Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Most akkor felveszik még egyszer a beszédet vagy mi lesz? :rolleyes:
Az szerintem megvan, csak le kéne már közöljék valahol, például a youtubra feltöltve valahová. Vagy az ő csatornájára, vagy egy másikra, tökmindegy melyikre. Amúgy arra a linkre amit Orbán élő bejelentés facebook videojához adtam azon 99,999%, hogy később megnézhető lesz.
Ha mégsem, akkor lesz egy új link a videohoz. Ideteszem majd azt is.
 
B

b4l4g3

Guest
Elvileg ez az Orbán élő bejelentés videojának linkje. Később persze ezen a linken nézhető lesz újra !!! Részleteket láttam belőle, de nem tudok mondani semmit, annyit nem sikerült összehozni.

15:12 újra egy pillanatra megjelent kép, majd elszállt !!!

....valami olyat értettem, hogy mindenki raktározzon be WC papírból....
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 705
113
Az szerintem megvan, csak le kéne már közöljék valahol, például a youtubra feltöltve valahová. Vagy az ő csatornájára, vagy egy másikra, tökmindegy melyikre. Amúgy arra a linkre amit Orbán élő bejelentés facebook videojához adtam azon 99,999%, hogy később megnézhető lesz.
Ha mégsem, akkor lesz egy új link a videohoz. Ideteszem majd azt is.
Már törölték. .)
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 467
4 636
113

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Irán segít nektek Amerika legyőzésében és Oroszország felemelésében. Több megbecsülést érdemelnének tőletek.

????
Sem Amerikát nem akarom legyőzni, sem az oroszokat felemelni!
Folyamatokról írtam az eddigi bejegyzéseimben. Ha ezekbe mást is beleláttál akkor ezt most rögzítem!
Akiket fel akarok emelni, az Magyarország és a magyarság!
..
A perzsákat meg addig becsülöm, amíg ők is minket!
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti and emel

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
MÉG MINDIG NINCS SEHOL RELEVÁNS HÍR ORBÁN RENDKÍVÜLI ÉLŐ BEJELENTÉSÉRŐL !

Mondtam én, hogy szájról olvasó kéne... :eek: :rolleyes: :D:D

A videot azt sokan végig látták. Ha van olyan süketnéma aki tud szájról olvasni és látta, na az tudja miről beszélt. :)
Majd nemsokára mi is, ha feltennének egy felvételt az élő bejelentkezésről, mert szerintem biztos vették másik kamerákkal is.
Egyenlőre sehol nem láttam hírt róla, hogy valaki közölné, pld valamelyik tv csatorna.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 429
33 711
113
MÉG MINDIG NINCS SEHOL RELEVÁNS HÍR ORBÁN RENDKÍVÜLI ÉLŐ BEJELENTÉSÉRŐL !

Mondtam én, hogy szájról olvasó kéne... :eek: :rolleyes: :D:D

A videot azt sokan végig látták. Ha van olyan süketnéma aki tud szájról olvasni és látta, na az tudja miről beszélt. :)
Majd nemsokára mi is, ha feltennének egy felvételt az élő bejelentkezésről, mert szerintem biztos vették másik kamerákkal is.
Egyenlőre sehol nem láttam hírt róla, hogy valaki közölné, pld valamelyik tv csatorna.

Már kint van hanggal a videó a facebookon.