[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Zsinagóga, ahol kezet fog Gyurcsány és Orbán

gyurcsany-ferenc-orban-viktor-zsido-zsinagoga.jpg


Tudod hogy nevezik azt, amit teszel? Így: terelés.
Kultúrember kezet fog a politikai ellenféllel, nincs ezzel semmi gond, főként úgy, hogy ez 2006 előtti, mert olyan régóta mutogatják a politikai krédó nélküli, kizárólag Orbán mocskolásában utazó proletárok.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Vérvörös ózdi siker :) Ezen elmosolyodtam. Szeretem, hogy ti akik nem vagytok pártkatonák, csak vérvörösökben, meg 'minkben' tudtok gondolkodni, illetve ez volt a felállás 2010-ig. Mostmán mivel a jobbik megbolygatta a tábor eszét, mert már nem 2 dimenziós az eddigi választható spektrum, akkor gyorsan lett a libsik+jobbikrólvégrekiderűlt, meg természetesen a "mink". Ásotthalmon, meg mindenki Torockaira szavazott, még az is aki fideszes volt előtte. Persze az nem opció a "mink" táborban, hogy azért szavaztak a jobbikra, mert legalább volt programjuk és nem egy "folytatjuk (a lopást)"-tal intézték el a dolgot. Persze az sem opció, hogy esetleg ahol megbüntették a fideszt sokszor még a saját szavazóik is esetleg azért történt, mert tele lett a hócipő a helyi kiskirályokkal, akik 47 000 ből is megtudnának élni, de végtelen európai lehívható mindenféle pénzből, amiből max egy főtérfelújításrafutjából, még jobban megtudnak élni. Amúgy nincs fészbukom, van élet testvérem a virtuális valóságon kívül is itt a valóságban :D Ne hezitálj vedd be a piros pirulát és ébredj fel itt kezdődik a valódi élet.

Erről beszélek, és ezt bizonyítottam 4-5 dologgal, amire válasz helyett valami.... más érkezett. Ti rég nem vagytok ősellenségek, a szellemi proletártömegek, akikben soha nem volt és nem is lesz nemzeti érzés, már régen, 2010-ben megtaláltak titeket. A vérvörös (tanulmányozd a város múltját, illetve a 2010 előtti választások eredményeit!) Ózdon 67%-ot szerezni azt mutatja, hogy a románozós, irigy, felcsúticigányozó szoci már régen megtalálta magának Vona pártját.
A Jobbik egy ideig betöltötte a 3. pólust, de kb. 1-1,5 éve lényegében teljesen ugyanazt a nótát fújja, mint a szocik/Juhászék, csak annál még alpáribb és prolibb stílusban. Milyen kérdésben van különbség? Még a TASz meg a hasonló műcivilek mellett is kiállt Vona, a CEU mellett meg teljes mellszélességgel, aláírták az alkotmánybírósági beadványt, meg bolsevik tempóról pofáztak.

A konkrétum nélküli lopással vádaskodás szintén összekötő kapocs. A dilettáns senkik olcsó vádaskodása az egész.

A fb-os terelésed meg bohózatba illő, már ne haragudj. Saját profil nélkül is meg tudod nézni rengeteg ember kedvenceit. Megteheted te is.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Pl. azért, mert bomlasztják a nyugatot? Meg mert legalább fehér keresztények?

Miből gondolod, hogy nem illeszkedtek be?

Ezek szerint neked aza legfontosabb, hogy az EU meg az iszlám országok mit gondolnak rólunk?

Ez az igazi csicskatempó.

Lézer Janitok amúgy miért akart haszid zsidókat telepíteni Hódmezővásárhelyre?

Nem az a legfontosabb mit gondolnak, hanem ne csesztessenek feleslegesen. Van elég bajunk ! Valamint gazdaságunk, és társadalmunk sebezhető. Míg itt is muszlimokkal vagyunk elfoglalva addig hírekben újra napi szinten történek újabban Budapesten is rablótámadások. stb
Jelen helyzetben igen is nagyon meg kell fontolni mit lépünk! pl szerencsére eddig ki maradtunk az Eu harc csoportokból, de azt is jelentheti ezen erőket ellenük is alkalmazhatják stb
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Tudod hogy nevezik azt, amit teszel? Így: terelés.
Kultúrember kezet fog a politikai ellenféllel, nincs ezzel semmi gond, főként úgy, hogy ez 2006 előtti, mert olyan régóta mutogatják a politikai krédó nélküli, kizárólag Orbán mocskolásában utazó proletárok.

Szívesen találkozom veled, hogy megbeszéljük ezt a proletár dolgot. Másrészt pedig szerintem emblematikus a kép abból az aprócska szempontból, hogy egy zsinagóga, hogy össze tudja, hozni még a politikai "ellenfeleket" is egy forró kézfogásra :D:D A kép pikantériájához még annyit, hogy a gyurcsány éra egyetlen politikusa sem lett elítélve soha semmiért, még a 2006-os rendőrvezetők is ilyen 400 000 ft-os semmiségeket kaptam. Szóval bármennyire is ver a víz téged, abban a képben minden benne van.
 
  • Tetszik
Reactions: jimkirk

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
  • Tetszik
Reactions: nekerdez

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Erről beszélek, és ezt bizonyítottam 4-5 dologgal, amire válasz helyett valami.... más érkezett.
Sajnálom, ha esetleg más prolizgatása közben nem mentek át az információk, az akadémikus úrnak.
Ti rég nem vagytok ősellenségek, a szellemi proletártömegek, akikben soha nem volt és nem is lesz nemzeti érzés, már régen, 2010-ben megtaláltak titeket.
Ezt tökéletesen jól látod, én egy magyarral sem vagyok ősellenség, mert mi túlléptük már "mink"-"ők" koordinátarendszert. Nekem egy fideszes sem ellenségem, és nem igaz, hogy egy szociban nem lehet nemzeti érzés. Én a legjobban a liberálisokat utasítom el,meg az ilyeneket mint te de azt minden oldalról, az olyan jobbikosokat is elutasítom, akik minkben, meg őkben tudnak csak gondolkodni.
1-1,5 éve lényegében teljesen ugyanazt a nótát fújja, mint a szocik/Juhászék, csak annál még alpáribb és prolibb stílusban. Milyen kérdésben van különbség? Még a TASz meg a hasonló műcivilek mellett is kiállt Vona, a CEU mellett meg teljes mellszélességgel, aláírták az alkotmánybírósági beadványt, meg bolsevik tempóról pofáztak.
Váltottam Magyar Nemzetről, Magyar Hírlapra tök vicces, hogy a belpolitikai rovatot mondod vissza :D Így már értem, hogy te miért nem látsz különbséget :D

De ha már a prolizgatásnál tartunk, Te azt sem vagy képes elfogadni, hogy a választottjaid lopnak, pont mint az általad leprolizottak gyurcsányék esetébe, te sem vagy képes elfogadni, hogy másoknak is igaza lehet rajtad kívül, pont mint az általad leprolizottak, te sem vagy képes másban gondolkodni csak mi, meg őkben, pont mint az általad leprolizottak, akkor te mekkora proli lehetsz?
 
  • Tetszik
Reactions: jimkirk

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
"mert mi túlléptük már "mink"-"ők" koordinátarendszert"

De szép is lenne ha ez igaz lenne.

Au contraire, mon ami!

Az egymást kizáró ideológiák küzdelme csak most kezdődik, és ebben most nem a baloldal áll jobban.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Ezt tökéletesen jól látod, én egy magyarral sem vagyok ősellenség, mert mi túlléptük már "mink"-"ők" koordinátarendszert. Nekem egy fideszes sem ellenségem, és nem igaz, hogy egy szociban nem lehet nemzeti érzés. Én a legjobban a liberálisokat utasítom el,meg az ilyeneket mint te de azt minden oldalról, az olyan jobbikosokat is elutasítom, akik minkben, meg őkben tudnak csak gondolkodni.
Ez igy nagyon nyakatekert. Rohadt nehez megmagyarazni, hogy a nemzeti erzelmu radikalis jobboldal hogy a fenebe tud osszeborulni a ballibbant oldallal, amikor lenyegi kerdesekben szoges ellentetben allnak egymassal (elvileg). Ertem en, kellenek a szamok 18-ban, de ilyen aron? Nezni is kinos.:oops:
Sikerult a migransok, a kamu jogvedok es ceu oldalara alnotok 30 ezustert. Szerintem rossz uzletet kotottetek, de majd meglatjuk.
Te azt sem vagy képes elfogadni, hogy a választottjaid lopnak, pont mint az általad leprolizottak gyurcsányék esetébe, te sem vagy képes elfogadni, hogy másoknak is igaza lehet rajtad kívül, pont mint az általad leprolizottak, te sem vagy képes másban gondolkodni csak mi, meg őkben, pont mint az általad leprolizottak, akkor te mekkora proli lehetsz?
A lopas temaban jo lenne felhozni konkretumokat is, mert nezem az N1-et, de tele van csusztatasokkal. Rengetegszer latom azt, hogy kifejezetten jo projekteket kritizalnak. Olyan is van, hogy csak abbol keritenek egy kamu sztorit, hogy egy fideszes (?) kap palyazati penzeket. Nekem pont nincs semmi bajom azzal, ha nem egy libbant vagy egy kulfoldi kapja a forrasokat.
Az EU torteneteben a legtobb ellenorzest a mostani fidesz vezetes kapja. Elhiheted, ha lenne valami akkor mar tudnal rola. Igy persze nem marad mas lehetoseg, mint a konkretumok nelkuli tolvajozas, amitol aztan hiteltelenne valik az N1 es a jobbik..
Szívesen találkozom veled, hogy megbeszéljük ezt a proletár dolgot.
Ma kulonosen hamar elfogytak az ervek. o_O
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 167
15 841
113
http://www.webaudit.hu/object.e79a64ad-7697-4742-9fa8-3d56e737b1c2.ivy

Érdekes a Medián legújabb közvélemény-kutatása. 7 témában kutattak, felhívnám a figyelmet a 2. és 5. ábrára. Mik nem derülnek ki?!

Pl. az, amit a jobboldali emberek már régóta sejtettek: a Jobbik a kriptokomcsik pártja, és valóban igaz a tétel, mely szerint az egykori Gyurcsány- meg Horn-hívek egy jelentős része most jobbikos. Annál a kérdésnél ugyanis, hogy ha két lehetőség lenne, Orbán és Botkát, csak 11% támogatná Orbánt, Botkát meg 47%. "Nemzeti néppárt" - majdnem. :D :D :D

Meg pl. az, hogy amikor az emberek saját helyzetével való elégedettségét mérik, ott a teljes népesség 57%-a elégedett, és 43%-a elégedetlen. Vagyis az emberek nagy része elégedett a helyzetével, csak éppen sokan benyelik az ellenzéki rágalomkampányt, és azt képzelik, hogy Magyarország a második Szomália, és 4 meg 5 millió szegény van. Na, ezek ismeretében különösen humoros, amikor jobbikos, dékás, lmp-s fajankók a "mindent eluraló fideszes propagandáról" képzelegnek.

Ne zavarjanak meg az oylan tények, mint pl. hogy a Jobbiknak alig van szavazója a nyuggerek körében viszont a 2010/14-esszavazóinak zöme olyan fiatal volt, akik 2002-ben még nem is szavaztak/szavazhattak.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 167
15 841
113
Nem az a legfontosabb mit gondolnak, hanem ne csesztessenek feleslegesen. Van elég bajunk ! Valamint gazdaságunk, és társadalmunk sebezhető. Míg itt is muszlimokkal vagyunk elfoglalva addig hírekben újra napi szinten történek újabban Budapesten is rablótámadások. stb
Jelen helyzetben igen is nagyon meg kell fontolni mit lépünk! pl szerencsére eddig ki maradtunk az Eu harc csoportokból, de azt is jelentheti ezen erőket ellenük is alkalmazhatják stb

Nyilván hatékonyabb egyedül harcolni, mint esetleges szövetségesekkel. Jobb belőlük is ellenséget csinálni.
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Ez igy nagyon nyakatekert. Rohadt nehez megmagyarazni, hogy a nemzeti erzelmu radikalis jobboldal hogy a fenebe tud osszeborulni a ballibbant oldallal, amikor lenyegi kerdesekben szoges ellentetben allnak egymassal (elvileg). Ertem en, kellenek a szamok 18-ban, de ilyen aron? Nezni is kinos.:oops:
Sikerult a migransok, a kamu jogvedok es ceu oldalara alnotok 30 ezustert. Szerintem rossz uzletet kotottetek, de majd meglatjuk.

Sajnálom, ha neked túl nyakatekert ez nem feltétlenül engem minősít. Ezt az összeborulást a "ballibbant" oldallal én nem látom, ez köbö a magyridők (akiket most ítélt el sokadjára a bíróság hazudozásért) szint, amit csak te látsz meg az a politikai irány, ami ti, meg mi-ben gondolkodik. Én másban látom a Vona hibáit, nem az összeborulásban. Ha velem szemben különböző pártállású emberek hasonló kritikákat fogalmaznak meg az még nem biztos hogy összeborulás, lehet, tényleg valamit szarul csinálok. De gondolom, az összeborulásnak az nem lehet egy formája, hogy az olaf jelentés felderít egy több száz milliárdos csalást a 4-es metró körül, amit hogy hogy nem itthon a saját felügyeleteknek, nem sikeredett észre venni, pedig évek óta vizsgálódtak. :) Erre a 2D s válasz, hogy szakmaiatlanság szivem ez 3D IMAXben összeborulás és nem ilyen kamu magyaridőkös. Hogy mennyire sikerült a migránsok oldalára állni.. mindenben támogatták a 9 hónapos lustálkodós késve ébredős kormányt.

Tessék itt a 30 ezüstöd, amin eladtak a nyugateurópai multiknak mint olcsó munkaerőt és amikor a támogatottjaid cáfolják, a hurrá dübörög a gazdaság propagandájukat.
A lopas temaban jo lenne felhozni konkretumokat is, mert nezem az N1-et, de tele van csusztatasokkal. Rengetegszer latom azt, hogy kifejezetten jo projekteket kritizalnak. Olyan is van, hogy csak abbol keritenek egy kamu sztorit, hogy egy fideszes (?) kap palyazati penzeket. Nekem pont nincs semmi bajom azzal, ha nem egy libbant vagy egy kulfoldi kapja a forrasokat.
Az EU torteneteben a legtobb ellenorzest a mostani fidesz vezetes kapja. Elhiheted, ha lenne valami akkor mar tudnal rola. Igy persze nem marad mas lehetoseg, mint a konkretumok nelkuli tolvajozas, amitol aztan hiteltelenne valik az N1 es a jobbik..

Megszüntette a bíróság egy közpénztolvaj fideszes polgármester tisztségét
Forrás: https://kuruc.info/r/2/173467/
Házkutatás volt a vadászházas polgármesternél
Forrás: https://kuruc.info/r/34/173466/
Orbán nem szereti, ha lebuknak a fideszes tolvajok: visszafizetteti a polgármesteri "jutalmakat"
Forrás: https://kuruc.info/r/2/107009/

ha neked konkrétumok nélküli tolvajozás megy, akkor neked szerintem mindegy is , ez egy neked való rendszer :D pont az ilyen "ózdi vörösök" jutnak eszembe rólad akiknek kilophatták a szemét és akkor sem látták ki a tolvaj :D
 
  • Tetszik
Reactions: jimkirk

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Ezt az összeborulást a "ballibbant" oldallal én nem látom, ez köbö a magyridők (akiket most ítélt el sokadjára a bíróság hazudozásért) szint, amit csak te látsz meg az a politikai irány, ami ti, meg mi-ben gondolkodik.
Hangosabban sirtatok a Nepszabadsag utan mint a Barikad eseteben. Persze most, hogy megvan az fuggetlen Index.hu... Mert ezek mindig is az igazat irtak. :oops:
De gondolom, az összeborulásnak az nem lehet egy formája, hogy az olaf jelentés felderít egy több száz milliárdos csalást a 4-es metró körül, amit hogy hogy nem itthon a saját felügyeleteknek, nem sikeredett észre venni, pedig évek óta vizsgálódtak.
2014-ben fejezodtek be az epitesek es utana a szerzodesek atvizsgalasat atadtak az EU-nak. Az EU-s vizsgalat idejet ne a magyar szerveken kerd szamon. Azota a feljelentesek mar megtortentek. Nem ket nap lesz a nyomozati es a birosagi szakasz sem, elhiheted.
Tessék itt a 30 ezüstöd, amin eladtak a nyugateurópai multiknak mint olcsó munkaerőt és amikor a támogatottjaid cáfolják, a hurrá dübörög a gazdaság propagandájukat.
Lehet hogy most ujat mondok neked, de MO nem olyan tokeeros mint a nyugati allamok.
Megszüntette a bíróság egy közpénztolvaj fideszes polgármester tisztségét
Forrás: https://kuruc.info/r/2/173467/
Vegre egy konkret ugy. Maglyara azzal aki ilyen hulye! Szerencsere nalunk a jobbikos polgarmester sokkal becsuletesebb ennel. Itt az onkormanyzati cegek alljak a buli koltsegeit. Komolyan. :)
Orbán nem szereti, ha lebuknak a fideszes tolvajok: visszafizetteti a polgármesteri "jutalmakat"
Forrás: https://kuruc.info/r/2/107009/
Nincs bajom azzal, ha a Zorban visszafizetteti a jutalmakat, sot.
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Hangosabban sirtatok a Nepszabadsag utan mint a Barikad eseteben. Persze most, hogy megvan az fuggetlen Index.hu... Mert ezek mindig is az igazat irtak. :oops:

Én nem sírtam a népszabi miatt, a barikádból megvan az összes :p Nem értem az indexnek vagy a népszabinak (persze a népszabi nem szűnt meg csak megvették mészárosék mer ugye az nem para) mi köze a jobbikhoz, de egyre növekvő autizmus szintet érzek a levegőben :D

2014-ben fejezodtek be az epitesek es utana a szerzodesek atvizsgalasat atadtak az EU-nak. Az EU-s vizsgalat idejet ne a magyar szerveken kerd szamon. Azota a feljelentesek mar megtortentek. Nem ket nap lesz a nyomozati es a birosagi szakasz sem, elhiheted.

Az Európai Csalás Elleni Hivatal (OLAF) a Magyar Naranccsal közölte, hogy nem igaz, hogy a 4-es metró ügyében csak 2010 előtt történtek súlyos visszaélések. Tehát a Fidesz is érintett lehet. egy csipetnyi pikantériával fűszerezek.

A nyomozást még 2011. január 3-án rendelték el. Az OLAF 2012 februárjában kezdett vizsgálatot, a tavaly november 28-án kelt ajánlását részben a Magyarországon már folyamatban lévő nyomozás adataira alapozta. Az OLAF vizsgálati jelentése tavaly decemberben érkezett meg a Legfőbb Ügyészségre, amit a Központi Nyomozó Főügyészségre továbbítottak. És egy jó nagy adag valósággal összekeverem És bumm így dől meg amit írtál. Egy kis plusz, hogy az OLAFnak hamarabb sikerült lerakni valamit az asztalra mint a magyar hatóságoknak :D:D

Lehet hogy most ujat mondok neked, de MO nem olyan tokeeros mint a nyugati allamok.
Lehet, hogy új lesz neked amit mondok de a sok siker kampánytól, kezdve a pannon pumától egész a Magyarország DZSIDÍPÍJE a jupitert veriig engem kábulatba ejtett és csalódottan veszem tudomásul, hogy nem akarnak a munkámért annyi pénzt adni, mint nyugati társainknak egy azon unión belül, ám az itthon legyártott cuccokat pont kanyira ugyanannyiért adják el pl kínában mint a Németországban gyártottakat. (remélem átment ahogy szarkazmusból valósra váltottam)

Vegre egy konkret ugy. Maglyara azzal aki ilyen hulye! Szerencsere nalunk a jobbikos polgarmester sokkal becsuletesebb ennel. Itt az onkormanyzati cegek alljak a buli koltsegeit. Komolyan. :)

Tetszik ez a sok már már hemzsegő konkrétum, nem bírok velük betelni, fogjatok le menten elsülök:D:D
Nincs bajom azzal, ha a Zorban visszafizetteti a jutalmakat, sot.

Nekem se lenne, ha ehhez nem kellet volna az az apróság, hogy napvilágra kerüljön a turpisság és önszántukból menne a kereszténykedés nem csak szavak szintjén, mert ugye a tíz parancsolatnak része a NE LOPJ.
 
  • Tetszik
Reactions: jimkirk

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
A magyar történelmi alkotmány értelmében egy református nem is vezethetné az országot.

Szóval ennyit erről.
Én úgy tudom, hogy király az tényleg nem lehetne, mert azt a koronázáskor a katolikus egyház szentelhette fel, egy más vallású református pápai áldást erre nyilván nem kaphatna. Viszont mivel akkoriban még fel sem merült hogy királyi utódon/házon kívüli polgári származású személy is vezethet miniszterelnökként egy országot, ezért ezt a történelmi alkotmányban nehezen fogalmazhatták volna meg. Nem olvastam ugyan, így tévedhetek is, de szerintem így lehet.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Szívesen találkozom veled, hogy megbeszéljük ezt a proletár dolgot. Másrészt pedig szerintem emblematikus a kép abból az aprócska szempontból, hogy egy zsinagóga, hogy össze tudja, hozni még a politikai "ellenfeleket" is egy forró kézfogásra :D:D A kép pikantériájához még annyit, hogy a gyurcsány éra egyetlen politikusa sem lett elítélve soha semmiért, még a 2006-os rendőrvezetők is ilyen 400 000 ft-os semmiségeket kaptam. Szóval bármennyire is ver a víz téged, abban a képben minden benne van.

Orbán Viktoron számon kérni bírósági ítéleteket - ez az, amit csak finoman minősítek, mert aztán megint kizárnak, kioktatnak, mert az útszéli hangnem csak az Orbán-fóbiásoknál megengedett, így annyinál megállok, hogy az a tudatlanság és tömény rosszindulat elegye. Mert nem hiszem, hogy ne tudnád, hogy kormányfőként a végrehajtó hatalmat képviseli, az igazságszolgáltatás/bíráskodás meg egy másik hatalmi ág. Nem fog Orbán beleavatkozni bírósági ügyekbe, hogy aztán egy esetleg hatalomra kerülő, szívednek oly kedves Orbán-fóbiásnak, legyen az Gyurcsány, Juhász vagy Vona, jogalapot adjon a számonkérésre. És ez jól is van így.

A képbe azt magyarázol bele, ami akarsz. A Fidesz soha, sehol nem működött együtt Gyurcsányékkal, a Jobbik meg hol sunyin, hol nyíltabban működik együtt Gyurcsányékkal időközi választásokon, vagy konkrét politikai ügyekben. Mindennek a megkoronázása a jövő évi választásokon való együttműködés lesz. Ha az fog látszódni, hogy egyedül sem a baloldal, sem a Jobbik nem tudja leváltani a Fideszt, szemrebbenés nélkül meg fog történni az együttműködés vagy nyíltabb, vagy bújtatott formában. Másrészt meg én is hozhatok képeket, amint Vona ortodox rabbikkal bratyizik, hanukaüdvözlést ír, üldözi az antiszemitizmust, Radnóti rabbit nyalják körül a párt központi médiájában, stb... de minek tegyem, amikor Vonának ennél csak nagyobb bűnei vannak?
 
Status
Not open for further replies.