[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Mit jelent az al-hívő?

Azt jelenti, hogy próbálok abban hinni, hogy jobbat, többet alkothatunk, mint amik vagyunk.

Rosszul teszed,ha nem hiszel a diktatúrában,mert csak az működik,Isten is egy igazi diktátor,okkal.Persze nem az olyen diktatúrára gondolok,amit az utóbbi pár száz évben megismertünk,hogy x ország vezetésében lévő király,császár,miniszer/akármilyen tisztség alatt futó emberke diktál,mármint a "tanácsadói"(akik mindig egy könnyen körülhatárolható rétegből vannak) diktálják neki,hogy ő mit diktáljon az Istenadta népnek.:rolleyes:

Mondtam már pont neked, hogy nem hiszek istenekben (a létüket nem tartom lehetetlennek, de nem hiszek bennük). ;)

Mivel mindenki szubjektív,ezért esetleg ki lehetne/kellene alakítani egy népi/nemzeti minimumot,amiben mindenki,vagy legalább a döntő többség egyetért,és be is tart.

A szavazás, a rendszer (és az emberi természet) jelenleg szükségszerű hibáival együtt pont erről szól. ;)

A tudományos objektivitást hagyjuk,meg a tudományt is,mert azt/annak finanszírozását,publikálását is egy könnyen körülhatárolható réteg teszi ki,innentől kezdve az is egyirányú utca.

Ja, tudom, gyíkemberek, zsidók, illumináti, NWO, stb. A kívánt jelző behelyettesíthető... Semmi nem tart vissza téged sem, hogy belépj a "körbe", aztán teregess, ha van mit. :)

A többire meg, BIZONYÍTÉK! Tudod, mint a vízcseppfagyasztás, amit azóta is várok...
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 315
55 680
113
Azt jelenti, hogy próbálok abban hinni, hogy jobbat, többet alkothatunk, mint amik vagyunk.



Mondtam már pont neked, hogy nem hiszek istenekben (a létüket nem tartom lehetetlennek, de nem hiszek bennük). ;)



A szavazás, a rendszer (és az emberi természet) jelenleg szükségszerű hibáival együtt pont erről szól. ;)



Ja, tudom, gyíkemberek, zsidók, illumináti, NWO, stb. A kívánt jelző behelyettesíthető... Semmi nem tart vissza téged sem, hogy belépj a "körbe", aztán teregess, ha van mit. :)

A többire meg, BIZONYÍTÉK! Tudod, mint a vízcseppfagyasztás, amit azóta is várok...


Ettől jobb szoktál lenni,vagy csak korán van még?
Milyen körbe lépjek be,mit teregessek?
Milyen bizonyíték?Világosan leírtam egy másik topikba,hogy (szerintem)mivel érdemes kezdeni,utánajártál?Na ugye.
Vízcsepp fagyasztás,mondtam,hogy keress rá,világosan leírtam,hogy mindnyájan Istenek vagyunk,ha meg akarod tapasztalni,hogy tudsz teremteni,hatni az anyagra,akkor fagyassz le egy vízcseppet,adj neki programot,pl hogy ő milyen szép,majd egy másikat,hogy milyen csúnya,majd ellenőrizd le az eredményt.Megtetted?
Ne engem kérdezz a bizonyíték után,csak az ajtót mutathatom meg,azon neked kell bemenni.Ki kell mozdulni a komfort zónából,el kell vinni a figyelmet az igazán fontosnak látszó dolgokról,az igazán fontos dolgokra,ott lesz a bizonyíték.
;)
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Ettől jobb szoktál lenni,vagy csak korán van még?

Nekem már késő inkább...

Milyen körbe lépjek be,mit teregessek?
Milyen bizonyíték?Világosan leírtam egy másik topikba,hogy (szerintem)mivel érdemes kezdeni,utánajártál?Na ugye.
Vízcsepp fagyasztás,mondtam,hogy keress rá,világosan leírtam,hogy mindnyájan Istenek vagyunk,ha meg akarod tapasztalni,hogy tudsz teremteni,hatni az anyagra,akkor fagyassz le egy vízcseppet,adj neki programot,pl hogy ő milyen szép,majd egy másikat,hogy milyen csúnya,majd ellenőrizd le az eredményt.Megtetted?
Ne engem kérdezz a bizonyíték után,csak az ajtót mutathatom meg,azon neked kell bemenni.Ki kell mozdulni a komfort zónából,el kell vinni a figyelmet az igazán fontosnak látszó dolgokról,az igazán fontos dolgokra,ott lesz a bizonyíték.
;)

Oké, mondtam, hogy ez nekem, gyarló földhözragadt sutyeráknak jelenleg túl elvont... Gondoltam, talán mutatsz valamit, amivel elindíthatsz... Mint a bűvész, aki nem ám NiTiNol-ból készített kanalat "hajlítgat", hanem mondjuk egy egy inch-es betonacél rudat... De hát, ha túl materiális vagyok, akkor nincs mit tenni... :( Talán majd megtérek, valamikor.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 315
55 680
113
Nekem már késő inkább...



Oké, mondtam, hogy ez nekem, gyarló földhözragadt sutyeráknak jelenleg túl elvont... Gondoltam, talán mutatsz valamit, amivel elindíthatsz... Mint a bűvész, aki nem ám NiTiNol-ból készített kanalat "hajlítgat", hanem mondjuk egy egy inch-es betonacél rudat... De hát, ha túl materiális vagyok, akkor nincs mit tenni... :( Talán majd megtérek, valamikor.


Ne aggódj,eljön a te életedben is,amikor ki fogsz mozdulni a komfort zónádból.....:D
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Ne aggódj,eljön a te életedben is,amikor ki fogsz mozdulni a komfort zónádból.....:D

Tudod, hisz ezt is mondtam, már alig várom. Én csak nyerhetek. Ha tévedek akkor is és, ha igazam lesz (bár ez utóbbi kissé keserű "győzelem" lesz, mivel szeretnék "továbblépni") akkor is. :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 702
113
Nem volt az egy het se. 80.000 honfitarsunk megunta a sajat tunteteset es hazament. A maradekot inkabb nem minositem.


Mivel is jön mindig ez "a 80 ezer"?

Orbán sosem dolgozott. Nos, lássuk ezt a részt:

„Én ilyen kivénhedt, öreg szakkollégista vagyok, nincs funkcióm, ilyen hivatalos” – mondja magáról a Fidesz későbbi alapítója, majd hozzáteszi, hogy a Mezőgazdasági Minisztériumban dolgozik, illetve Soros-ösztöndíjat is kap.

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/orban_viktor_krasso_gyorgy_interju_telefonlehallgatas_1988

"K.Gy.: Mit dolgozol?
O.V.:Hát én inkább tudományos gyakornok. Szociológiai gyakornok. Szociológiával foglalkozó gyakornok."

Magyarul, ugyanazt csinálta, amit a Conchita csicskák is, sőt, még Soros is ugyanúgy ott van a képben. Viszont, ő az első kör után, amikor láthatóvá vált, hogy azért áll mögötte Soros, hogy távol tartsa a magyar politikai élettől, azonnal lépett, és szakított Sorossal, ellenben Miss Conchita pont hogy még jobban besorosozódik, amiből már nem lesz kiszállás.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 055
18 762
113
Nem tudom mennyire érdekes, de beteszem. A Miniszterelnök tegnap Szombathelyen volt, beugrott a főtéren egy kávéra, az egyik helyre. Testőrsége nem volt, egy fő volt vele, semmi több. Na vajon ha ennyire utálják, ahogy a pesti tünti résztvevők gondolják, hogy mert ilyet megtenni, miniszterelnökként ? Egyébként a szombathelyi kórházban volt beteglátogatáson. Az ott kezelésen lévő Törőcsik Mari színművésznőt látogatta meg. A művésznő egyébként, egy közeli kis faluban él, gondolom ezért a szombathelyi kórházban van.

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/orban_viktor_szombathelyen

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/orban_viktor_szombathely_torocsik_mari_dij
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 702
113
Nem tudom mennyire érdekes, de beteszem. A Miniszterelnök tegnap Szombathelyen volt, beugrott a főtéren egy kávéra, az egyik helyre. Testőrsége nem volt, egy fő volt vele, semmi több. Na vajon ha ennyire utálják, ahogy a pesti tünti résztvevők gondolják, hogy mert ilyet megtenni, miniszterelnökként ? Egyébként a szombathelyi kórházban volt beteglátogatáson. Az ott kezelésen lévő Törőcsik Mari színművésznőt látogatta meg. A művésznő egyébként, egy közeli kis faluban él, gondolom ezért a szombathelyi kórházban van.

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/orban_viktor_szombathelyen

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/orban_viktor_szombathely_torocsik_mari_dij

Azért óvatosan! Sok Dániel Péter szintű elmebeteg (plusz az új hősök) mászkál a világban ...
 
  • Tetszik
Reactions: blogen and zeal

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Nem tudom mennyire érdekes, de beteszem. A Miniszterelnök tegnap Szombathelyen volt, beugrott a főtéren egy kávéra, az egyik helyre. Testőrsége nem volt, egy fő volt vele, semmi több. Na vajon ha ennyire utálják, ahogy a pesti tünti résztvevők gondolják, hogy mert ilyet megtenni, miniszterelnökként ? Egyébként a szombathelyi kórházban volt beteglátogatáson. Az ott kezelésen lévő Törőcsik Mari színművésznőt látogatta meg. A művésznő egyébként, egy közeli kis faluban él, gondolom ezért a szombathelyi kórházban van.

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/orban_viktor_szombathelyen

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/orban_viktor_szombathely_torocsik_mari_dij

Nem akarlak elkeseríteni, de én láttam már Viktort így főtéren kóricálni. Akkor két testőr volt vele, de nagyon megnőtt az 5.11 és hasonló márkák száma a környéken. :rolleyes::cool:
 

laiki

Well-Known Member
2013. május 23.
3 931
13 269
113
Nem volt az egy het se. 80.000 honfitarsunk megunta a sajat tunteteset es hazament. A maradekot inkabb nem minositem.

80 ezer? Azon a tüntin jó ha 10-12 ezren voltak. Oda lehet menni a Várket Bazár elé és megnézni, hogy mekkora hely van. Naponta járok arra. Oda nem hogy 80 ezren nem férnek, de 40, 30, vagy 20 ezren sem. Meg érdemes végig gondolni, hogy mennyi ideig tartana a Lánchídon átmenni séta tempóban 80 ezer embernek. A híd áteresztő képessége közepesen sűrűn vonuló tömeg és séta tempó esetén kb. 200 fő percenként. Láttam a légi felvételeket. Max. 10-12 ezren lehettek. A többi csak a szokásos nagyot mondás.

Utána meg folyamatosan csökkent a létszám. 5-7 ezer volt a második legnagyobb tömeg. (A Hősök terén, olyan a burkolat rajzolata és olyan fényképek, videók készültek levegőből és emelőkosárból, hogy elég jól meg lehet becsülni.) A harmadik legnagyobb már csak 2-3 ezer (Szabadság tér), majd (illetve közben) a pár száztól az 1-2 ezerig szóródó létszámú tüntiből is volt néhány.

Ki balhézni ment, ki pedig bulizni, de a tömeg legfeljebb a szónoklatok szempontjából volt kritikus, nem a méretét tekintve. Hangerővel, balhéval és vonulgatással ismét nem sikerült ellensúlyozni a meglehetősen mérsékelt társadalmi támogatottságot. Úgyhogy a forradalom az érdeklődés hiányára tekintettel ismét elmaradt. Gőz kieresztve. Mozgósítási képesség felmérve. A tavasz a végéhez közeledik és ismét megy minden tovább a maga útján, mint ahogy a korábbi években is.
 
  • Tetszik
Reactions: szuvorov

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Legalább tizen voltak vele csak ötvenméteres körben +a biztosítás és már előző nap körbejárt mindent, a kijelölt egészségügyi intézményektől a helyszínig és az összes jelenlévőnek pontos alaprajzok voltak a fejében a véletben beugrásra nem véletlenül kiválasztott kávézóig bezárólag. Ha még a 888 kommentjei között előadnád ezt a miniszterelnöksimogatós szöveget, akkor talán meghadótna egy fizetett kormánytapsoló, de mégiscsak a Htka-n vagyunk! :)
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Legalább tizen voltak vele csak ötvenméteres körben +a biztosítás és már előző nap körbejárt mindent, a kijelölt egészségügyi intézményektől a helyszínig és az összes jelenlévőnek pontos alaprajzok voltak a fejében a véletben beugrásra nem véletlenül kiválasztott kávézóig bezárólag. Ha még a 888 kommentjei között előadnád ezt a miniszterelnöksimogatós szöveget, akkor talán meghadótna egy fizetett kormánytapsoló, de mégiscsak a Htka-n vagyunk! :)
Én 30 embert számoltam össze a téren és a környező utcákban. Mind nagyon kimért, lassú léptű egyén élénk érdeklődő szemekkel. Ötnek közülük kicsit görnyedt a háta és kabát volt rajtuk hosszúinges időben.
Műkezük azért nem volt mint Trump gyíkemberének :D
 
  • Tetszik
Reactions: akagi and blogen
Status
Not open for further replies.