[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Naigen. Eléggé tanácstalan vagyok.
Lehet lezárom a topikot és kész.

Most ugyan miért vagy tanácstalan? A bejelentésekben megírtam mindent. Amit nem, abban sem kell széttenned a kezed hanem mondjuk lehet a felszólítás és a törlés eszközeivel élni.
Elhiszem, hogy a "lezárom és kész" a legkönnyebb, de ez nem vezet sehová.
Ha ennyi gondot okoz (és ezt most nem bántásból írom) add vissza a stafétát, neked kevesebb feladat, itt rendezettebb fórum.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Alapból nem politikai vitafórum, tehát ebben az esetben történetesen le lehet szarni és aztán kész lesz. Ami ahhoz vezet, hogy aki nagyon politizálni akar, az keres egy ilyen témájú fórumot és ott folytatja.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Annyi a valóságalapja, hogy még eseményt is csináltak neki amit hitetlenkedés helyett meg lehet tekinteni.

Kösz, hogy belinkelted.
Az újság ezt írja:
A felhívás szerint törvényszegésre készülnek, be akarnak jutni a tranzitzónákba, sőt, egyes információk szerint a biztonsági határzár bontását is tervezik nagyszombaton.
Ők meg ezt:
Felhívás! Nemzetközi demonstráció a szerb-magyar határon, április 15-én a menekültek bebörtönzése, a rendőri erőszak és az állami propaganda ellen!
blabla

Azért ven egy kis különbség. Ha törvényt sértenek, akkor le kell őket tartóztetni stb. stb.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Kösz, hogy belinkelted.
Az újság ezt írja:
A felhívás szerint törvényszegésre készülnek, be akarnak jutni a tranzitzónákba, sőt, egyes információk szerint a biztonsági határzár bontását is tervezik nagyszombaton.
Ők meg ezt:
Felhívás! Nemzetközi demonstráció a szerb-magyar határon, április 15-én a menekültek bebörtönzése, a rendőri erőszak és az állami propaganda ellen!
blabla

Azért ven egy kis különbség. Ha törvényt sértenek, akkor le kell őket tartóztetni stb. stb.

Ide:
15:00: közös vonulás a kerítéshez
15:30: beszédek a kerítésnél
16:00: átvonulás a tranzitzónákhoz
16:30: beszédek a tranzitzónáknál

Ezek műveleti területként vannak nyilvántartva tudtommal, tényleg törvénytelen az engedély nélküli belépés.
Kíváncsi vagyok, hogy a körzetvezető pari kiadja-e a papírt vagy egyáltalán fordulnak-e hozzá ilyen igénnyel.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 720
113
"ha én 5 percre tilosban parkolok és feltartom a forgalmat, akkor kapok egy ötvenezer forintos büntetést. de ha kétezer tüntető "elfoglalja" az oktogont és megbénítja a forgalmat, akkor azt elnézik a rendőrök... (ez már nem volt a bejelentett tüntetés része/útvonala!)"

Ennyike.
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Én ott voltam az elmúlt napok tüntetésein és megnyugtatok mindenkit, hogy addig NEM HAGYJUK ABBA, amíg a hazaáruló ovi és a csicskása el nem takarodnak. Lehet, hogy sokáig fog tartani, de ideális tüntetőidő van, így holnap is megyünk "konzultálni".

Arra persze kíváncsi lennék, hogy a 2006-os törő-zúzó, rabló, fosztogató és gyújtogató fideszes csürhét mikor fogják bíróság elé állítani. Mert ha most 2 festékes flakont hajigáló /és senkit el nem találó/ ember közmunkát kap, akkor a fideszeseknek 20 év fegyház kéne...!!!

Nem lepődtem meg, hogy ott voltál, mert pont ilyen elborult agyú, trágár, faék egyszerűségű alakok tűntek fel a videókban is, mint amilyen te is vagy.
Röviden: oda való vagy. Az a szinted. Az alpári hangnem, pusztítás, rongálás, a város összemocskolása.
 
Status
Not open for further replies.