • Vicces
Reactions: Ocses