[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Zeal az egyik legnagyobb szellemi rövidnadrág a HTKA-n. Értelmes kommentet eddig tőle nem igen láttam. Néha már már elgondolkozom azon, hogy nem-e fizetnek neki, mint naracsos bérkommentelő, mert úgy védei ezeket a tetveket...

(hubagionál még inkább rezeg a léc. Vagy olyan öreg, hogy valami elbaszott nosztaligával gondol vissza a legvidámabb barakk időszakra...)

Ha zeal "az egyik legnagyobb szellemi rövidnadrág", akkor én mi vagyok, szellemi tangabugyi?
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
"Ezért kell visszamenni a Keleti Blokkba. Akkor garantált lesz, hogy sem a műszaki értelmiségi réteg, sem a szakmailag képzett kétkezi munkásréteg nem fog elvándorolni Nyugatra."

Ez kb. a dogoljon meg a szomszed tehene is hozzaallas szerintem. Nem az o hibajuk, hogy nem akarnak visszajonni ide.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Ilyenkor néha nézhetnél tükörbe...
...
Egyébként a magadfajta majd akkor szopja majd jól meg, amikor az utolsó valamirevaló is elment itthonról és sok hozzád hasonló idióta meg majd vigyoroghat összes és gratulálhat pártunknak és kúrmányunkak,
Van akivel nem szivesen dolgoznak egyutt az emberek. Van akinek kerulik a tarsasagat. En peldaul nem szeretnem, ha egy eszetlen liberalfasiszta velemenyet kellene hallgatnom egy munkahelyen, vagyis nekem nem hianyoznak az ilyenek. A te kiallhatatlan stilusodat kifejezetten ruhellem es megvetem. Es ne keverd a mennyisegi es a minosegi kovetelmenyeket! Van aki jobban hianyzik es van aki egyaltalan. Nezz csak a tukorbe! Te egyaltalan nem hianyoznal. Dinamo szoveget sem szivesen hallgatnak sokaig. Nem olyan bonyolult ez.
Zeal az egyik legnagyobb szellemi rövidnadrág a HTKA-n. Értelmes kommentet eddig tőle nem igen láttam. Néha már már elgondolkozom azon, hogy nem-e fizetnek neki, mint naracsos bérkommentelő, mert úgy védei ezeket a tetveket...
Kezdodik... :D
(Tudtam, hogy ez lesz. Mar vagy 2 hete probalod visszafogni magad, de ez sajna nem igy mukodik. En felajanlottam, hogy ugorjunk egybol a nyugdijpenztarra. Jobban jart volna mindenki.:))
 
  • Tetszik
Reactions: csibeszke

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
"Ezért kell visszamenni a Keleti Blokkba. Akkor garantált lesz, hogy sem a műszaki értelmiségi réteg, sem a szakmailag képzett kétkezi munkásréteg nem fog elvándorolni Nyugatra."

Ez kb. a dogoljon meg a szomszed tehene is hozzaallas szerintem. Nem az o hibajuk, hogy nem akarnak visszajonni ide.

Nem ez a lényeg, nem kell senkinek sem megdögleni. Arra utaltam, hogy míg a Nyugatnak csak az az érdeke, hogy elszívja innen a szakképzett munkaerőt, addig Oo.-nak érdeke, hogy egy erős határvédő államot építsen fel Mo.-ból. A SZU is a KGST idején is nem elvitte innen a termelést, hanem idehozta.
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 457
11 485
113
Maximum akkor olvasom el az utolsó kihagyott 40 oldalt a kantinból, ha pisztolyt tart valamelyikőtök a fejemhez.
Ezt az oldalt is csak átfutottam.:eek:
Kimaradtam valamiből?
 
M

molnibalage

Guest
Van akivel nem szivesen dolgoznak egyutt az emberek. Van akinek kerulik a tarsasagat. En peldaul nem szeretnem, ha egy eszetlen liberalfasiszta velemenyet kellene hallgatnom egy munkahelyen, vagyis nekem nem hianyoznak az ilyenek. A te kiallhatatlan stilusodat kifejezetten ruhellem es megvetem. Es ne keverd a mennyisegi es a minosegi kovetelmenyeket! Van aki jobban hianyzik es van aki egyaltalan. Nezz csak a tukorbe! Te egyaltalan nem hianyoznal. Dinamo szoveget sem szivesen hallgatnak sokaig. Nem olyan bonyolult ez.

Kezdodik... :D
(Tudtam, hogy ez lesz. Mar vagy 2 hete probalod visszafogni magad, de ez sajna nem igy mukodik. En felajanlottam, hogy ugorjunk egybol a nyugdijpenztarra. Jobban jart volna mindenki.:))
Lehet, hogy irritáló a stílusom, csak én legalább nem beszélek folyamatosan faszásgokat. Te csak azért vagy jelen itt, hogy a BIZTPOL, Kantin és Csajok szentháromságba kommentelj. Nekem "picit" más referenciáim vannak...
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 777
113
Molni

"Lehet, hogy irritáló a stílusom, csak én legalább nem beszélek folyamatosan faszásgokat. Te csak azért vagy jelen itt, hogy a BIZTPOL, Kantin és Csajok szentháromságba kommentelj. Nekem "picit" más referenciáim vannak..."

És ez azt jelenti amit gondolok? Vagyis, hogy a másik ember mivel más érdekli kevesebbet ér, mint te?
Akkor milyen alapon kritizálod őt ugyan ezért?
Ő is ezt mondta: Nem mindenki ér a szemében ugyan annyit. Ezért estetek neki. Erre pont ugyan azon a véleményen vagy csak a másik oldalról nézve :(
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Lehet, hogy irritáló a stílusom, csak én legalább nem beszélek folyamatosan faszásgokat.
Dehogynem. Ha pedig ramutatnak erre akkor sem ismerned be soha.
Te csak azért vagy jelen itt, hogy a BIZTPOL, Kantin és Csajok szentháromságba kommentelj. Nekem "picit" más referenciáim vannak...
Ezt inkabb most nem kommentelem...:D

Azt kepzeled barkit barmikor gyalazhatsz, de a kritikat egyaltalan nem birod es egybol orditani kezdesz. Persze szamomra semmi meglepo nincs ebben. Nem fogok ugy tenni mintha most talalkoztam volna eloszor kiallhatatlan emberrel. Te pedig ne tegyel ugy, mintha most kritizaltak volna (teged, vagy az elvbarataidat) eloszor. Az onkontrol hianya is eleg komoly problema...:eek:
 
M

molnibalage

Guest
Molni

"Lehet, hogy irritáló a stílusom, csak én legalább nem beszélek folyamatosan faszásgokat. Te csak azért vagy jelen itt, hogy a BIZTPOL, Kantin és Csajok szentháromságba kommentelj. Nekem "picit" más referenciáim vannak..."

És ez azt jelenti amit gondolok? Vagyis, hogy a másik ember mivel más érdekli kevesebbet ér, mint te?
Akkor milyen alapon kritizálod őt ugyan ezért?
Ő is ezt mondta: Nem mindenki ér a szemében ugyan annyit. Ezért estetek neki. Erre pont ugyan azon a véleményen vagy csak a másik oldalról nézve :(
Nem. Azt, hogy zeal épelméjűségére semmi bizonyíték nincs. Műszaki részbe nem írt semmit. Amikor meg belefutok a kantinban, akkor kb. a narancsos propagandát tolja.

Az, hogy én mennyire vagyok képes logikusan gondolkodni, arról 1000 odal+ bizonyíték van.
 
M

molnibalage

Guest
Dehogynem. Ha pedig ramutatnak erre akkor sem ismerned be soha.

Ezt inkabb most nem kommentelem...:D

Azt kepzeled barkit barmikor gyalazhatsz, de a kritikat egyaltalan nem birod es egybol orditani kezdesz. Persze szamomra semmi meglepo nincs ebben. Nem fogok ugy tenni mintha most talalkoztam volna eloszor kiallhatatlan emberrel. Te pedig ne tegyel ugy, mintha most kritizaltak volna (teged, vagy az elvbarataidat) eloszor. Az onkontrol hianya is eleg komoly problema...:eek:
Ordítani, persze...
Csak mikor mindig a balfasz nyugdíjpénztár érveléssel jössz, akkor legszívesebban pofánbaszlnálak. Már arra sincs törvényi kötelezettség, hogy befizetett pénzt ott költik el, ahol kell...

Nem bírom a kritikát? Epic annak fényében, hogy itt egyesek egy meg sem kezdődött tiltakozás miatt sipítoznak és hazaárulóznak.

Baszod, ez már tényleg meredek, mint a Himalája oldalal...
 
  • Tetszik
Reactions: panoz

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Ordítani, persze...
Csak mikor mindig a balfasz nyugdíjpénztár érveléssel jössz, akkor legszívesebban pofánbaszlnálak. Már arra sincs törvényi kötelezettség, hogy befizetett pénzt ott költik el, ahol kell...

Nem bírom a kritikát? Epic annak fényében, hogy itt egyesek egy meg sem kezdődött tiltakozás miatt sipítoznak és hazaárulóznak.

Baszod, ez már tényleg meredek, mint a Himalája oldalal...
Ne játssz a bannal.
Az ilyen pofánbaszás luxusát inkább hagyd meg az ilyen Bayerzsóti féléknek.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 777
113
Molni

Nekem az egyik egyetemi tanárom azt mondta, hogy :
"A hajadra kenheted a logikádat ha nincs mögötte erkölcs".
Ugyanis tárgyakat lehet erkölcs nélkül tervezni, de társadalmakat nem.

Az épelméjűség meg megint nézőpont kérdése. Akárcsak a nemi vagy a párt preferencia. Neked is annyi jogod van itt lenni, mint neki. Vitázni vitázzatok, (én élvezem a dolgot) csak személyeskedés nélkül kéne csinálni. Ugyanis a személyeskedés megöli az értelmes vitát... És egyáltalán nem különböztök ti annyira, mint ahogyan azt gondolod :rolleyes: Ez van. ;)
 
Status
Not open for further replies.